Muğla Muski Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Muski, 31 Mart 2014 tarihi ve 28958 sayılı Resmî Gazetede yayınlanan 2014/6072 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla kurulmuştur. Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir tüzel kişiliğidir ve Muski’nin norm kadrosu ve bütçesi büyükşehir belediyesi bütçesinden ayrılmaktadır.

Muski, Muğla halkına kaliteli, temiz, sağlıklı içme suyu sunmaya çalışmakta, su kaynaklarının verimli kullanılabilmesinisağlamakta, kullanılmış suların geri dönüşümünü sağlamaktadır. Yaşam için hayati öneme sahip bir görevi üstlenerek hizmetlerde kesinti yaşanmaması için çalışmakta, müşterilerinin taleplerini kısa sürede karşılama gayreti içinde olmaktadır. Bu kapsamda bünyesinde pek çok farklı pozisyonda yüzlerce personel çalıştırmakta, zaman zaman yeni personel alımları yaparak kadrosunu güçlendirmektedir. Bir devlet kurumu pozisyonunda çalışan Muski’nin bazı bölümleri vardiyalı çalışmaya devam etmektedir.

muski iş başvurusu

Muski İş İlanları

Muski, su ve kanalizasyon hizmetleri yerine getiren, sürekli gelişmeyi ve alanında saygın bir kurum olmayı hedefleyen bir yapıdadır. Muğlalılara daima daha iyi hizmet verme hedefleri doğrultusunda ihtiyaç duydukça personel istihdamı yapmakta, bunun için zaman zaman web sitesinden duyurular yaparak iş ilanı yayınlamaktadır. Kurum, kimi zaman engelli personel alımı da yapmakta, bu yüzden sayfasından ilanları takip etmek gerekmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Muskiiş başvurusu yapmak isteyenlerin öncelikle web sayfasındaki ilan şartlarını incelemeleri gerekir. Her ilanın ve pozisyonların başvuru şartları farklı olabilmektedir. Alımlar büyükşehir belediyesi ve kurum iş birliği ile yapılmakta, başvurular yüz yüze olmaktadır. İlan şartlarını taşıdığınızı düşünüyorsanız hazırlamış olduğunuz CV ile direkt olarak Muski İnsan Kaynaklarına iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Veznedar
  • Temizlikçi
  • Güvenlik görevlisi
  • Sayaç okuma görevlisi

Pozisyon Açıklamaları:

  • Veznedar:Kurumunsu ve kanalizasyon faturaları ödemesi yapılan veznelerinde görev almak.
  • Temizlikçi:Kurumun temiz ve hijyenik kalması için temizlik yapmak.
  • Güvenlik görevlisi:Kurumunfaaliyet alanlarında güvenlik denetimini yapmak.
  • Sayaç okuma görevlisi:Aylın periyotlar halinde kurumun kontrolünde olan bölgelerde su sayaçlarının okunup faturalandırılmasını yapmak.
  • Teknisyen: Kurumun kullanmakta olduğu araç ve ekipmanlarda uzmanlık alanına göre arıza, bakım ve tamir hizmeti yapmak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 08:30 – 17:30, Cumartesi-Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Muğla.

4 Comments

  1. ben ankara askide 10 yıl su ariza ustası olarak calistim deneyimlerim cok fazla silahli guvenlik kartim var hertürlü sayac okuma ve tamirat islerini kolaylikla yerine getirebilirim is basvurusunda bulunmak istiyorum gelip sadece cv yeterlimi baska evrak gerekiyomu iyi günler dilerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*