Toki Personel Alımı ve İş İlanları 2024

TOKİ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. TOKİ bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve TOKİ personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Toki iş başvurusu

Toplu Konut ve Kamu Ortaklığı ismiyle faaliyetlerini gerçekleştiren TOKİ çeşitli alanlarda görevlendirilmek üzere eleman alımı yapacağı bilgisini verdir. TOKİ personel alımı kapsamında kurum kapsamında çalıştırılmak üzere deneyimli ve deneyimsiz personellere iş kapısı açık olmaktadır. Adayların ilan zamanın takip ederek kendileri için en uygun olan pozisyonda başvuru yapmaları beklenmektedir.

Başvuru zamanları açılan ilanların ardından aktif olmaktadır. Adaylar ilanları takip ederek geç kalmadan başvurularını kurum bünyesinde yapabilirler. TOKİ’nin kendi web sitesinde güncel alımları takip edebileceğiniz gibi bizim kendi sitemizden de alımları takip edebilirsiniz. En yeni ve aktif iş ilanları sitemizde her gün güncellenmektedir. Sitemize üye olarak geç kalmadan yeni ilanları takip edebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

TOKİ Personel Alımı Yapacak

TOKİ personel alımı yapacağı bilgisini vermişti. Özellikle yeni dönem projeler için kurum bünyesinde çalışacak yeni elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Kurum yeni mezunların stajına destek olmak için de eleman alımı yapacağını bildirmiştir. Yani kurumda sadece tecrübeli kişiler değil deneyimsiz adaylar da çalışma hakkına sahip olabilir.

Adaylar ilgili birimler için başvuru zamanlarında başvurularını yaptıktan sonra alım için mülakat zamanını beklemelidirler. Adaylar için en uygun bulunan kişiler mülakat için çağrılmaktadır. Mülakat kapsamında adayların eğitim ve yetenekleri dışında iletişim bilgileri, takım çalışması ruhu olup olmadığı gibi daha pek çok özellikleri saptanır. Buna göre beğenilen adaylar için iş alım süreci başlatılır.

TOKİ İş Başvurusu ve Başvuru Formu

TOKİ iş başvurusu yapmak isteyen adaylar aktif ilanlar yayınlandıktan sonra başvurularını yapabilirler. Adaylar kurumun kendi web sitesine giriş yaparsak başvurularını yapabilirler. Ayrıca adaylar bizim sitemize giril yaparak da başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvuru için CV de gönderebilirsiniz. Sizinle ilgili tanıtıcı bilgilerin yer aldığı özgeçmişinizi etkili bir biçimde yapmanız işe alım sürecinize katkı sağlayabilir. Özgeçmişinizde sizinle ilgili tüm detayları paylaşmanız yararınıza olabilir. İş deneyimleriniz, hobileriniz, yetenekleriniz, sertifikalarınız be eğitim durumunuz gibi pek çok şeyi özgeçmişinizde paylaşabilirsiniz.

Başvurularınızı yapıldıktan sonra insan kaynakları birimi tüm başvuruları incelemektedir. Başvuru için uygun görülen kişiler görüşmeye çağrılır. Uygun görülen adaylar için işe alım süreçleri başlatılır.

TOKİ İş İlanları ve Pozisyonları

TOKİ iş ilanları kapsamında kurum bünyesinde çalıştırılmak üzere genel olarak şu alanlarda alım yapılmaktadır:

 • Aşçı
 • İnşaat İşçisi
 • Uzman Yardımcısı
 • Harita Teknikeri
 • Teknik Eleman
 • Mimar
 • Avukat
 • Teknik Eleman
 • Makine Mühendisi
 • CNC Operatörü
 • İnşaat Mühendisi

16 Comments

 1. Merhaba, iyi günler ben mimarım ve iş aramaktayım. Mümkünse TOKİ’de çalışmak istiyorum benim şantiye tecrübem gayet iyi.

 2. Ben Özaydın aydın soğuk demirci ve dış cephe mantolama ustasıyım sizinle çalışmak istiyorum 05366892214

 3. Sayın yetkili;
  Makine teknikeri ve Teknik elemanım.Teknik işlerde elim çok yatkındır.Aynı zamanda Özel Güvenlik Görevlisiyim(SİLAHLI)10 Yıllk tecrübem var.Toki de çalışmaktan onur duyarım.Şuan boştayım uygun gördüğünüz birimde hemen işe başlayabilirim.

 4. Ben Yusuf Cengiz Elektrik Elektronik Mühendisi mezunuyum.İş başvurusunda bulunmayı talep ediyorum.

 5. insan kaynakları personeli alanında çalışmak için iş başvurusunda bulunmayı talep ediyorum

 6. Merhaba ben Kaan Coşkun. İnşaat Mühendisiyim. TOKİ bünyesinde tüm konsantrasyonumu vererek çalışmak istiyorum.

  • Ben ufuk Ocakhanoğlu elektrik teknisyeniyim her şey elimden gelir TOKİ de elektrik işleriyle çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*