Burulaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Burulaş’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Burulaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Burulaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Burulaş iş başvurusu

Bursa ilinde şehir içi toplu taşıma ve şehirlerarası ulaşım sistemleri ile faaliyet gösteren Burulaş çeşitli pozisyonlar için alım yapacağını bildirdi. Kurum farklı zamanlarda ihtiyaçlara göre çeşitli alanlarda görevlendirilmek üzere personel alımına gereksini duymaktadır. Boş kalan birimleri doldurmak isteyen adaylar kurumun ilan sayfasını güncel olarak takip etmelidir. Adaylar kurum bünyesinde çalışmak için başvuru zamanlarını kaçırmamaları gerekir.

İlan sayfaları sitemiz üzerinden güncel olarak yayınlanmaktadır. Sitemizi takip ederek en yeni iş alımların haberdar olabilirsiniz. Böylece geç kalmadan iş başvurularınızı yapabilirsiniz.İş başvurusunda bulunacak olan adayların ilgili pozisyon için gerekli nitelikleri taşıyıp taşımadıkları çok önemlidir. Adaylar başvuru yapacakları birim için yeterli donanıma sahip olup olmadıklarını iyice öğrenmelidir. Sağlıklı bir başvuru için doğru şekilde bilgilerin verilmesi hem kurum hem de adaylar için çok önemlidir.

Burulaş Personel Alımı Yapacak

Burulaş personel alımı yapacağı bildirisini yayınlamıştı. Farklı pek çok pozisyon için kurum bünyesinde istihdam edecek kalifiyeli elemanlara gereksinim duyulmaktadır. Adaylar ilanlar yayınlanır yayınlanmaz başvuru zamanı geldiğinde müracaatlarını yapabilirler. Başvurularını yapan adaylar içinde en uygun görülenler mülakata çağrılır. Mülakat, adayların kişilik özelliklerini test etmek için yapılır. Mülakat esnasında duruşunuz, tavrınız gibi pek çok durum çok önemlidir. İşveren gerçekten ilgili birim için yeterli olup olmadığınız ve çalışmak isteyip istemediğinizi görüşme esnasında tespit etmektedir. Adayların hem mesleki yeterlilikleri hem de kişilik yapıları ilgili birim için yeterli görüldüğü takdirde işe alım süreci başlatılır.

Burulaş İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Deniz ve kara yolu taşımacılıkta bir marka olmayı hedefleyen kurum,  gelişimine destek olacak ve iş kapasitesine katkı sağlayacak elemanlara gereksinim duyar. Burulaş iş başvurusu yapacak olan adaylardan kurum bu amaçla pek çok nitelik beklemektedir. Ulaşımın her anında destek olacak kalifiyeli eleman kadrosuna gereksinim duyan kurum bünyesinde istihdam etmek üzere donanımlı personeller aramaktadır.

Adaylar iş başvurusu yaparken kurumun istediği özellikleri taşıyıp taşımadıklarını test etmeli. Başvurular kurumun resmi web sitesinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Bizim sitemizden giriş yaparak da ilgili birimler için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınız kısa bir süre değerlendirmeye insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilir. İşe alım süreci mülakat sonuçlarına göre belirlenir.

Burulaş İş İlanları ve Pozisyonları

Burulaş iş ilanları kapsamında pek çok farklı alanda çalıştırılmak üzere elemanlara gereksinim duyulmaktadır. Kurum bünyesinde ihtiyaç olan bazı pozisyonları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Güvenlik Görevlisi
 • Mühendis
 • Temizlik İşçisi
 • Otopark Görevlisi
 • Şoför

22 Comments

 1. iş makine bakım onarım ve kaynakçı ustasıyım . cengiz kolin duygu gibi fırmalarda makine atolyelerinde görev yaptım sabit iş olması isteyle sizin bünyenizde yer almak istiyorum . ilgi ve alakanız için n şimdiden teşekür ederim

 2. merhabalar 38 yasındayım iş makine bakım onarım ve kaynakçısıyım yüksek hızlı tren ray montaj bılgı ve tecrübeye sahibim.cengiz kolin firmaların porejelerinde yer aldım.sizin bünyeniz de yer almak istiyorum şimdiden ilgi ve alakanıza tesekür ederim

 3. Bünyemizde temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum 3 yıllık temizlik konusunda deneyimliyim

 4. Bünyemizde temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum 3 yıllık temizlik konusunda deneyimliyim

 5. Merhaba özel güvenlik kimlik kartına sahibim sizinle çalışmak istiyorum abim 10 yıldır burulasta çok memnun bende seve seve çalışmak isterim bana geri dönüş yapılırsa çok sevinirim

 6. İnşaat teknikeriyim.Altyapı üstyapı projelerinde uzun yıllar deneyim sahibiyim.Bünyenizde tecrübemi değerlendirmek için çalışmak isterim.

 7. Ozel guvenlik gorevlisi olarak calismak istiyorum. Yasim 27 .boyum 170.guzel memleketime .daha güvenilir ortamı yaratmak adına bünyemizde yer almak istiyorum tesekkuer

 8. Silahlı Özel Güvenlik kimlik kartına sahibim 28 yaşındayım Güvenlik Görevlisi işi arıyorum

 9. Ev hanımı yim lütfen çok acil çay ofis v s temizlik İşleri yapabilirim lütfen acilen işe ityacim var bursadan ım

 10. 30 yildir şoförlük yapiyorum şuan yildirim belediyesinde calisiyodum 9 şubat itibariyle emekli oluyorum burullasta calismak istiyorum lise mezunuyum saygilarimla

 11. E Sınıfı ehliyeti psikotik src 1234.mevcut olup aktif halde çalışabilir on lisans mezunuyum

 12. engellı kızım var burulas otobuslerınde soforluk yapmak ıstıyorum e sınıfı ehlıyetım var 05424208752

 13. İşletme mezunuyum.Aynı zamanda Eylül/2014-Ocak/2015 tarihleri arasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatımı alacağım.Her türlü muhasebe kayıt ortamlarında çalışabilirim.
  5367312540

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*