Burulaş Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Burulaş, 1998 yılında Bursa Büyükşehir Belediyesi ortaklığıyla kurulmuş bir ulaşım firmasıdır. Şehir içindeki toplu taşıma ve şehirlerarasında yapılacak ulaşım sistemleriyle çalışmalarına devam eden Burulaş, sadece karayolu değil deniz yolunda da ulaşım hizmeti vermektedir.

Burulaş, Bursa’daki bilet sistemleri işletmesinin yanı sıra uçak seferleri, metro, otobüs, deniz otobüsü ve tramvay sistemlerinin işletimini de gerçekleştirmektedir. Ayrıca ulaşım sistemleri üzerindeki bakım işlemlerini de yapmaktadır. 350 milyonun üzerindeki yıllık cirosu ve bünyesindeki binlerce çalışanı ile ülkemizde ulaşım faaliyeti gösteren firmaların arasında ön sıralarda gelmektedir.

Burulaş iş başvurusu

Burulaş İş İlanları

Bursa ili merkezli olarak gerçekleştirdiği ulaşım hizmetleri ile birlikte düzenlemiş olduğu deniz otobüsü ulaşımı ile de Marmara Bölgesi genelinde hizmet vermektedir. Bu kadar geniş bir hizmet ağına sahip olan Burulaş, her geçen gün artan hizmet ihtiyacını da karşılayabilmek için zaman zaman yeni iş ilanları yayınlamaktadır. Pek çok farklı hizmet dalı için bünyesine yeni elemanlar katması nedeniyle de çoğu birey tarafından ilanları sıkı takip edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Burulaş‘ın yayınlaşmış olduğu iş ilanları için başvuruları kendi resmi sitesi olan https://www.burulas.com.tr/adresinden yapabilirsiniz. Linke tıkladığınız zaman açılan sayfadaki “Kurumsal” butonunun altındaki sekmelerden “İş Başvurusu” sekmesini seçmelisiniz. Açılan yeni sayfada doldurmanız gereken alanları doldurarak size en uygun olan iş ilanına başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca Burulaş ’ın yayınlamış olduğu ilanlarından hemen haberdar olmak istiyorsanız kariyer sitelerine üye olarak Burulaş firmasını takip edebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Güvenlik Görevlisi: İş yerini ve bu iş yerindeki çalışanlar başta olmak üzere yapılan işi de korumakla yükümlü kişilerdir.
 • Büro Görevlisi: Yapılan işlerle ilgili günlük veya haftalık olarak dokümanlar ve raporlar hazırlayan kişilerdir. Ayrıca çalışma yerine dışarıdan gelmiş olan misafirlerle diyalog kurarak, kuruluşlarla bağıntıları sağlayan bireylerdir.
 • Tekniker: Sistemlerdeki makinelerin, ekipmanların veya elektrik düzeneklerinin doğru çalışır durumda olması için bu sistemlerin bakım ve onarımlarından sorumlu bireylerdir.
 • Temizlik İşçisi: Sorumlusu olduğu alanları hijyen kuralları çerçevesinde temizleyerek, toz alma, yıkama veya silme işlemlerini yapan bireylerdir.
 • İş Güvenliği Uzmanı: Çalışanların herhangi bir kaza veya yaralanma yaşamamaları için gerekli önlemler alan, tehlike durumlarını anlatan bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Alım yapılacak olan hizmete göre değişmekle birlikte genel olarak haftada 6 gün – Gün başına 8,5 saat ( Yemek, çay ve ihtiyaç molaları dâhil)

Alım Yapılacak Şehirler:  Bursa

20 yorum

 1. Merhaba özel güvenlik kimlik kartına sahibim sizinle çalışmak istiyorum abim 10 yıldır burulasta çok memnun bende seve seve çalışmak isterim bana geri dönüş yapılırsa çok sevinirim

 2. Ozel guvenlik gorevlisi olarak calismak istiyorum. Yasim 27 .boyum 170.guzel memleketime .daha güvenilir ortamı yaratmak adına bünyemizde yer almak istiyorum tesekkuer

 3. 30 yildir şoförlük yapiyorum şuan yildirim belediyesinde calisiyodum 9 şubat itibariyle emekli oluyorum burullasta calismak istiyorum lise mezunuyum saygilarimla

 4. İşletme mezunuyum.Aynı zamanda Eylül/2014-Ocak/2015 tarihleri arasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatımı alacağım.Her türlü muhasebe kayıt ortamlarında çalışabilirim.
  5367312540

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*