Gaski Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Gaski ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Gaski bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Gaski personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

gaziantep gaski iş başvurusu

Gaski personel alımları çerçevesinde iş alımları dönemsel olarak belirli aralıklarla yayınlanmaktadır. Gaski çeşitli alanlarda görevlendirilecek nitelik personellerini arıyor. Bu amaçla kurum bünyesine dahil olacak nitelikli kişilerin başvuruları beklenmekte. Açık olan pozisyonlar dahilinde uzmanlık alanıyla ilgili kişiler eğitim gördükleri alanlar için müracaatta bulunabilirler.

Üretimde lider firmalardan biri olarak her geçen gün başarı çıtasını yükselten ve bir adım öne geçen firma, yeni çalışma adaylarına ihtiyaç duymaktadır. Nitelikli, vizyon sahibi, kalifiyeli adayların başvuruları dikkate alınacaktır. Su ve Kanalizasyon İdaresi kapsamında faaliyetlerini sürdüren kurum bünyesinde çalışacak verim gücü yüksek, dinamik ve nitelikli kişilerin başvuruları kurum bünyesinde değerlendirilecektir.

Gaski Personel Alımı Yapacak

Gaski Personel alımı yapacağı bilgisini vermişti. Gaziantep ilinde çalışmalarını faal olarak sürdüren kurum yaşam kaynağı olan suyun kullanıma hazır hale gelmesi ve kaliteli olarak sunulması adına çalışmalarını başarılı bir şekilde yapmaktadır. Kurum, kalitesini taşıyacak ve gelişimini tamamlayacak girişimci kişilere ihtiyaç duymaktadır. Çevre bilinciyle hareket eden firmanın amacı sağlıklı içme suyunu tüm Gaziantep çevresine yaymaktır. Sadece içmede değil suyun değerlendirilmesi adına da çalışmalar yapan firma bu alanda çalışacak iş bilirkişilere ihtiyaç duyar.

İşin bilincinde olan, sorumluluk sahibi, çevreye duyarlı kişilerin başvuruları kurum tarafından değerlendirilir. En uygun adayların işe başvurusu kabul edilir. Kurum standartlarına uyan bireylerin işe alımı konusunda destek sağlanır.

Gaski İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Gaski iş başvurusu yapmak isteyen adaylar kurumun web sitesine girerek başvurularını yapabilirler. Adaylar CV bırakmak yoluyla da başvurularını yapabilirler. Başvuruları tamamlanan adaylar elemeye alınır. Adaylar sıkı bir  takipten geçer. Sonrasında hangi adayın hangi pozisyon için alınacağı belirlenir.

Gaski, deneyimleri doğrultusunda iş kapasitesini ilerilere taşımak adına yeni işletmeler açmakta ve bu işletmelerde çalışacak yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Bu amaçla belirli zamanlarda boş pozisyonlar için ilan sayfası açmaktadır. Kurumun açtığı ilan sayfalarını güncel olarak takip etmek gerekir. En yeni ve aktif ilanları sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz. Böylece geç kalmadan açık kalan pozisyonlar için başvuru yapma şansınızı arttırabilirsiniz.

Adaylar başvuru zamanlarında istedikleri şekilde başvurularını yapabilirler. Başvuru yapan adaylar içinde genel nitelikleri taşıyan en iyi kişiler seçilir ve o kişilerle görüşme yapılır. Görüşmesi olumlu geçen adaylar işe başlatılır.

Gaski İş İlanları ve Pozisyonları

Gaski iş ilanları kapsamında adayların başvuru yapabilecekleri bazı pozisyonları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Şoför Alımı
 • Muhasebeci Alımı
 • Temizlik Görevlisi Alımı
 • Güvenlik Görevlisi Alımı

18 Comments

 1. Bana iş konusunda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler işe ihtiyacım var evim kira

 2. Gaskide çalışmak istiyorum ne iş olursa yaparım işe ihtiyacım işsizim çalışmıyor um evim kira

 3. Merhaba güvenlik görevlisi olarak başvuru yapmak istiyorum, başvuru linki varmıdır acaba

 4. Şoför veya güvenlik olarak Gaski de çalışmak istiyorum B ehliyetim var tecrübeme güveniyorum

 5. 17 yıllık forklift operatörü yüm şoför lukte yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 6. İyi günler ben Su tesisatçı ustasiyim b ehliyetim var gaskide ise başlamak istiyorum

 7. Şoför olarak görev yapmak isterim büyük araç ve su tankeri gibi araçlar kullana bilirim.C.E ehliyetlerine sahibim src 3.4 5 mevcuttur piskoteknik belgesinede sahibim.

 8. Benim elim su işine çok yatgin şoforluk BA2 VE G SERTİFİKAM var forklift akdif kullanıyorum

 9. Daha önce Gaskide çalışıyordum şehir dışına çıktığım için istifa etmek zorunda kaldım tekrar gaskideki kanal görüntüleme görevime devam etmek için başvuruyorum ilgilenirseniz sevinirim

 10. Söfür meslek yüksek okulu mezunuyum iş arıyorum Musa açar 1972 doğumlu sehitkamilde ikametlik ediyorum işe ihtiyacım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*