Hedef Ecza Deposu Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Hedef Ecza Deposu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Hedef Ecza Deposu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hedef Ecza Deposu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hedef Ecza Deposu 1993 yılında kurulmuş olup, günümüzde ülkemizde 75 dağıtım noktasına sahiptir. 17,000 müşteriye hizmet vermekte olup, iş ilanlarını yılın farklı dönemlerinde vermektedir.

hedef ecza deposu personel alımı

Hedef Ecza Deposu İş İlanları 

Hedef Ecza Deposu iş başvurusu yapmak istiyorsanız, iş ilanları güncel olarak takip edilmelidir. Bu kapsamda adayların, süresi dolmuş ilanlara başvuru yapamayacağını bilmesi gerekir. Günümüzde birçok firma iş ilanı verirken kariyer sitelerini kullanmakta olup, adayların buraları güncel izlemesi önerilir.

Eğer https://www.kariyer.net/firma-profil/alliance-healthcare-yatirim-holding-a-s-1485-5317 linkini takip ederseniz, açık ilanları görebilir ve başvuru işlemlerini yapabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur? 

Sağlık sektörü içerisinde işe alım yapılan çok sayıda farklı departman vardır. Bunlar her alım dönemlerinde firmanın ihtiyacına göre değişebilir. Bunlardan bir kısmı şöyledir;

 1. Sağlık
 2. Satış
 3. Hizmet
 4. Pazarlama
 5. Üretim / İmalat
 6. Diğer

Sektörde çok sayıda personel olup, çalıştıkları alanlar da farklılaşmaktadır. Bunlardan bir kısmı şöyledir;

 1. Sağlık
 2. Satış
 3. Bilgi işlem
 4. Hizmet
 5. Personel

Sağlık sektöründe mezun olunan bölümlere bakıldığında ise şu bölümler görülür;

 1. Tıp
 2. İşletme
 3. Biyoloji
 4. Hemşirelik (MYO)
 5. Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri

Sektördeki personelin öğrenim seviyeleri ise,

 1. Doktora,
 2. Yüksek Lisans,
 3. Üniversite,
 4. Ön Lisans,
 5. Lise gibidir.

Hedef Ecza Deposu iş başvurusu yapmak için, Kariyer.net üzerindeki ilanlar kullanılabilir. Bunun için öncelikle sisteme üye olmak gerekir. Ardından özgeçmiş oluşturulup, başvuru yapılabilir. Site üyelere bu imkânı sağlar.

Ancak mevcut bir hesabınız varsa, kullanıcı bilgilerinizle giriş yapmanız yeter. Yalnızca özgeçmiş güncelleme yeterlidir. Sonrasında başvuru tamamlanabilir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde yukarıda verdiğimiz linke girildiğinde, şu ilanların olduğu görülür;

 1. Eczacı Mesul Müdür
 2. Operasyon Müdürü
 3. Telefonla Satış Görevlisi
 4. Alphega Danışmanı
 5. Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı
 6. Depo Görevlisi
 7. Motokurye
 8. Dijital Kanal Veri Analisti
 9. Sürücü

Eğer söz konusu ilanlar hakkında detayları görmek, iş tanımlarını ve aranan nitelikleri öğrenmek istiyorsanız Kariyer.net üzerinden ayrıntılar görülebilir. 

Hedef Ecza Deposu Benzer İş İlanları

12 Comments

 1. Merhaba e sınıf ehliyetim src 3.4 piskoteknik belgelerim var sizinle çalışmak isterim 0530 964 1672

 2. Merhaba Erzurumda E sınıf elyetim src 3.4 piskoteknik belgelerim var sizinle çalışmak isterim

 3. 1976 Antakya doğumluyum yabancı dilim ileri derece arapça konuşup (okuma) başlangıç seviyesinde ingilizce.
  B sınıfı ehliyetim var
  Hatay ili sınırlarında sevkiyat ve ya depo görevlisi olarak çalışmak istiyorum.

 4. Merhaba 37 yaşındayım lise mezunu diksiyonu düzgün kendine güvenen bir insanım kurumsal bi firmada sağlık sektöründe görev almak istiyorum ehliyetim var uygun bi iş olursa dönüş yaparsanız sevinirim

 5. 35 yıllık şöförlüğüm var. Bir firmada Ecza deposunda şöför olarak çalıştım. Bu konuda tecrübem var. Tüm belgeler tam kütahyada uygun görüldüğü zaman çalışmak isterim.

 6. Denizli ve çevresi eczane tecrübem çok iyidir.sevkiyat şoförü olarak çalışmak istiyorum.
  SRC 2 SRC 4 psikoteknik belgelerim vardır.
  Lise mezunuyum.
  42 yaşındayım.
  Evliyim.

 7. B/C sınıfı ehliyetim var bu sektörde deneyimim var İstanbul’da bilmediğim yer yok diye bilirim sizinle çalışmak isterim teşekkürler..

 8. Iyi gunler menemen aliaga bergama sakran candarli dikili kinik ve cevre bolgelerde kendi aracimla dagitim yapabilirim referans verebilirim yasim 31

 9. Hayırlı günler . 24 yaşındayım çankaya / ANKARA bölgesinde ikamet etmekteyim .B sınıfı ehliyete sahibim Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.

 10. Ben 53 yaşında Emekli şoförüm. Bütün belgelerim tam. Sevkiyat ilaç dağıtım bölümünde çalışmak istemiyorum. 0537 231 5002. Sultanbeyli de ikamet ediyorum.

 11. Sakarya merkezinde oturuyorum emekliyim şoför lazımsa ben çalışmak istiyorum firmanızda.

 12. Şuan çalıştığım işten ayrıldım çeşitli dağıtım işlerinde çalıştım avrupa yakasında yaklaşık her yerinde çalıştım kişisel bilgilerim kariyerim nette mevcuttur Teşekkürler…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*