Zonguldak Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Zonguldak Karadeniz bölgesinde en güzel iller arasında bulunmaktadır. Doğal güzellikleri bakımından birçok kişinin ilgisini çeken şehir, gelişmesini her yıl sürdürmektedir. Zonguldak Belediyesi büyüyen şehrin yeni gereksinimlerini karşılamak için vatandaşlara yeni hizmetler ve projeler sunmaktadır.

Çevreye ve doğaya saygılı olarak tasarlanan söz konusu projeler, insan odaklı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bir kamu kurumu olan belediye, bu ilerleme sürecinde yeni personellere de gereksinim duymaktadır. Ayrıca bünyesinde bulunan iştiraklere de alımlar gerçekleştirilmektedir.

Bu nedenle Zonguldak’ta yaşıyorsanız ve iş arıyorsanız, bunlar sizin için büyük fırsatlar teklif etmektedir. Bunların tümünü incelerseniz, sizin için en uygun olanları görebilirsiniz.

zonguldak belediyesi personel alimi

Zonguldak Belediyesi İş İlanları

Zonguldak Belediyesi tüm personellerine eşit davranarak sosyal haklardan tatmin edici şekilde yararlanmaktadır. İş için başvurmak istiyorsanız, öncesinde bazı konuları bilmeniz gerekir. Bunlar başvuruları daha bilinçli yapmanıza olanak tanır.

Bunlardan ilki her pozisyonun belirli bir genel ve özel şartlar isteyeceğidir. Dolayısıyla başvurmadan önce incelemeniz, bilgi ve yetkinliklerinize uygun olup olmadığa bakmanız gerekir. Böylece daha iyi sonuçlar almanız da mümkündür.

OSGB HİZMET ALIMI hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler adreste yer almaktadır: https://www.ilan.gov.tr/ilan/855251/ihale-duyurulari/hizmet-alim-ihaleleri/zonguldak-belediyesi-personel-hizmeti-alacak

İkincisi ise son başvuru tarihidir. Eğer başvurunun yapılabileceği son zaman geçmişe, doğal olarak müracaatlar artık kabul edilmeyecek, sonraki alımlara kadar beklenilmesine neden olacaktır. Buna göre hareket etmek daha iyi çözümler almanıza yardım edecektir. Zonguldak Belediyesi,

 1. Çaycı,
 2. Temizlik Görevlisi,
 3. Güvenlik Görevlisi,
 4. Memur,
 5. Park ve Bahçe İşçisi,
 6. Arşivci,
 7. Zabıta,
 8. Şoför,
 9. İşçi gibi pozisyonlara alım gerçekleştirebilir.

Bunlardan bir kısmı adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı talep edebilir. Dolayısıyla ÖSYM tarafından düzenlenen söz konusu sınava katılmak sizin yararınıza olacaktır.

Zonguldak Belediyesi İşçi ve Memur Alımı

Zonguldak Belediyesi yılın farklı zamanlarda alım yaparak personel gereksinimlerini çözmektedir. Bunlar işçi, memuriyet ya da farklı kadrolara yönelik olabilmektedir. Dolayısıyla herkes kendi bilgi ve yetkinliklerine uygun ilanları bulabilir.

Bunları takip etmek istiyorsanız, Zonguldak Belediyesinin resmi sitesini düzenli olarak incelemek tavsiye edilir. Böylece çözümler hemen alınabilir. Bunun yanı sıra ilan.gov.tr, İŞKUR gibi platformları değerlendirmeniz de mümkündür.

Zonguldak Belediyesi İş Başvurusu

Zonguldak Belediyesi bir kamu kurumudur. İş başvurusu için öncelikle açık ilanları incelemeniz gerekir. Yayınlandıkları zaman adayların bilmesi gereken adres bilgileri, başvuru tarihleri, adaylardan istenen nitelikler verilecektir. Eğer ilanı ayrıntılı olarak incelerseniz, başvurunun nasıl olacağı hakkında tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Zonguldak İş İlanları

Zonguldak hızlı bir şekilde büyümesiyle yeni iş imkanlarına da olanak tanımaktadır. Şehirde bulunan kamu kurumları farklı dönemlerde duyurular paylaşmakta olup, bunların takip edilmesi size uygun fırsatları bulmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra özel sektör de değerlendirebileceğiniz seçenekler arasındadır. Kariyer platformlarında bunları ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Platformumuzu da takip ederek, Zonguldak’ta bulunan iş ilanlarını anında görebilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 Genel Başvuru-Ölçü Kontrol/Otomasyon Mühendisi
2 Genel Başvuru-Elektrik Bakım Mühendisi
3 Eksantrik Pres Ustası
4 Eczane Kanalı Satış Temsilcisi
5 Tıbbi Mümessil
6 Satış Şefi
7 İçim Satış Yöneticisi Zonguldak/Bartın
8 Saha Satış Temsilcisi
9 Zonguldak – Mağaza Müdürü
10 Mağaza Müdürü – Zonguldak
11 Starbucks Barista / Zonguldak
12 Saha Servis Teknisyeni
13 İç Mimar
14 Yazılım Uzmanı
15 Hemşire

Güncel Zonguldak İş İlanları için TIKLAYIN.

9 Comments

 1. Zonguldak belediyesi bünyesinde çalısmak istiyorum ikametim zonguldak merkez her ne is olursa olsun b sinifi ehliyet src 2 var uzunyol tecrubesi var 12 senedir özel söförlük yapiyorum

 2. Deneyimli vidanjör operatörü ve sürücü her belgeye sahip olarak görev almak isterim

 3. 1980 zonguldak doğumluyum 20 yıldır istanbulda yaşıyorum 10 yildır istanbul büyük şehir belediyesinde silahlı guvenlik olarak calışıyorum 6 yaşında bir kızım var eşim sağlik çalışanı ve zonguldağa tayini çıktı ailemden ayrı kalmak istemiyorum belediyeler arası geçiş yok biliyorum ama maalesef durumum ortada kimden ne isteyeceğimi bilemiyorum zonguldak belediyesinde personel alımi ve sayisı da kısıtlıdır elbet fakat sesimi duyan olur da yardım edebilecek olan varsa hayatımin sonunakadar duğa ederim.

 4. 32 yaşındayım evli ve bir çocuğum var.babamda belediyeden emekli.src 2 ve src 4 belgelerim var.E sınıf ehliyetim var.şoför olarak çalışmak istiyorum .zonguldak merkez de oturuyorum

 5. B sınıfı ehliyetim var src belgem var belediye bünyesinde ne is olursa çalışmaya hazırım dönerseniz sevinirim

 6. Zonguldak belediyesi bünyesinde her ne iş olursa olsun çalışmak istiyorum. Yıllardır istanbul da çalışmaktayım kendi toprağımda çalışmak istiyorum artık b sınıfı ehliyetim vardır

 7. Zonguldak belediyesinde sözleşmeli veya memur olarak çalışmak ıstıyorum. 4 sene market sektöründe çalıştım.babam Güney Doğu gazısı.evliyım 1cocuk ananesiyım cocuğum için şartları daha ıyı olan yerde calismak ısıtıyorum.ne yapılması gerekıyorsa elimden gelenin fazlasıyla yapmaya hazırım.geregının yapılmasını arz ederdim.

 8. Zonguldak Belediyesinde sözleşmeli veya memur olarak görev almak istiyorum.Kamu bankasında 14 yıl çalıştıktan sonra Ocak 2013 te görevimden ayrıldım.1977 Cide Doğumlu ve işletme fak.mezunu iki çocuklu bir bayanım.İş tecrübesi ve çalışma azmimi dikkate alarak talebimin değerlendirilmesini ve iş hayatında aktif olarak görev almak istediğimi bilgilerinize sunarım.
  Saygılarımla
  Emine Taşkıran

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*