Zonguldak Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Zonguldak Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Zonguldak iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

zonguldak belediyesi personel alimi

Karadeniz bölgesinde kömür madenleriyle meşhur olan Zonguldak diğer taraftan doğal güzellikleriyle de ön plana çıkıyor. Bu bağlamda Zonguldak Belediyesi tarafından yapılan yatırımlar neticesinde şehir son derece dinamik olarak gelişme gösteriyor. Bu bakımdan belediye yatırımların devam etmesi ve hizmetlerin vatandaşlara daha hızlı şekilde ulaşması için yıl içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapıyor. İş başvurusunda bulunmak için belediyenin iş ilanlarını takip etmek gerekiyor.

Zonguldak Belediyesi İş İlanları

Zonguldak Belediyesi hem kendi bünyesindeki personel alımları hem de bağlı olan iştirak şirketlerin ihtiyacı için personel alımı yapıyor. İş ilanlarıyla yapılan alımlarla birçok vatandaş belediye bünyesinde istihdam ediliyor. Bu çerçevede belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan iş ilanlarını sene içerisinde takip etmek gerekiyor. Bununla birlikte iş ilanları için sürekli güncel olarak tutulan bizim sitemizi de takip edebilirsiniz.

Zonguldak Belediyesi Personel Alımı

Zonguldak Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren birimler için ve buralardaki boş pozisyonlar için personel alımı yapıyor. İşçi, memur, zabıta memuru, itfaiye memuru, özel güvenlik elemanı, çaycı, teknik eleman, muhasebeci vs. kadrolarında yapılan alımlar için birçok vatandaş başvuruda bulunabiliyor. İş başvuruları belediyenin internet sitesi üzerindeki başvuru formu üzerinden alınıyor. Bu noktada formu dikkatli ve hızlı bir şekilde doldurarak başvuruyu tamamlamak gerekiyor.

Zonguldak Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Zonguldak Belediyesi bir kamu kurumu olarak özellikle engelli vatandaşların istihdam edilmesi noktasında hassas davranıyor. Sene içerisinde yapılan alımlarda açılan kadroların dörtte biri oranında engelli personel alımı yapılıyor. Bu bağlamda engelli raporlarını belediyeye ileten vatandaşlar uygun gördükleri pozisyonlar için iş başvurusunda bulunabilirler. Başvurular belediye tarafından değerlendiriliyor ve başvuru sahibine olumlu veya olumsuz bir şekilde dönüş yapılıyor.

Zonguldak Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Zonguldak Belediyesi sözleşmeli veya sözleşmesiz personel alımı yapıyor. Belediye ihtiyaç duyduğu iş gücünü sağlamak amacıyla farklı zamanlarda işçi alımı yapıyor. Özellikle Fen işleri ve Temizlik İşleri birimleri için yapılan alımlara birçok vatandaş başvuruyor. Zonguldak belediyesi sözleşmeli veya sözleşmesiz personel alımlarında işçilerin kanuni ve sosyal haklarını veriyor. Bu noktada vatandaşlar rahatlıkla iş başvurusunda bulunabilirler.

Zonguldak Belediyesi Zabıta Alımı

Zonguldak Belediyesi zabıta birimini güçlendirmek ve eksik kadroları tamamlamak için zabıta memuru alımı yapıyor. Kadın ve erkek fark etmeden yapılan alımlar yıl içerisinde farklı zamanlarda yapılıyor. Bu çerçevede en az lise mezunu, en az 60 KPSS puanına sahip, kamu haklarından mahrum olmayan ve yüz kızartıcı suça bulaşmamış kişiler başvuruda bulunabiliyor. Başvurular tamamlandıktan sonra uygun görülen adaylar için mülakat süreci başlıyor. Mülakatlar neticesinde başarılı olan adaylar zabıta memuru olarak istihdam ediliyor.

Zonguldak Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Zonguldak Belediyesi özel güvenlik personeli ihtiyacını karşılamak için yıl içerisinde birkaç kere özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Belediyeye ait kamu binaları ile halka açık noktalarda görevlendirilen özel güvenlikler bu noktada önemli bir hizmet görüyor. İş başvurusunda bulunmak için özel güvenlik eğitimi sertifikasına sahip olmak gerekiyor. Ayrıca sağlık açısından herhangi bir problemi olmayan vatandaşlar başvuruda bulunabilirler.

Zonguldak Belediyesi İş Başvurusu

ZonguldakBelediyesine iş başvurusunda bulunmak son derece kolay oluyor. Internet sitesi üzerindeki başvuru formu üzerinden başvuruları kabul eden belediye bu noktada vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor. Başvuruların geçerli olması için başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak gerekiyor. Ayrıca istenen farklı belgeler varsa başvuru süresi bitmeden bu evrakları belediyeye teslim etmek gerekiyor.

Zonguldak Belediyesi Duyurular

Zonguldak Belediyesi vatandaşlara bilgilendirmeyi internet sitesi üzerindeki duyurular sayfası üzerinden yapıyor. Bu noktada şehirle ilgili günlük bilgilerle birlikte belediye tarafından yapılan hizmetler, alınan kararlar ve diğer bilgiler duyurular sayfasından paylaşılıyor. Bu bakımdan iş ilanları da belediyenin duyurular sayfasından ilan ediliyor. Bu çerçevede vatandaşların belediyenin duyurular sayfasını takip etmeleri gerekiyor.

Zonguldak Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Zonguldak Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren birçok hizmet birimi bulunuyor. Her biri ayrı bir hizmet için oluşturulan birimler personel alımlarında önemli rol oynuyor. Eksik personel ve boş kadrolar personel alımlarıyla tamamlanıyor. Bu çerçevede Zonguldak Belediyesinde çalışılabilecek birimler arasında Su ve kanalizasyon Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü gibi birimler yer alıyor.

Güncel Zonguldak İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

 1. Zonguldak Belediyesinde ne iş olursa çalışmak istiyorum çok ihtiyacım var

 2. Zonguldak belediyesi bünyesinde çalısmak istiyorum ikametim zonguldak merkez her ne is olursa olsun b sinifi ehliyet src 2 var uzunyol tecrubesi var 12 senedir özel söförlük yapiyorum

 3. Deneyimli vidanjör operatörü ve sürücü her belgeye sahip olarak görev almak isterim

 4. 1980 zonguldak doğumluyum 20 yıldır istanbulda yaşıyorum 10 yildır istanbul büyük şehir belediyesinde silahlı guvenlik olarak calışıyorum 6 yaşında bir kızım var eşim sağlik çalışanı ve zonguldağa tayini çıktı ailemden ayrı kalmak istemiyorum belediyeler arası geçiş yok biliyorum ama maalesef durumum ortada kimden ne isteyeceğimi bilemiyorum zonguldak belediyesinde personel alımi ve sayisı da kısıtlıdır elbet fakat sesimi duyan olur da yardım edebilecek olan varsa hayatımin sonunakadar duğa ederim.

 5. 32 yaşındayım evli ve bir çocuğum var.babamda belediyeden emekli.src 2 ve src 4 belgelerim var.E sınıf ehliyetim var.şoför olarak çalışmak istiyorum .zonguldak merkez de oturuyorum

 6. B sınıfı ehliyetim var src belgem var belediye bünyesinde ne is olursa çalışmaya hazırım dönerseniz sevinirim

 7. Zonguldak belediyesi bünyesinde her ne iş olursa olsun çalışmak istiyorum. Yıllardır istanbul da çalışmaktayım kendi toprağımda çalışmak istiyorum artık b sınıfı ehliyetim vardır

 8. Zonguldak belediyesinde sözleşmeli veya memur olarak çalışmak ıstıyorum. 4 sene market sektöründe çalıştım.babam Güney Doğu gazısı.evliyım 1cocuk ananesiyım cocuğum için şartları daha ıyı olan yerde calismak ısıtıyorum.ne yapılması gerekıyorsa elimden gelenin fazlasıyla yapmaya hazırım.geregının yapılmasını arz ederdim.

 9. Zonguldak Belediyesinde sözleşmeli veya memur olarak görev almak istiyorum.Kamu bankasında 14 yıl çalıştıktan sonra Ocak 2013 te görevimden ayrıldım.1977 Cide Doğumlu ve işletme fak.mezunu iki çocuklu bir bayanım.İş tecrübesi ve çalışma azmimi dikkate alarak talebimin değerlendirilmesini ve iş hayatında aktif olarak görev almak istediğimi bilgilerinize sunarım.
  Saygılarımla
  Emine Taşkıran

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*