İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yozgat Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Yozgat Belediyesi Personel Alımı

Anadolu’nun en eski yerleşim merkezlerinden biri olan ve uzun süre Bozok adıyla anılan Yozgat, Osmanlı Dönemi’nde sancak olarak nitelendirilmekteydi. Cumhuriyet’in ilanı ile birlikte sancaklara vilâyet (il) denilince Yozgat da hem ismine hem de il statüsüne kavuşmuş oldu.

Yozgat belediyesi işçi alımı

Yozgat Belediyesi Personel Alımı

Yozgat’ı marka bir şehir yapma yolunda birçok proje geliştiren ve bu projeleri hayata geçiren Yozgat Belediyesi bu alanlarda ihtiyaç duyduğu personelleri kadrosuna dâhil etmek amacıyla personel alımı yapmaya hazırlanıyor.

Bu bağlamda bazı çalışmalar sürdüren Yozgat Belediyesi insan kaynakları birimi, kadrosuna dâhil edeceği personel miktarlarını ve bu personellerde arayacağı nitelikleri belirlemektedir.

Yozgat Belediyesi İşçi Alımı

Geçim kaynağı genellikle tarımsal faaliyetler olan vatandaşlarını istihdam konusunda rahatlatarak işsizliği olabildiğince azaltma amacında olan Yozgat Belediyesi, bu bağlamda birçok istihdam alanı oluşturduğu gibi kendi kadrosuna da taşeron işçi ve sözleşmeli işçi alarak istihdam seferberliğinde önemli bir rol oynamaktadır.

Yozgat Belediyesi İş İlanları

Yozgat Belediyesi, personel alımı yapılacağını ve personel alım şartlarını resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanı ile vatandaşlarına duyurmaktadır. Son dönemde yapmayı planladığı personel alımları konusunda henüz bir açıklama yapmayan Yozgat Belediyesi’nin özellikle sözleşmeli işçi kadrosuyla birçok kişiyi istihdam edeceği tahmin edilmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Yozgat Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yozgat Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyenlerin belediyenin internet sitesini takip ederek kendisine uygun alanlara yayınlanacak personel alım ilanını beklemesi gerekmektedir. Çalışma şartları niteliklerine uygun olan adayların, Yozgat Belediyesi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Yozgat  İş İlanları

Yozgat iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Yozgat iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Yozgat iş ilanları

 • Satış Elemanı
 • Depo Şefi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Yozgat iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Yozgat İş İlanları grubuna katılın ve Facebook sayfamızı beğenin.

Sorgun belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Akdağmadeni belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Yerköy belediyesi iş ilanları için tıklayın.

3 Yorum

 1. satılmış 16 Ağustos 2014

  iş arıyorum kepçe oporetorüyüm 0538 839 32 25 saygılarımla arz ediyorum

 2. kadir 30 Eylül 2014

  Kadir eskavator operatoruyum

 3. kadir 30 Eylül 2014

  Kadir 05439799083 saygilarimla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.