Yalova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Yalova Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Tarihi, turistik değerleriyle ve doğal güzellikleriyle ilgi gören Yalova, Atatürk‘ün isteği üzerine 1930 yılında İstanbul’un ilçeleri arasına katılmış ve 5 Haziran 1995 yılında ise İstanbul’dan ayrılarak müstakil il yapılmıştır.

Yalova belediyesi işçi alımı

Yalova Belediyesi İşçi Alımı

Yalova Belediyesi,  sosyal belediyecilik uygulamalarını gerçek anlamda hayata geçirdiği son dönemleri Yalova için yeni bir dönem olarak kabul etmektedir. Yeni döneme çok daha büyük hedeflerle başladığını belirten Yalova Belediyesi’nin bu bağlamda sözleşmeli işçi ve taşeron işçi kadrolarıyla çok sayıda personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Yalova Belediyesi Personel Alımı

Gelişen teknoloji ile hızla değişen dünyada Yalova’nın hak ettiği yeri alabilmesi için çeşitli projeler üreten Yalova Belediyesi’nin hem bu proje alanlarında hem de mevcut faaliyet alanlarında sürekli artan nüfusun beraberinde getirdiği taleplerin de etkisiyle çok sayıda personel alımı yapacağı öngörülüyor.

Yalova Belediyesi İş İlanları

Yalova Belediyesi hedefini sosyal ve kültürel açıdan geliştirerek küresel değişime uyum sağlayabilmiş, yüksek yaşam standartlarına ulaşmış, sanatsal aktiviteleri ve kültür festivalleriyle anılan, marka değerini yakalamış, umutlu ve yüzleri gülen insanların yaşadığı bir şehir haline getirmek olarak belirlemiştir.

Bu hedef doğrultusunda faaliyetlerini sürdürürken zaman zaman yeni personellere ihtiyaç duymakta ve buna bağlı olarak internet sitesi üzerinden iş ilanları yayınlamaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Yalova Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yalova Belediyesi’nin bir ferdi olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesini takip ederek yayınlanan iş ilanlarını incelemeleri ve kendilerine uygun olan birimler için yine belediyenin internet sitesinden yayınladığı iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Yalova  İş İlanları

Yalova iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Yalova iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Yalova iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Yalova iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Yalova iş ilanı paylaşımları için Yalova İş İlanları grubunu ve Facebook sayfamızı takip edin.

Çiftlikköy belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Çınarcık belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Altınova belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Kadıköy belediyesi iş ilanları için tıklayın.

12 yorum

 1. 27 YASINDAYIM YALOVA DA İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

 2. 45 YAŞINDAYIM BURSADA İKAMETGAH EDİYORUM E SINIFI EHLİYETİM VE SRC 1234 BELGESİNE SAHİBİM VE AYRICA YÜKLEYİCİ KEPÇE OPERATÖRÜYÜM BU ALANLARDA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. CEP NO 05425725807 İYİ ÇALIŞMALAR..

 3. Merhaba,eskisehir dogumluyum 32yasindayim anadolu üniverstesi halkla iliskiler dıs ticaret bolumu mezunuyum ayni zamanda anadolu univertesi isler lisansmi Yanaklarim disardan siyasal bilimler okuyacagim aldigim bir cok kisisel egitim bulunmakta yalova belediyesinde calismayi cok isterim.Tesekkurler 05414228228

 4. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 5. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 6. yalova belediyesinin yeni yönetimine çalişmalarında başarılar diliyorum ben eskişehir anadolu ünüversitesi yerel yönetimler bölümü mezunuyum yalova aşığı birisiyim uzun zaman istanbulda çaliştim işyerlerimiz kapandığından dolayı işsizim evli ve bir çocuk babasıtım belediyeniz bünyesinde çalışıp çocuklarımın nafakasını kazanmak istıyorum değerlendiemeye almanızı rica eder saygı ve selamlarımı sunarım irtibat tlf 05327764213

 7. 28 YAŞINDAYIM SUBAŞI BELDESİNDE İKAMET EDİYORUM 3YILA YAKIN UZMAN ÇAVUŞ OLARAK ÖZEL KUVVETLER KOMUTANLIĞINDA GÖREV YAPTIM BELEDİYENİZDE MÜNHAL BOŞ ZABITA KADRONUZA ATANMAK İSTİYORUM BAŞKANIM !!BU GÜNE KADAR HAKKIMIZI VEREN OLMADI İNŞALLAH SİZ VERİRSİNİZ.0538 494 18 96

 8. Yakova Üniversitesi’nde Büro Yönetimi ve Yonetici Asistanlığı bölümü bitirdikten sonra Yalova Belediyesi/Bilgi Işlem Müdürlüğüne bağlı Hizmet Masaları biriminde staj yapmış bulunmaktayım. Çoğu işlemi bilmekte birlikte insan iliskilerinde de gayet tecrubeliyim. Yalova’da ikamet etmekteyim. Atama yapılmasını ve değerlendirme yapılmasını arz ediyorum. 05532675893

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*