Yalova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Yalova Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Yalova iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

Yalova Belediyesi Personel Alımı

Marmara denizinin kıyısında küçük şirin bir şehir olan Yalova her geçen gün gelişimini devam ettiriyor. Bu gelişimde Yalova Belediyesi’nin de payı oldukça büyük. Önemli yatırımlar ve hizmetlerle şehri besleyen belediye buna paralel olarak iş gücünü artırmak için de personel alımı yapıyor. Sene içerisinde farklı zamanlarda yapılan işçi ve personel alımlarıyla hem belediye bünyesindeki boşlukları kapatan belediye hem de önemli ölçüde istihdam sağlamış oluyor.

Yalova Belediyesi İş İlanları

Yalova Belediyesi personel alımlarını iş ilanları ile yapıyor. Senenin farklı zamanlarında hem kendi resmi internet sitesi üzerinden hem de İŞKUR üzerinden iş ilanları yayınlayan belediye bu ilanlara başvuruyu başvuru formu üzerinden alıyor. Bu bakımdan belediyeye iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların iş ilanlarını takip etmeleri bunun için de belediyenin internet sitesini takip etmeleri gerekiyor.

Yalova Belediyesi Personel Alımı

Yalova Belediyesi birçok kadro için personel alımı yapıyor. Belediye bünyesinde hizmet veren birimler için yapılan alımlar farklı zamanlarda yapılıyor. Bu noktada şoför, işçi, memur, teknik eleman, temizlik görevlisi, özel güvenlik, zabıta memuru vb. kadrolar için alım yapılıyor. İlanlar belediyenin internet sitesinden yayınlanıyor. Yalova Belediyesi başvuruları ilanlarda yer alan başvuru formu üzerinden alıyor. Bu çerçevede ilanları takip ederek başvuru tarihlerini kaçırmamak gerekiyor.

Yalova Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Yalova Belediyesi bir kamu kurumu olarak en çok engelli personel istihdam eden belediyeler arasında yer alıyor. Bu noktada sene içerisinde yapılan personel alımlarından en az dörtte bir oranında kadro engelli personel alımı için ayrılıyor. İş ilanlarında belirtilen şartları karşılayan engelli vatandaşlar engelli raporlarını belediyeye ilettikten sonra başvuru formunu doldurarak başvurularını tamamlayabilirler. Başvurular belediye tarafından hızlı bir şekilde değerlendirilerek sonuçlandırılıyor.

Yalova Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Yalova Belediyesi belediye bünyesindeki iş gücünü artırmak için sözleşmeli ve sözleşmesiz personel işçi alımı yapıyor. Özellikle Fen işleri, Park ve Bahçeler, Temizlik işleri, Su ve Kanalizasyon birimleri için yapılan alımlarda herhangi bir şart aranmıyor. Başvuru tarihlerine dikkat eden vatandaşlar işçi olmak için belediyeye başvuruda bulunabilirler. Bununla birlikte ister sözleşmeli olsun ister sözleşmesiz alınan işçilerin tüm kanuni ve sosyal hakları Yalova Belediyesi tarafından korunuyor.

Yalova Belediyesi Zabıta Alımı

Yalaya Belediyesi zabıta birimine önemli sayıda zabıta memuru alımı yapıyor. Hem denetimleri artırmak hem de zabıta birimini daha da güçlendirmek için yapılan alımlara en az lise mezunu olan vatandaşlar başvurabiliyor. Bununla birlikte başvuracakların kamu haklarından mahrum olmaması, yüz kızartıcı suça bulaşmış olmamaları ve KPSS’den en az 60 puana sahip olmaları gerekiyor. Belediyenin internet sitesi üzerinden yapılan başvurularda başvuru formunu doldurarak sonuçları beklemek gerekiyor.

Yalova Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Yalova belediyesi diğer bütün belediyeler gibi özel güvenlik personeli istihdam ediyor. Ancak gün geçtikçe artan ihtiyaç sebebiyle özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Bu noktada hem belediyeye ait kamu binalarında hem de halka açık alanlarda görevlendirilmek üzere özel güvenlik personeli alımı yapılıyor. Başvuruda bulunacak vatandaşların özel güvenlik eğitimi sertifikasına sahip olmaları gerekiyor. Ayrıca başvuru için herhangi bir sağlık probleminin de olmaması gerekiyor.

Yalova Belediyesi İş Başvurusu

Yalova Belediyesi iş başvurularını hem dijital ortamda hem de fiziki olarak alabiliyor. Ayrıca İŞKUR üzerinden de başvuru alınıyor. Bu noktada yıl içerisinde açılan iş ilanlarını takip ederek uygun olan pozisyonlar için başvuruda bulunmak gerekiyor. Başvuru formu üzerinden alınan başvurular internet üzerinden diğerleri ise dilekçe ile belediyeye başvurularak yapılıyor.

Yalova Belediyesi Duyurular

Yalova Belediyesi internet sitesini aktif olarak kullanıyor. Özellikle duyurular sayfasından birçok bilgiyi vatandaşlarla paylaşıyor. Bu çerçevede personel alım ilanları da ilk olarak belediyenin duyurular sayfasından yayınlanıyor. Burayı takip eden vatandaşlar iş başvurularını takip ederek süreçle ilgili her türlü ayrıntıyı öğrenebilirler.

Yalova Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Yalova Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren birçok hizmet birimi bulunuyor. Yıl içerisinde açılan personel alım ilanları bu birimlerdeki boşluğu doldurmak ve daha iyi hizmet verebilmek için yapılıyor. Bu noktada Yalova Belediyesinde çalışılabilecek hizmet birimleri arasında Emlak ve istimlak Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü gibi birimler yer alıyor.

Güncel Yalova İş İlanları için TIKLAYIN.

14 Comments

 1. 27 yaşındayım yalova safrabçn köyünde oturuyorum 5/6 aydır işsizim güvenlik sertifikam vardır silahlı acil iş arıyorum

 2. Merhaba
  36 Yaşında Veteriner Sağlık Teknisyeniyim 2011 Yılından 25.09.2021 Tarihine Kadar Yalova Merkez Ve ilçe köylerinde Büyük Baş Hayvanlara Hizmet Sundum.
  Ekonomi sıkıntılardan dolayı iş yerimden Ayrıldım.
  Belediyeniz Bünyesinde Aktif Olarak Görev Yapmak İstiyorum.

 3. Mrb ben 26 yaşındayım askerden yeni geldim guvenlik sertifikasi aldım eğer bana uygun bir yer varsa çalışmak isterim

 4. Agır taşıt şöförüyüm src 2 src 4 piskoteknik belgelerim var mixer opr tüyüm acil şöförlük işine ihdiyacım var saygılarımla..tel.0539.761.17.01

 5. Yakova Üniversitesi’nde Büro Yönetimi ve Yonetici Asistanlığı bölümü bitirdikten sonra Yalova Belediyesi/Bilgi Işlem Müdürlüğüne bağlı Hizmet Masaları biriminde staj yapmış bulunmaktayım. Çoğu işlemi bilmekte birlikte insan iliskilerinde de gayet tecrubeliyim. Yalova’da ikamet etmekteyim. Atama yapılmasını ve değerlendirme yapılmasını arz ediyorum. 05532675893

 6. 28 YAŞINDAYIM SUBAŞI BELDESİNDE İKAMET EDİYORUM 3YILA YAKIN UZMAN ÇAVUŞ OLARAK ÖZEL KUVVETLER KOMUTANLIĞINDA GÖREV YAPTIM BELEDİYENİZDE MÜNHAL BOŞ ZABITA KADRONUZA ATANMAK İSTİYORUM BAŞKANIM !!BU GÜNE KADAR HAKKIMIZI VEREN OLMADI İNŞALLAH SİZ VERİRSİNİZ.0538 494 18 96

 7. yalova belediyesinin yeni yönetimine çalişmalarında başarılar diliyorum ben eskişehir anadolu ünüversitesi yerel yönetimler bölümü mezunuyum yalova aşığı birisiyim uzun zaman istanbulda çaliştim işyerlerimiz kapandığından dolayı işsizim evli ve bir çocuk babasıtım belediyeniz bünyesinde çalışıp çocuklarımın nafakasını kazanmak istıyorum değerlendiemeye almanızı rica eder saygı ve selamlarımı sunarım irtibat tlf 05327764213

 8. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 9. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 10. Slm 15 yildir uzman cavusum.belediyenizde bize uygun bir kadronuzda çalismak isterim.5428245036 tsk.ederim

 11. Merhaba,eskisehir dogumluyum 32yasindayim anadolu üniverstesi halkla iliskiler dıs ticaret bolumu mezunuyum ayni zamanda anadolu univertesi isler lisansmi Yanaklarim disardan siyasal bilimler okuyacagim aldigim bir cok kisisel egitim bulunmakta yalova belediyesinde calismayi cok isterim.Tesekkurler 05414228228

 12. 45 YAŞINDAYIM BURSADA İKAMETGAH EDİYORUM E SINIFI EHLİYETİM VE SRC 1234 BELGESİNE SAHİBİM VE AYRICA YÜKLEYİCİ KEPÇE OPERATÖRÜYÜM BU ALANLARDA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. CEP NO 05425725807 İYİ ÇALIŞMALAR..

 13. 27 YASINDAYIM YALOVA DA İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*