Yalova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Yalova Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Yalova, ikilikleri bir arada yaşayan; fakat bu ikilikler ile ayrı bir güzelliğe sahip olan şehir olarak adlandırılır. Şehrin geçmişi, ülkemizin her noktası kadar eski hatta birçok noktasından daha evvele gitmesine rağmen kendisi yakın zamanda il statüsüne kavuşmuştur. Şehir, sanayi faaliyetleri ile tarım seçenekleri arasında bölgede yaşayan kişilere gelir kazanım çeşitliliği sunar; lakin aynı zamanda şehirde yüksek çapta bulunan turizm potansiyelini unutmamız gerekir.Yalova Belediyesi Personel Alımı

Yalova Merkez Belediyesi tarafından uygulanan faaliyetler, şehrin gelişim ve tanıtım çalışmalarına yönelik olur. Ayrıca bu çalışmalar altında birbirinden farklı birçok görevlendirme ya da değerlendirme şeması çizilebilir.

Ulaşım, denetim, güvenlik, hizmet, idari işler, halka ilişkiler gibi birçok alanda personel alımları gerçekleştirecek olan belediyeye belediyenin ilgili bölümleri üzerinden iş başvurusu yaparak belediyede çalışabilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Güncel Yalova İş İlanları

Aksa Akrilik Personel Alımı için tıklayın.

Sedaş Personel Alımı için tıklayın.

Güncel Yalova iş ilanı paylaşımları için Yalova İş İlanları grubunu ve Facebook sayfamızı takip edin.

Çiftlikköy Belediyesi Personel Alımı

Çiftlikköy Belediyesi’nin gerçekleştireceği personel alımları yönetim, sağlık, bilişim, güvenlik noktalarında halk tarafından gelecek olan iş başvuruları ile değer kazanacaktır. İş başvuruları, belediyenin inan kaynakları veya halkla ilişkiler bölümüne yapılabilir; fakat bu işlem öncesinde kişinin çalışmak istediği işe dair yine belediyenin ilgili kurumlarında birtakım bilgileri alması gerekir. Sonuçta başvurunun değer kazanabilmesi adına uğraş verilmesinin ne derece önemli olduğunu unutmayalım.

Çınarcık Belediyesi Personel Alımı

Çınarcık Belediyesi’nde çalışacak olan kişilerin ya da bunu dileyen bireylerin belediyenin insan kaynaklarına iş başvurusu yaparak olumlu sonuç alması zaruridir. Sağlık, denetim, idari işler, uygulama, hakla ilişkiler gibi farklı başlıklarla yapılacak olan personel alımları hakkında bilgi toplayabilmek adına belediyenin ilgili bölümleriyle görüşebilirsiniz. Yapılan görüşmenin ardından sizin için uygun olan işe yine aynı bölümlerce başvuru yapabilmeniz mümkün.

Altınova Belediyesi Personel Alımı

Mimari, planlama, hukuk, denetim, alanlarında yeni ekip arkadaşları arayan Altınova Belediyesi’ne çalışabilmek için belediyenin insan kaynaklarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Belediye, belirtilen noktaların haricinde daha farklı alanlar için personel alımları yapabilir; fakat bu durumdan haberdar olabilmek maksadıyla belediyenin ilgili bölümlerinin bilgilendirmelerini takip etmelisiniz çünkü personel alımları dönem bazında gerçekleşir. Ayrıca başvurmak istediğiniz iş hakkında fikir sahibi olmanız, size artı değer katacaktır.

Bilgi için: http://www.yalova.bel.tr/

11 Comments

 1. erdal uzun 22 Ocak 2014
 2. CENGİZ YÜCEL 28 Mart 2014
 3. seyhan akbaş 11 Nisan 2014
 4. ziya çelik 13 Nisan 2014
 5. HAlil ibrahim 23 Nisan 2014
 6. Meral MENTEŞ 14 Mayıs 2014
 7. RESUL 23 Mayıs 2014
 8. serhat köprülü 17 Haziran 2014
 9. FERHAT GÖRMEZ 17 Haziran 2014
 10. Abdülkadir TURUNÇ 10 Eylül 2014
 11. Cüneyt tek 29 Ağustos 2017

Leave a Reply