Uşak Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Uşak Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Uşak iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

Uşak Belediyesi Personel Alımı

Ege Bölgesinde potansiyeline ulaşmaya çalışan Uşak Belediyesi bunu yakalamak için personel alımı yapıyor. Yapılan yatırımların zamanında tamamlanabilmesi ve daha hızlı bir şekilde vatandaşa ulaşması için yapılan personel alımları belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yapılıyor. Bu bağlamda belediyeye iş başvurusunda bulunmak isteyen Uşaklı vatandaşların belediyenin resmi internet sitesini takip etmeleri gerekiyor.

Başlıklar

Uşak Belediyesi İş İlanları

Kamu kurumları arasında ön sırada olan Uşak Belediyesi bu çerçevede önemli sayıda personel alımı yapıyor. İş alımlarını iş ilanları ile duyuran belediye öncelikli şart olarak KPSS puanı istiyor. Bu bakımdan iş başvurusu yapmak için KPSS puanına sahip olmak gerekiyor. Ayrıca iş ilanları senenin farklı zamanlarında yayınlanıyor. Bu ilanları kaçırmamak ve başvuru tarihlerinde gerekli başvuruyu yapmak için belediyenin resmi internet sitesini sık sık takip etmek gerekiyor.

Uşak Belediyesi Personel Alımı

Uşak Belediyesi hem personel ihtiyacını karşılamak hem de bünyesindeki birimlerde oluşan boşlukları doldurmak için personel alımı yapıyor. İşçi, memur, temizlikçi, çaycı, muhasebeci, teknik eleman, itfaiye memuru, zabıta memuru vb. kadrolarda yapılan alımlarla belediye personel sayısını artırıyor. Uşak Belediyesi personel alım ilanlarını internet sitesi ve İŞKUR üzerinden yayınlıyor. Bu noktada buraları takip eden vatandaşlar uygun gördükleri pozisyonlar için iş başvurusunda bulunabilirler.

Uşak Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Uşak Belediyesi engelli vatandaşlar için de önemli bir gelir kapısı oluyor. Yıl içerisinde açılan kadroların en az dörtte biri engelli vatandaşların istihdamı için ayrılıyor. Bu bağlamda engelli raporlarını belediyeye sunabilen vatandaşlar uygun gördükleri pozisyonlar için iş başvurusunda bulunabiliyorlar. Başvurular belediye tarafından değerlendiriliyor. Sonuçlar açıklandıktan sonra işe alım süreci tamamlanmış oluyor.

Uşak Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Uşak Belediyesi özellikle beden işçisi ihtiyacını karşılamak adına sözleşmeli veya sözleşmesiz personel alımı yapıyor. Bu noktada iş alımı için ilan açan belediye Fen İşleri, Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler ile Su ve Kanalizasyon birimleri için işçi alımı yapıyor. Bu birimlerde çalışmak isteyen vatandaşlar iş başvurularını başvuru formu üzerinden yapabiliyor. Formu eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurduktan sonra dilekçe ile de başvuruyu tamamlamak gerekiyor.

Uşak Belediyesi Zabıta Alımı

Uşak Belediyesi zabıta alımı yapıyor. Zabıta birimini güçlendirmek ve belediye eliyle yapılan denetimleri artırmak isteyen belediye bu noktada zabıta memuru alımı yapıyor. Başvuru şartları arasında en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, en az 60 KPSS puanına sahip olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, en az lise mezunu olmak ve yüz kızartıcı suça bulaşmış olmamak yer alıyor. Bu şartları karşılayan erkek ve kadın vatandaşlar başvuru formu üzerinden başvurularını yapabiliyorlar.

Uşak Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Uşak Belediyesi belediye bünyesinde ve bağlı iştirak şirketlerde görevlendirilmek üzere özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Alınan personelin belediyeye ait kamu binalarında, kamuya açık alanlarda görevlendirileceği belirtiliyor. Bu noktada özel güvenlik eğitimi sertifikasına sahip olan vatandaşların başvuruda bulunabileceği belirtiliyor. Bununla birlikte başvuracak vatandaşların herhangi bir sağlık probleminin olmaması gerekiyor. Başvurular her zamanki gibi başvuru formu üzerinden yapılıyor.

Uşak Belediyesi İş Başvurusu

Uşak Belediyesi iş başvurusu noktasında büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle online belediyecilik anlayışı sayesinde iş başvurusu yapmak isteyenler internet üzerinden hızlı bir şekilde başvurularını tamamlıyorlar. Başvuru formunu düzgün ve dikkatli bir şekilde doldurmak başvuruyu tamamlamak için yetiyor. Bununla birlikte iş ilanında belirtilen evrakların da başvuru süreci içerisinde belediyeye iletilmesi gerekiyor.

Uşak Belediyesi Duyurular

Uşak Belediyesi duyurular sayfası üzerinden birçok ilan yayınlıyor. Bu ilanlar genellikle şehirle ilgili bilgilendirmeler olsa da yıl içerisinde açtığı iş ilanlarını da belediye duyurular sayfası üzerinden yayınlıyor. Bu bakımdan başvuru süreci ile ilgili her türlü detay bu ilanlarda açık bir şekilde belirtiliyor. Uşak Belediyesine iş başvuru yapmak isteyen vatandaşların iş ilanı takiplerini belediyenin internet sitesindeki duyurular bölümünden yapmaları gerekiyor.

Uşak Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Uşak Belediyesi iş başvurusunda bulunan vatandaşları kendi bünyesinde hizmet veren birçok birimde istihdam ediyor. Bu noktada en çok personel alınan çalışılabilecek birimler arasında Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü gibi birimler yer alıyor.

Güncel Uşak İş İlanları için TIKLAYIN.

14 Comments

  1. Nişanlım uşak li bende oraya yerleşmeyi düşünüyorum elektrik teknikeriyim belediyede açık pozisyonlara geçebilirim

  2. Banazda ikametgah ediyorum bayanın %82 engelim var işaret dili bilgisayar ve diksiyon belgesi e sahibim iş ariyorum

  3. 1977 doğumluyum uzmanlıktan ayrılma lise eml elektrik mezunu halkla ilişkiler önlisans mezunuyum uşakta ikamet ediyorum 2014 kpss den 73 puan aldım usak belediyesinde is arıyorum 5057786787 tfnm

  4. Ben askerim uşakliyim askerlim bitmesine az kaldi iş isdiyorum siz den şu anda paşanin şöföruyum bana ltfn bir iş 20 yaşim dayim 05349315261

  5. İnsaat malzemeleri uzerine is yerim vardi kapatttim satis elamiyim 16 yillik deneyimim mevcuttur alim satima ilgim fazladir is ariyorum05333688934

  6. UŞAK BELEDİYESİNDE İŞ ARIYORUM ELEKTRİK USTASIYIM USTALIK DİPLOMAM VAR CEP TEL 0536 256 11 75

  7. UŞAKTA BELEDİYEDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ELEKTİRİK USTASIYIM USTALIK DİPLOMAM VAR İŞ ARIYORUM

  8. uşak sivaslıdan ım 10 yıldır şantiyelerde taş kırma ve eleme tesislerinde çalışıyorum konkosör ustası ve elektirik ve oksızen kaynak cısıyım sivaslıdaki utaş aş ye ait mıcır ocagın da çalışmak isterim tel 0543 522 60 79

  9. uşak sivaslı dan ım 10 yıldır taş ocagı şantiyelerde taş kıma ve eleme tesislerinde çalışıyorum konkosör ustasım ve oksijen ve elektik kaynak çısıyım uşak bld sine ait utaş aş ye ait sivaslı daki taş ocagında çalışmak isterim

  10. ben kayseride görev yapmaktayım uzman çavuşum uşak lıyım aslen merkezde duruyorum belediyede memur olarak sözleşmeli boş kontejanlarda iş istiyorum bana dönerseniz sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*