Uşak Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Uşak Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

M.Ö. 4000 yılından itibaren yerleşime açılan Uşak, Kütahya ilinin bir ilçesi konumda iken 9 Temmuz 1953 tarihinde il statüsüne alınmıştır.

Uşak belediyesi işçi alımı

Uşak Belediyesi Personel Alımı

Ege Bölgesi’nde tarihi ve kültürel zenginlikleri ile dikkat çeken Uşak, Türkiye’de sanayicilik faaliyetlerinin ilk başladığı iller arasında yer almaktadır. Vatandaşlarına bu sorumluluk dâhilinde hizmet veren ve şehrin kalkınma hızını daha da arttırmak isteyen Uşak Belediyesi,  öncelikli olarak sanayi yatırımlarına ağırlık vermektedir.

Uşak Belediyesi şehri kalkındırmak adına oluşturduğu bu yatırım alanları başta olmak üzere mevcut bazı birimlerine personel alımı yapacak.

Uşak Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna memur statüsüyle alacağı personellere KPSS şartı getiren ve bu personelleri mülakata tabi tutan Uşak Belediyesi, sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi statüsüyle alacağı personelleri sadece mülakata tabi tutmaktadır.

Uşak Belediyesi İş İlanları

Kadrosuna dâhil edeceği bütün personelleri için internet sitesi üzerinden personel alım ilanı veren ve bütün aşamaları internet sitesi aracılığıyla duyuran Uşak Belediyesi, yeni proje alanları için almayı planladığı personeller için internet sitesinin takip edilmesi gerektiğini belirtti.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Uşak Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uşak Belediyesi kadrosunda çalışmak isteyen adayların Uşak Belediyesinin resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı duyuruları dikkatle takip etmeleri gerekmektedir.

Kendileri için uygun pozisyon açılan adayların kurumun internet sitesinde yayınlanan iş başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak ön başvurularını yapmaları gerekmektedir. Ön başvuruları olumlu olarak değerlendirilen adayların isimleri yayınlanarak ikinci aşamada yapılacak olan mülakat ya da sınavlara davet edilmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Uşak  İş İlanları

Uşak iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Uşak iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Uşak iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Uşak iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Uşak iline ait güncel personel alımı paylaşımları için Facebook sayfamızı beğenin. 

Banaz belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Eşme belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Karahallı belediyesi iş ilanları için tıklayın.

13 yorum

 1. 1977 doğumluyum uzmanlıktan ayrılma lise eml elektrik mezunu halkla ilişkiler önlisans mezunuyum uşakta ikamet ediyorum 2014 kpss den 73 puan aldım usak belediyesinde is arıyorum 5057786787 tfnm

 2. uşak sivaslıdan ım 10 yıldır şantiyelerde taş kırma ve eleme tesislerinde çalışıyorum konkosör ustası ve elektirik ve oksızen kaynak cısıyım sivaslıdaki utaş aş ye ait mıcır ocagın da çalışmak isterim tel 0543 522 60 79

 3. uşak sivaslı dan ım 10 yıldır taş ocagı şantiyelerde taş kıma ve eleme tesislerinde çalışıyorum konkosör ustasım ve oksijen ve elektik kaynak çısıyım uşak bld sine ait utaş aş ye ait sivaslı daki taş ocagında çalışmak isterim

 4. ben kayseride görev yapmaktayım uzman çavuşum uşak lıyım aslen merkezde duruyorum belediyede memur olarak sözleşmeli boş kontejanlarda iş istiyorum bana dönerseniz sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*