Tunceli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Tunceli Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Tunceli iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

tunceli belediyesi personel alımı

Son zamanlarda büyük bir atılım gerçekleştiren Tunceli Belediyesi yıl içerisinde farklı zamanlarda bu atılımını devam ettirebilmek için personel alımı yapıyor. Özellikle personel ihtiyacın karşılayabilmek adına yapılan alımlar çerçevesinde birçok birimde boş pozisyonlar doldurulmuş oluyor. Bu noktada birçok vatandaş da belediye tarafından istihdam edilmiş oluyor. Tunceli Belediyesinin iş ilanlarını takip etmek isteyen vatandaşlar belediyenin resmi internet sitesini takip edebilirler.

Tunceli Belediyesi İş İlanları

Bir kamu kurumu olarak Tunceli Belediyesi personel alımlarını iş ilanlarıyla gerçekleştiriyor. Senenin farklı zamanlarında hem kendi internet sitesi üzerinden hem deİŞKUR üzerinden alım yapacağını açıklayan belediye bu çerçevede yaptığı alımlarla hizmet çıtasını daha yükseğe taşımak istiyor. Tunceli Belediyesinin iş ilanlarında dikkat ettiği önemli noktalardan biri KPSS puanı oluyor. Belediyenin iş ilanlarına başvuruda bulunmak için KPSS puanına sahip olmak gerekiyor.

Tunceli Belediyesi Personel Alımı

Tunceli Belediyesi bünyesindeki birimlerde istihdam edilmek üzere personel alımı yapıyor. Farklı kadro ve sayılarda yapılan alımlar belediyenin internet sitesi üzerinden duyuruluyor. İşçi, memur, temizlik işçisi, şoför, itfaiyeci, zabıta memuru vb. kadrolar için yapılan alımlara vatandaşlar başvuruda bulunabiliyor. Başvuruları zamanında yapmak ve istenen belgeleri zamanında belediyeye teslim etmek başvurunun dikkate alınması için gerekli oluyor.

Tunceli Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Tunceli Belediyesi engelli personeller için de önemli sayıda kadro ayırıyor. Personel alımlarında engelli personellere de yer veren belediye bu bağlamda önemli bir sosyal sorumluluk örneği gösteriyor. Belediye tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvurabilen engelli vatandaşlar kendileri için uygun olan pozisyonlar için değerlendiriliyor.  Bu bağlamda engelli raporları ile birlikte vatandaşların belediyenin iş başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.

Tunceli Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Tunceli Belediyesi belediye bünyesinde işçi ihtiyacını karşılamak için sözleşmeli ve sözleşmesiz personel alımı yapıyor. Park ve bahçeler müdürlüğü, fen işleri müdürlüğü, su ve kanalizasyon idaresi ile temizlik işleri başta olmak üzere farklı birimlerde istihdam edilen işçiler belediyeye önemli katkı sağlıyorlar. Bu noktada işçi kadrosu için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların belediyenin yayınlayacağı iş ilanlarını takip etmeleri gerekiyor.

Tunceli Belediyesi Zabıta Alımı

Tunceli Belediyesi belediyenin kontrol ve denetim mekanizmasını daha adaletli işletmek ve denetimi artırmak adına zabıta birimindeki eksik pozisyonlar için zabıta personeli alımı yapıyor. Sene içerisinde birkaç defa yapılan alımlarda farklı sayılarda alım yapılıyor. Bu bağlamda en az lise mezunu, kamu haklarından mahrum olmayan, yüz kızartıcı suç işlememiş ve en az 60 KPSS puanına sahip olan vatandaşlar iş başvurusunda bulunabiliyor. Başvurular değerlendirildikten sonra başvuru sahibine dönüş yapılıyor.

Tunceli Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Tunceli belediyesi zabıta alımlarıyla birlikte özel güvenlik personeli alımı da yapıyor. Önemli ölçüde ihtiyaç duyulan özel güvenlik personelleri belediyeye ait kamu binaları ile kamusal alanlarda görevlendiriliyor. Bu çerçevede Tunceli’de ikamet eden ve özel güvenlik eğitimi sertifikasına sahip olan vatandaşlar başvuruda bulunabilirler. Başvurular internet üzerinden iş başvuru formu ile alınıyor.

Tunceli Belediyesi İş Başvurusu

Tunceli Belediyesi’ne iş başvurusu yapmak isteyenler son derece kolay bir şekilde bunu gerçekleştiriyorlar. Bu çerçevede iş ilanlarını takip ederek burada belirtilen ayrıntıları başvuru tarihlerinde yerine getirmek gerekiyor. Öncelikle iş başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak gerekiyor. Daha sonra ise iş başvurusunda belediyenin istediği evraklar varsa bunları zamanında belediyeye teslim etmek gerekiyor. Bütün bu süreç belediyenin resmi internet sitesi üzerinden takip edilebilir.

Tunceli Belediyesi Duyurular

Tunceli Belediyesi birçok ilan ve bilgilendirme için kendi resmi internet sitesini kullanıyor. Günlük bilgilendirmeler ile vatandaşı ilgilendiren kararlar burada duyurular sayfasında yayınlanıyor. Bu bakımdan belediyenin personel alımları ilgili ilanları da duyurular sayfasında yayınlanıyor. Belediyeye iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar başvuruları ve tarihleri kaçırmamak için duyurular sayfasını takip edebilirler. Ayrıca belediyelerin iş ilanları ile ilgili sürekli güncel tutulan sitemizi de takip edebilirsiniz.

Tunceli Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Tunceli Belediyesinde iş başvurusunda bulunulacak birçok birim yer alıyor. Açılan kadroya göre şartları karşılayan vatandaşlar uygun gördükleri pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirler. Bu çerçevede Tunceli Belediyesinde Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve bahçeler Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü en çok personel alımı yapan birimler arasında yer alıyor.

Güncel Tunceli İş İlanları için TIKLAYIN.

11 Comments

  1. Elektrik su tesisat ustasiyim herturlu elektrik su tesisat yaparim Tunceli belediyesinde işe girmek istiyorum iletişim numaram 05520262295

  2. Elektrik su tesisat ustasiyim herturlu elektrik su tesisat yaparim Tunceli belediyesinde işe gitmek istiyorum

  3. kpssden 64 aldım 2,sınıf ünv okumktaym devlet bünyelerinizde çalışmk istiyorum yardımcı olursanız çokkk sevincemm

  4. Ekpss sinavinda 61puan alnakta olup tercihlerden biri tunceli yardiminizi dilerim saygilar

  5. mrb önlisan smezunuyum saglık sertifikam bilgisayar sertifikam var isletme okuyorum dısardan.ingilizce sertifikam var.

  6. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

  7. yüksek ziraat mühendisiyim sizinle çalışmak, ekolojik çevre üzerine hayallerim var sizin aracılığınızla uygulamak istiyorum

  8. MERHABALAR.ESKİŞEHİRLİYİM LİSANS OKULÖNCESİ EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM.ACİL OLARAK İŞE İHTİYACIM VAR SAYGILAR..05071900303

  9. 2009 YILI GUVENLIK SERTİFİKASINA SAHİBİM AYRICA TURK SİLAHLI KUVVETLERI DAGCI KOMANDO UZMAN CAVUSLUKTAN KENDİ İSTEGİMLE İSTİFA ETTİM SİZİNLE CALISMAKTAN GURUR DUYARI TESEKKUR EDERİM TEL…0507 967 46 67

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*