Tunceli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Tunceli belediyesi işçi alımı

Tunceli Belediyesi Personel Alımı

Köklü bir geçmişe sahip olan Tunceli, Cumhuriyetin ilanından sonra 25 Aralık 1935 tarihinde geçici merkezi Elazığ ili olmak üzere, Erzincan’ın Pülümür, Elazığ’ın Nazımiye, Hozat, Mazgirt, Pertek, Ovacık ve Çemişgezek ilçeleri bağlanarak il olma özelliği kazanmış ve Tunceli ismini almıştır.

Tunceli belediyesi işçi alımı

Tunceli Belediyesi Personel Alımı

Tunceli’nin gelişip büyümesine önem veren ve bu bağlamda internet sitesinden ”Tunceli için fikrim var” adı altında bir portal açan Tunceli Belediyesi, halkının istekleri paralelinde yatırımlarını şekillendirmektedir. Sosyal belediyecilik anlamında önemli yatırımları olan Tunceli Belediyesi, internet sitesinden yayınladığı duyuru ile Belediye personeli olmak isteyen vatandaşlarına personel alımı yapılacağı müjdesini verdi.

Tunceli Belediyesi İşçi Alımı

Tunceli Belediyesi yeni yatırım alanları ve işleyişine devam eden mevcut birimleri için sözleşmeli işçi alımı ve taşeron işçi alımı yapacağını duyurdu.

Daha çok temizlik işleri biriminde olmak üzere birçok birimde işçi alımı yapacak olan Tunceli Belediyesi, başvuru değerlendirme sürecinde yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve işini özveri ile yapabilecek adaylara öncelik verileceğini belirtti.

Tunceli Belediyesi İş İlanları

Ülkemizin en az nüfuslu illerinden birisi olan Tunceli, belediyecilik anlamında çok önemli çalışmalara imza atmış ve defalarca örnek belediyeler arasında gösterilmiştir.

Bu bağlamda halkının teveccühünü kazanmış olan Tunceli belediyesi, yatırımlarına hız kesmeden devam etmek adına ihtiyaç duyduğu bazı alanlar için personel alım ilanı yayınladı.

Tunceli Belediyesi İşçi Kadrolarına Atanma Sınav Sonuçları Ve Duyurular

Tunceli Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu sınavlarda yapılan kadro atamaları duyurularını vermiş olduğumuz linkten takip ederek işçi ve personel alımlarını güncel olarak haberdar olabilirsiniz.

Tunceli Belediyesi’nin belirli dönemlerde açmış olduğu sınav ile işçi, kadro alımlarını ve kadro listesini takip etmek için ve verdiğimiz linke tıklayarak ve bizi takip ederek ulaşabilirsiniz.
Tunceli Belediyesi işçi ve kadro
Tunceli Belediyesi işçi,  kadro alımı ve listesi duyuruları.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Tunceli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tunceli Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyenlerin kendilerine uygun olan pozisyon için belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları ya da İşkur aracılığıyla yapılan personel alım görüşmelerine katılmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Tunceli  İş İlanları

Tunceli iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Tunceli iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Tunceli iş ilanları

 • Part Time Satış Danışmanı – Tunceli Geneli

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Tunceli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Tunceli ili güncel personel alımları için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Pertek belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Çemişgezek belediyesi iş ilanları için tıklayın.

9 yorum

 1. 2009 YILI GUVENLIK SERTİFİKASINA SAHİBİM AYRICA TURK SİLAHLI KUVVETLERI DAGCI KOMANDO UZMAN CAVUSLUKTAN KENDİ İSTEGİMLE İSTİFA ETTİM SİZİNLE CALISMAKTAN GURUR DUYARI TESEKKUR EDERİM TEL…0507 967 46 67

 2. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*