Bursa Eczacılar Kooperatifi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Bursa Eczacılar Kooperatifi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Bursa Eczacılar Kooperatifi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bursa Eczacılar Kooperatifi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bursa Eczacılar Kooperatifi, 1979 yılında yedi eczacı tarafından kurulmuş ve Bursa’nın Çarşamba semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Her geçen gün ortak sayısını ve etkinliğini hızla artıran BEK, 1982 yılında Altıparmak semtindeki deposuna taşınmıştır. Yıllar içinde çok geniş bir faaliyet alanına yayılan BEK, son olarak İzmir, Manisa ve Antalya’da da faaliyet göstermeye başlamıştır. 

Bursa Eczacılar Kooperatifi İş İlanları

Bursa Eczacılar Kooperatifi, eczane ve ilaç sektörünün sağlıklı oluşumuna katkıda bulunmaktadır. Ortaklarının hak ve çıkarlarını korumak amacıyla kurulmuş olan bir kooperatif olarak faaliyet gösteriyor. Depoculuk harici hizmetlerini her geçen gün geliştiren BEK, yıllar içinde Türkiye’nin en güçlü eczacı örgütü olmayı başarmış olarak öne çıkmaktadır.

Kooperatif, depo, sağlık, satış, lojistik, pazarlama gibi alanlarında işe alımlar yapmaktadır. Bununla birlikte eczacılık, işletme, eczane hizmetleri, kamu yönetimi gibi bölüm mezunlarını ağırlıklı olarak istihdam etmektedir. Dolayısıyla bu bölümlerden mezunsanız iş bulma olanağınız daha güçlü olmaktadır.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Sosyal Medya Uzmanı Bursa Başvur
Motosiklet Sürücüsü Eskişehir Başvur
Motosiklet Sürücüsü Balıkesir Başvur

Daha fazla Bursa Eczacılar Kooperatifi iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

Bursa Eczacılar Kooperatifi iş ilanlarına başvuru yapmak için farklı kanallar yer alıyor:

  • Kariyer.net üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Eğer platforma üyeliğiniz yoksa üye ücretsiz olarak üye olabilir ve açık pozisyonları takip ederek başvuru şartlarını taşıyorsanız online olarak başvuru yapabilirsiniz.
  • Yerel gazete ilanlarını takip edebilir, buralarda kooperatif işe alım ilanları verdiği taktirde yüz yüze başvuru yapabilirsiniz. 
  • Web siteleri üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bu linke tıkladığınızda açık pozisyonları ve detaylarını görebilirsiniz. Özgeçmişinizi düzenleyebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Depo Elemanı,
  • Forklift Operatörü,
  • Güvenlik Görevlisi.

Pozisyon Açıklamaları:

  • Depo Elemanı: Kooperatifin depolarında ürün kabullerini yapmak ve ardından sipariş hazırlama için sisteme almak.
  • Forklift Operatörü: Kooperatifin depolarında gelen ürünlerin depolara indirilip yerleştirilmesini sağlamak. Sevkiyat için yüklemelerini yapmak. Sipariş süreçlerine destek vermek.
  • Güvenlik Görevlisi: Kooperatifin ilgili alanlarında güvenlikten sorumlu olmak. Can ve mal güvenliğini sağlamak.

 Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. Vardiya sistemi uygulanabilmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Bursa, Konya, Eskişehir, Çanakkale, Antalya, Kütahya, Düzce, Bilecik, Ankara, Bolu, Afyonkarahisar, Balıkesir, İzmir, İstanbul.

Bursa Eczacılar Kooperatifi Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*