Ünsa Makina Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ünsa Makina Personel Alımı Yapacak

Ünsa Makina’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Ünsa Makina bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ünsa Makina personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

unsa makine personel alımı

Ünsa Makina,  aile şirketi olarak, gıda sektörüne hizmet vermekte olup, özellikle meyve işleme teknolojileri ve içecek endüstrisine yönelik ekipman üretimi, tedariki ve anahtar teslimi meyve suyu, konsantre, salça, pekmez, reçel, marmelat, bal, şarap, sirke, şalgam vb. üretim tesisleri kurulmasında lider bir marka olan ÜNSA MAKİNA’ nın temelleri 1972 yılında atılmıştır. Deneyim ve tecrübesiyle marka haline gelen ÜNSA MAKİNA, yurt içinde ve yurt dışında kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeden, kurduğu tesislerle ve sağlam müşteri ilişkileriyle lider bir kurum olarak, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ünsa Makina İş İlanları

Ünsa Makina iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Ünsa Makina İş Başvurusu Formu

Ünsa Makina iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Ünsa Makina iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*