Hayat Kimya Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Hayat Kimya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Hayat Kimya bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hayat Kimya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kökleri 1937 yılına dayanan Hayat Kimya, Ortadoğu, Doğu Avrupa ve Afrika’nın en büyük temizlik kağıtları üreticisi şeklinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda dünyanın beşinci büyük markalı bebek bezi üreticisi olan firma; ev bakımı, hijyen ve temizlik kağıdı ürünlerinde dünya çapında hizmetler vermektedir.

Firma çatısı altında 13 ülkede 36 üretim tesisinde ileri teknolojiyle 46 adet Türk markasını milyonlarca kişiyle buluşturmaktadır. Bingo, Test, Has, Molfix, Bebem, Molped, Joly, Evony, Papia, Familia, Teno ve Focus gibi 14 güçlü markayla hizmet vermektedir.

Hayat Kimya Personel Alımı ve İş İlanları

Hayat Kimya İş İlanları

Globalleşme alanında büyük adımlar atan Hayat Kimya’da çalışabilmek pek çok insan için tercih edilecek bir iş niteliğinde bulunuyor. Farklı alanlarda çalışan birçok kişi, Hayat Kimya’da çalışma hayali kuruyor. Başvuru yaparken başvurulacak pozisyon ve nitelikleri farklılık gösterebiliyor ancak çeşitli şartları taşımak başvuruda ön plana çıkmanıza yardımcı olabiliyor.

Firma aynı zamanda çalışanları için çeşitli sosyal aktivite imkanları da yaratıyor. Tiyatro, sinema etkinlikleri gibi etkinliklere sahip olmasıyla çalışma koşullarını güzelleştirmeyi hedefleyen firmada bu sebeple birçok insan çalışmak istiyor.

Nasıl Başvurulur?

Hayat Kimya iş başvuruları firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılabiliyor. Site üzerinden Hayat’ta kariyer butonuna tıklayarak gerekli şartlar görülebiliyor ve iş başvurusu gerçekleştirilebiliyor. Bunun dışında kariyer.net üzerinden Hayat Kimya Sanayi Anonim Şirketi sayfasından da başvuru yapılabiliyor. Firma, bu site üzerinden gelen başvuruları da değerlendiriyor. Nihayet Linkedin üzerinden de CV bırakmak mümkün halde bulunuyor.

Firmanın işe alımlarda belirlediği genel bazı kurallar bulunuyor. Bunlar da şu şekilde sıralanıyor:

 • Değişken iş saatlerine uyumlu, esnek çalışabilmek.
 • İş etiğine ve ahlakına sahip olmak.
 • İngilizce başta olmak üzere yabancı dil bilgisine sahip olmak.
 • Takım çalışmasına uyum sağlayabilmek, sorumluluk alabilmek.

Belirtilen özelliklere sahip bireylerin başvurması durumunda işe alınma şansları daha da yükseliyor.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Saha Satış Uzmanı.
 • İnsan Kaynakları ve İdari İşler Asistanı.
 • İş Planlama Uzmanı.
 • Makine Bakım İşçisi.

Pozisyonlar Açıklamaları

 • Saha Satış Uzmanı: Şirketin kar etmesi için doğrudan doğruya müşterilerle temas halinde çalışmak, şirketin sahip olduğu ürün ve hizmetlerin satımını sağlamak.
 • İnsan Kaynakları ve İdari İşler Asistanı: Kurumun personel alım süreçlerine destek vermek, kayıtlar tutmak.
 • İş Planlama Uzmanı: Firma departmanları arasında iş ve malzeme akışını yönetmek.
 • Makine Bakım İşçisi: Firmanın ürünlerinin üretildiği makinelerin bakım ve tamirini gerçekleştirmek.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: 08.00-18.30

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Kocaeli, Mersin, Gaziantep, Antalya

Bu ilanlar içerisinde sizin vasıflarınıza, yaş ya da eğitim düzeyinize uygun bir pozisyon yoksa Anadolu Kimya, Nobel İlaç, Toprak Holding, Edak Ecza Deposu ve Sandoz personel alımlarını da inceleyebilirsiniz…

Hayat Kimya Benzer İş İlanları

7 yorum

 1. Mrh sizler çalışmak çok isterim ne olursa olsun çalışmaya hazırım. Sizler de uygun görürseniz birlikte çalışmak tan onur ve gurur duyarım. Çalışmaya üretmeye çok ihtiyacım var. Saygılar.

  • merhaba lar Kocaeli de oturmaktayim 5 6 senedir çalışmıyorum sizin fabrikasında forklifçi olarak çalişmak istiyorum 3 tane çocuk var çalışmak istiyorum

 2. Merhaba ben namik güzel hayat kimya kocaelide calismak istiyorum apec a.s de calisiyordum fabrikann kuculme kararı almasindan dolayi usten cikartildim 05343697610 bilgilerinize 2 cocugum var herturlu isi yaparim sekiz senelik fabrika iscisiyim

 3. mehababen tarsusta yaşıyorum 15 yıllık fabrika hayatım var tercübelielamanım hayatkimyagı niçintercih ettim kaliteli ve dürüst birişyeri kaynakişinden anlarım evliyim 2çocum var tel05392608948 bekliyorum

 4. hayatkimya aşde çalışmak şirketimekaliteli ürün üretmek şirketimei iso belgesi alımında şitercübem olduğundan yardımcı alacağımdan eminim bu şirkete iyibir kaliteli elaman olarak çalışmak istiyorum 2 tane zihinsel engelli çocuğum var saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*