İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Toprak Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

toprak-holding-150x150

Toprak Holding personel alımı yapacak!

Toprak Holding iş başvurusu yaparak sizde Toprak Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Toprak Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Toprak Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Toprak Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

TOPRAK HOLDİNG, 1977 yılında kurucusu Halis Toprak’ın girişimleri sonucu inşaat sektöründeki yatırımları ile kendisini göstermiş ve daha sonra sanayi sektöründeki başarılı yatırımları ile  kısa sürede gelişmiş ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde zirveyi hedeflemiştir.

Bugün TOPRAK HOLDİNG; grubunda yeralan 40 şirketi ve bünyesindeki binlerce çalışanı ile, seramik, karo, sağlık gereçleri, mermer, kağıt, temizlik kağıdı, demirdöküm, otomotiv yedek parçaları, ilaç, cam yünü, sağlık ürünleri, polyester iplik, akrilik küvet, cam bardak, yağ, yem alanlarındaki üretim ve turizm, inşaat, madencilik, hava taşımacılığı, sigorta sektörlerindeki ticari faaliyetlerini sürdüren köklü ve güçlü bir şirketler topluluğudur.

Türkiye’nin hemen her bölgesinde yatırımları ve dünyanın çeşitli ülkeleri ile ticari faaliyetleri bulunan TOPRAK HOLDİNG, ülkemizin yalnızca gelişmiş yörelerinde değil, Güneydoğu ve Doğu Anadolu’da da kurduğu tesisler ile sanayi yatırımlarının yaygınlaşmasında çığır açan, ülkenin en zor istihdam yaratılan bölgelerinde modern teknolojiler ile üretim yapan bir şirketler topluluğudur.

TOPRAK HOLDİNG, sadece  ticari  amaçlı  yatırımları ile değil aynı zamanda Halis Toprak Vakfı bünyesindeki okul, hastahane gibi sosyal amaçlı   yatırımları ile de ülkemizin gelişmişlik düzeyine katkıda bulunmayı amaçlayarak sosyal ve kültürel alanlardaki sorumluluklarını yerine getirmektedir.

İŞE ALIM SÜRECİ

Ana misyonu; şirket ihtiyaçları ve aday beklentileri doğrultusunda “ nitelikli ve başarılı adayları kuruma kazandırmak ve uzun vadede kurum bünyesinde tutmak “ olan İnsan Kaynakları, bu hedef doğrultusunda aşağıdaki işe alım sürecinin tüm aşamalarını titizlikle uygular:

 • Personel Nitelik ve Yetkinliklerinin Belirlenmesi
 • Arama Stratejisinin Belirlenmesi ve Planlama
 • Toprak Aday Bilgi Bankası, İnternet Bilgi Bankası
  İlan (internet, gazete)
  Danışman Firma
  Diğer Kaynaklar
 • İnsan Kaynakları ile Görüşme
 • Psikometrik Testler, Yetenek-Yetkinlik Testleri (Gerekli Durumlarda)
 • Bölüm Yöneticisi  ile Görüşme
 • Referans Kontrolü ve Raporu
 • Adaya Teklif Sunulması
 • Adayın İlgili Şirkette İşe Başlatılması

Başvuru için tıklayınız.

 

5 Yorum

 1. durmus akın 15 Ocak 2014

  1999 meltem ecza deposu 2003 yılına kadar calıstım 2003 2007 as ecza ızmıt reyon mal kabul 2007 2010 deva ılac apı uretım tesıs lerınde kocaelınde 2010 2013 hedef ecza deposunda reyon ve kontrolcu olarak calıstım

 2. ilham 2 Şubat 2014

  yurt içi yurt dışı güvenlik aşçı yard olarak çalışmak istiyorum öncelik yurt dışı

 3. habil bayram afyon 24 Nisan 2014

  ıs arıyorum yurt dısı olursa ıyı olur ben kepce aporotoruyum loder vejcb kullanıyrum 25 senedır tlf 0530 923 66 76 telofon saygılarımla

 4. semiha akbulak 5 Eylül 2014

  Merhaba ise ihtiyacim var sizinle calismak isterim onbesyila askin is tecrubem var marketlerde on yila askin is tecrubem var ararsaniz sevinirim cep:0543 7897193

 5. Tanju Balıkcı 2 Şubat 2015

  Merhaba ben tanju 25 yıllık agır vasıta şöförüyüm 8 yıldır çeşitli yerlerde baş şöför vede araç sevk görevlisi olarak çalıştım yurtdışı deneyimim var libya iran ırak azarbaycan türkmenistan gibi çeşitli yerlerde bulundum sizinlede yurtdışında çalışmak isterim.. tel:0 535 935 01 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir