İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pronet Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Pronet Güvenlik Personel Alımı

Ülkemizin lider elektronik güvenlik firması olarak bilinen Pronet Güvenlik personel alımı ile ilgili detayları açıkladı. Şirketin çalışma ortamı, işçi maaşları, sosyal ve yan haklarıyla alakadar tüm bilgileri alt başlıklarda bulabilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanına yayılan hizmet ağı sayesinde 1 milyonun üzerinde kullanıcıya yenilikçi ve geniş kapsamlı hizmet sunan firma, güncel 200 bine yakın aboneye sahiptir.

Kurulduğu günden bu yana sadece güvenlik sektöründe faaliyet gösteren Pronet Güvenlik iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için alım şartlarını yayınladı.

Geniş seçim imkânları sağlayan ve kullanıcı dostu olan alarm ve görüntüleme sistemleriyle hem kurumsal, hem de bireysel müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için Pronet Güvenlik işçi alımı yapmaktadır.

Pronet Güvenlik Personel Alımı

Pronet Güvenlik Çalışma Şartları

Pronet Güvenlik çalışma şartları; günlük 8 saat mesai, iş temposu yüksek, yemek arası 30 dakika, çay molası 20 dakika, kaza sigortası ve özel sağlık sigortası şeklinde özetlenebilir.

Beyaz yaka çalışan sayısı 1500 ile 2000 aralığında olan firma personellerine ticket, sodexo, multinet ve setcard gibi olanaklar vermekte ve servis imkanı sunmaktadır.

Maaşlar ise işe girilen pozisyona göre değişmekte, aksama olmamakta ve en geç her ayın 10’u ila 12’si arasında çalışan hesaplarına yatırılmaktadır. Terfi imkânının var olduğu bir şirkette çalışmak herkes için önem taşır.

Bu kapsamda Pronet Güvenlik engelli alımı ya da normal personel alımları sonrasında şirket bünyesinde alt kademelerde işe başlarsanız, performansınıza ve yetkinliklerinize bağlı olarak yükselme şansı elde edebilirsiniz…

Pronet Güvenlik İş İlanları

Hızlı bir şekilde büyümesini sürdürebilmek için Pronet Güvenlik iş ilanları yayımlamakta ve 2012’de dünyanın en büyük yatırım firmalarından biri olan Cinven’le ortaklık gerçekleştirmesinin ardından gücüne güç katarak yoluna devam etmektedir.

Firmanın açık pozisyonlar başlığı altında duyurduğu ilanlar, kariyer.net üzerinden adaylara bildirilmektedir. Özellikle saha satış uzmanı için bolca ilan veren şirket, bu alanda tam zamanlı ve sürekli çalışacak olan personeller aramaktadır.

Pronet Güvenlik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pronet Güvenlik başvuru için adayların Kariyer.net sitesinde üyelik oluşturması ya da var olan üyelikleriyle sisteme giriş yaparak açık pozisyonlara başvuruda bulunması gereklidir. Genel müracaat içinse Pronet Güvenlik iş başvuru formu buradaki linkte yer almaktadır.

Başvurmak istediğiniz pozisyonu seçerek, isim, telefon numarası, e-posta adresi gibi kişisel bilgilerinizi doldurmanız dahilinde müracaatınızı iletebilirsiniz. Genel başvuruya açık olan diğer güvenlik firmaları ise Cat Güvenlik, Oyak ve Securitas Güvenlik’tir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir