Demisaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

demisaş

Demisaş personel alımı yapacak!

Demisaş iş başvurusu yaparak sizde Demisaş’ın gücünden güç alabilirsiniz. Demisaş personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Demisaş eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Demisaş insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Demisaş,1974 yılından bu yana, dünya döküm pazarında standartları yükseltmek için çalışmaktadır. Bugün ise, Bilecik`te bulunan 130 bin metrekarelik üretim tesisleri ve Darıca Kocaeli`ndeki yeni yönetim merkeziyle Avrupa döküm endüstrisinin önde gelen şirketlerinden birisi haline gelmiştir.

Demisaş, büyüme stratejisi doğrultusunda 1990`lardan beri 60 milyon Euro`ya varan yatırımlarıyla bugün yıllık 80 bin ton üzerinde üretim kapasitesine ulaşmıştır. Bu büyümenin kilometre taşları olarak Demisaş, 1989 yılında buzdolabı kompresörü, 1994 yılında otomotiv parçaları ve son olarak 2001 yılında fren emniyet parçaları üretmeye başlamıştır.

Bu arada, 1997 yılında Demisaş halka açılarak pazardaki yerini güçlendirme kararı almış ve hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası`nda işlem görmeye başlamıştır.

Bugün, saygınlığı ve güvenilirliği sayesinde, Avrupa otomotiv endüstrisinin tüm tanınmış markaları, orijinal ekipman üreticileri ve birincil tedarikçileri, geniş yelpazeli fren ve emniyet parçaları da dahil olmak üzere her cins sfero ve gri döküm ihtiyaçları için Demisaş`la işbirliği yapmaktadır.

Bu prestijli otomotiv parçalarının yanı sıra, pek çok buzdolabı ve klima kompresörlerinin döküm parçaları da Demisaş`ta üretilmektedir. Avrupa`daki soğutma endüstrisinin toplam döküm kompresör parçası talebinin önemli bir kısmını Demisaş karşılamaktadır.

Açık pozisyonları görmek için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*