Henkel Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Henkel’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Henkel bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Henkel personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1876’ya kadar dayanan, köklü bir tarihi olan Henkel gelişmesini günümüzde de sürdüren bir firmadır. Henkel iş ilanları ile aralıklar ile yeni personelleri ailesine katmakta olan firma, böylece büyüme sürecini de desteklemektedir.

Uluslararası olarak hizmet veren firmaya katılmak istiyorsanız, kendi sitesinde değerlendirebileceğiniz Henkel personel alımı ilanları vardır. Bunlara kendi sitesi üzerinden doğrudan başvuru gerçekleştirilebilir.

Ön başvuru işlemleri online ortamlarda tamamlandıktan sonra, olumlu bir değerlendirme alırsanız Henkel iş başvurusu için mülakata davet edilebilirsiniz.

Sektör Kimya Sanayisi
Kuruluş Yılı 1876
Çalışan Sayısı 52950
Web Sitesi https://www.henkel.com.tr/
Açık Pozisyon 6

Henkel Personel Alımı ve İş İlanları

Henkel Personel Alımı Yapacak

Henkel global çapta hizmet vermektedir. Bu bağlamda birçok ülkede personel alımı gerçekleştirir. Türkiye’ye yönelik de iş ilanları mevcut olup, kuruma katılmak isteyenler için güzel fırsatlar mevcuttur.

Henkel İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Henkel’in resmi sitesi incelendiğinde, alım yapılan çok sayıda pozisyon olduğu görülmektedir. Bunlardan bazıları açıklamaları ile beraber şu şekildedir;

 1. Engineering & Maintenance Manager: Üniversitelerin elektrik – elektronik, Mekatronik ve makine mühendisliğinden mezun olma, minimum 7 sene mesleki tecrübe bulundurma, aynı anda birden fazla proje yönetebilme gibi nitelikler aranmaktadır. İlan Ankara ilinde açılmıştır.
 2. Packaging Specialist: İstanbul ilinin Tuzla bölgesinde açılan ilanda mühendislik alanında diploma aranmaktadır. Microsoft Office uygulamalarını kullanabilme, ambalaj geliştirme üzerine minimum 2 sene tecrübeli olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 3. Brand Manager: İstanbul ilinin Ümraniye bölgesinde açılan ilanda Microsoft Office programlarını üst seviye kullanabilme, problem çözebilme, İngilizce bilme gibi nitelikler aranmaktadır.
 4. Assistant Key Account Manager: İstanbul ilinin Ümraniye bölgesinde açılan bu ilanda tercihen bir FMCG firmasında, e-ticarette 2 ile 4 yıl arasında tecrübe bulundurma, enerjik olma, inisiyatif alabilme, öğrenmeye istekli olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 5. Supply Chain Operations Planner: İstanbul ilinin Ümraniye semtinde açılan pozisyonda mühendislik diploması, üretim, satın alma ve tedarik zincirinde minimum 2 sene tecrübe, İngilizce’de yazılı ve sözlü iletişim gibi nitelikler aranmaktadır.
 6. Territory Sales Engineer: Konya ilinde açılan bu ilanda makine, kimya, metalürji, endüstri mühendisliği gibi bölümlerden mezun olma, sunumu ve iletişimi iyi olması, endüstriyel satışlarda B2B 3 ile 5 sene arasında satış tecrübesi bulunması gibi nitelikler arasındadır.

Firma tarafından yayınlanmış diğer ilanlara da ulaşmak istiyorsanız, resmi sayfasını kullanmanız yeterlidir.

Henkel İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Henkel iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki işlemleri uygularsanız kısa sürede müracaat edebilirsiniz;

 1. https://www.henkel.com.tr/kariyer/is-firsatlari-ve-basvuru sitesine giriş yapın.
 2. Pozisyonlardan herhangi birine tıklayın.
 3. Yönlendirildiğiniz sayfada sağ üst köşede bulunan kırmızı Apply Now butonuna tıklayın.
 4. Açılan yeni sekmede formu doldurun.
 5. Kontrol ettikten sonra, sağ alt köşede bulunan kırmızı renkli gönder butonuna tıklayın.

Böylece başvuru süreci, başarılı bir şekilde tamamlanır.

Henkel Benzer İş İlanları

2 Comments

 1. Merhaba 9 yıl kiler holding müdür yardımcılığı 3 yıl yapi market olmak üzere 12 yıl sektör tecrübem var deneyim ve tecrubemle şirketinize olumlu yönde fayda sağlayıp kariyer yapmak hedefimdir değerli tekliflerimizi bekliyorum.
  Tel 5453302962

 2. ben muhammet 19 yaşındayım acil iş arıyorum askere1.5 senem var para biriktirmem lazım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*