Assan Alüminyum Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Assan Alüminyum’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Assan Alüminyum bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Assan Alüminyum personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1988 senesinde kurulan Assan Alüminyum, dinamik yapısıyla her geçen gün ileriye gitmektedir. Dönem dönem iş ilanları açarak, bu yönde oluşan gereksinimlerini gidermektedir.

assan aluminyum iş başvurusu

Assan Alüminyum İş İlanları

Assan Alüminyum kendi sitesini kullanarak, ilanları takip etme fırsatınız vardır. Bunun için şu işlemlerin uygulanması yeterlidir.

 1. Assan Alüminyum resmi sitesine girin.
 2. En üstte sağ taraftaki insan kaynakları üzerine tıklayın.
 3. Başvuru seçeneğine tıklayın.
 4. Yönlendirildiğiniz sayfada “iş ara” butonunu kullanın. 

Assan Alüminyum kariyer sitelerini de iş ilanı vermek için kullanır. Eğer Kariyer.net üzerinde bulunan profilini kontrol ederseniz, başvuru yapılabilecek çok sayıda ilan görebilirsiniz.

Üretim Operatörü
Son Başvuru Tarihi
24 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Dilo…
Yazılım Müdürü
Son Başvuru Tarihi
04 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
İş Analisti
Son Başvuru Tarihi
21 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Üretim Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
19 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Dilo…
Finansal Kontrol Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
19 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Süreç / Proses Geliştirme Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
19 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Dilo…
Makine Bakım Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Kredi Risk Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
17 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Elektronik Bakım Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
14 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Daha fazla Assan Alüminyum iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur? 

Assan Alüminyum iş başvurusu, yukarıda belirttiğimiz yöntem kullanılarak da yapılabilir. Bunun için öncelikle iş ilanlarını görmeniz gerekir. Ardından bir tanesine tıklanır. Açılan sayfada sağ üst köşede mavi renkli “başvur” butonu vardır.

Bunu kullandıktan sonra platforma giriş yapılır. Eğer daha önce üyelik hesabı açmamışsanız, sol alttaki link aracılığıyla hesap açabilirsiniz. Sonrasında ise başvuru yapılabilir. Kariyer.net üzerinden de başvuru kabul edilmektedir. 

Bunun için öncelikle siteye üye olmanız gerekir. Bu tamamlanınca CV oluşturulmalı, ardından da müracaat işlemleri yapılmalıdır. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Assan Alüminyum personel gereksinimlerine göre alım yapmaktadır. Kariyer.net üzerinde çok sayıda ilanı vardır. Bunlardan bazıları,

 1. Demand Planning Specialist,
 2. Acil Durum Teknisyeni,
 3. Sales Specialist,
 4. Kalite Yönetim Sistemleri Kıdemli Uzmanı,
 5. Financial Reporting Specialist,
 6. Project Execution Specialist,
 7. Elektromanyetik Teknisyeni,
 8. Kazan Operatörü,
 9. Tedarik Zinciri Mükemmellik Müdürü,
 10. Mekanik Bakım Teknikeri,
 11. Elektronik Teknisyeni,
 12. Kaynak Teknikeri,
 13. Tedarik Zinciri Uzmanı,
 14. Vergi ve Teşvik Uygulamaları Uzmanı,

Gibidir.

Pozisyon Açıklamaları

Assan Alüminyum tarafından açılan bazı ilanların açıklamaları şöyle verilebilir;

 • Acil Durum Teknisyeni: Ateşli çalışmaya yönelik izinleri sağlamak gibi görevleri vardır.
 • Elektronik Teknisyeni: Elektrik proje okuması ile gerekli elektronik ölçü aletlerini kullanma gibi görevleri vardır.
 • Kazan Operatörü: Aranan nitelikler arasında tesisat, kazan işletmeciliği gibi konularda deneyimli olma gibi maddeler vardır.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Assan Alüminyum Benzer İş İlanları

17 Comments

 1. Merhaba, yazınızı okudum ve Assan Alüminyum’un iş ilanları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum. Başvuru süreci ve detayları hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

 2. Yazının Assan Alüminyum ile ilgili kısmı çok ilginç. Başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir miyim?

 3. Bu yazı çok ilginç ve bilgilendiriciydi. Assan Alüminyum’un iş ilanlarını ve başvuru sürecini öğrenmek çok faydalı oldu. Teşekkür ederim.

 4. 3-4 ve 5 eksen cnc kullaniyorum talasli ve dik isleme cam cad programina hakim teknik resim ve olcu aletlerine sahibim metal ve kompzik isliyorum daha once ulker ve yazurlar aluminyumda calistm 18 sene insaatta tasorenlik ve yoneticik yaptim mekanik bolumundeki eksantrik ve hidrolik preslerde kalip sokup ve takim dugme operatorlerine teslim ederim.Kendimi gelistirmekte guvenim tamdir.

 5. 3-4 ve 5 eksen cnc kullaniyorum talasli ve dik isleme cam cad programina hakim teknik resim ve olcu aletlerine sahibim metal ve kompzik isliyorum daha once ulker ve yazurlar aluminyumda calistm 18 sene insaatta tasorenlik ve yoneticik yaptim mekanik bolumundeki eksantrik ve hidrolik preslerde kalip sokup ve takim dugme operatorlerine teslim ederim.Kendimi gelistirmekte guvenim tamdir.

 6. assan çelik de13 yıl çalışdım vinç ve portif elliyetim var saç boy kesme yardımçısı olarak devam ettim iş arıyorum05358259471

 7. assan çelik 13 yıl çalışdım vinç ve portif elliyetim var saç boy kesme yardımçısı olarak devam ettim 05358259471 iş arıyorum

 8. 29 yasında torna tesviye mezun uyum 5 sene tersanede kaynak tecrübem var elektrik argon gaz altı yapıyorum kabul ederseniz sizlerle çalişmaktan onur duyarım

 9. bayramlar eloksalda 13 yıl vinc oporötörlügü yaptım eloksalın harbölümünde calışırım 0542 740 17 88

 10. meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum 14 yıllık elektrik arıza ve bakım montörlügü yaptım yaklaşık enson gelişim denizcilikte bakımcı olarak işten ayrıldım yaklaşık 8 gündür boştayım e sınıfı ehliyet piskoteknik ve src 2 src 4 belgelerim ve elektrik sertifikam vardır 0535 565 3767

 11. Fenis alüminyum da calisiyordum iflas etti ana pires testere yardımcısı kalıp arşiv de ve mekanik islemde calistim ssizinle çalışmak isterim 05433515695

 12. meslek lisesi elektrik mezunuyum 27 yasındayım 5 yıllık fabrıka deneyımım var ayreyeten boyacıyım 3 sene boyacı deneyımım var ayrıyeten boyacı seftırıkam var sızınle calışmaktan onur duyarımm ..

 13. sistem alümınyumda çalışıyordum ayrrılmak zorunda kaldım şuan acil işe ityacım var görevim testere oparötörüydüm 05377133546

 14. Arçelik lg de 6yıl tezgah çalıştırdım su anda işten ayrıldım sizinle çalışmak istiyorum 05557144430

 15. endüstürü meslek lisesi kaynak çılık mezunuyom (Auto cad) (solit Works)ve gaz altı ve elektrik ark seltifikalarım var gülsan aş 1 yıl bakım atölyesin de çiştım gemont aş 1.5 yıl kumlama oparötörü olarak çıllıştım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*