Assan Alüminyum Personel Alımı ve İş İlanları 2021

1988 senesinde kurulan Assan Alüminyum, dinamik yapısıyla her geçen gün ileriye gitmektedir. Dönem dönem iş ilanları açarak, bu yönde oluşan gereksinimlerini gidermektedir.

Assan Alüminyum İş İlanları

Assan Alüminyum kendi sitesini kullanarak, ilanları takip etme fırsatınız vardır. Bunun için şu işlemlerin uygulanması yeterlidir.

 1. Assan Alüminyum resmi sitesine girin.
 2. En üstte sağ taraftaki insan kaynakları üzerine tıklayın.
 3. Başvuru seçeneğine tıklayın.
 4. Yönlendirildiğiniz sayfada “iş ara” butonunu kullanın. 

Assan Alüminyum kariyer sitelerini de iş ilanı vermek için kullanır. Eğer Kariyer.net üzerinde bulunan profilini kontrol ederseniz, başvuru yapılabilecek çok sayıda ilan görebilirsiniz.

Nasıl Başvurulur? 

Assan Alüminyum iş başvurusu, yukarıda belirttiğimiz yöntem kullanılarak da yapılabilir. Bunun için öncelikle iş ilanlarını görmeniz gerekir. Ardından bir tanesine tıklanır. Açılan sayfada sağ üst köşede mavi renkli “başvur” butonu vardır.

Bunu kullandıktan sonra platforma giriş yapılır. Eğer daha önce üyelik hesabı açmamışsanız, sol alttaki link aracılığıyla hesap açabilirsiniz. Sonrasında ise başvuru yapılabilir. Kariyer.net üzerinden de başvuru kabul edilmektedir. 

Bunun için öncelikle siteye üye olmanız gerekir. Bu tamamlanınca CV oluşturulmalı, ardından da müracaat işlemleri yapılmalıdır. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Assan Alüminyum personel gereksinimlerine göre alım yapmaktadır. Kariyer.net üzerinde çok sayıda ilanı vardır. Bunlardan bazıları,

 1. Demand Planning Specialist,
 2. Acil Durum Teknisyeni,
 3. Sales Specialist,
 4. Kalite Yönetim Sistemleri Kıdemli Uzmanı,
 5. Financial Reporting Specialist,
 6. Project Execution Specialist,
 7. Elektromanyetik Teknisyeni,
 8. Kazan Operatörü,
 9. Tedarik Zinciri Mükemmellik Müdürü,
 10. Mekanik Bakım Teknikeri,
 11. Elektronik Teknisyeni,
 12. Kaynak Teknikeri,
 13. Tedarik Zinciri Uzmanı,
 14. Vergi ve Teşvik Uygulamaları Uzmanı,

Gibidir.

Pozisyon Açıklamaları

Assan Alüminyum tarafından açılan bazı ilanların açıklamaları şöyle verilebilir;

 • Acil Durum Teknisyeni: Ateşli çalışmaya yönelik izinleri sağlamak gibi görevleri vardır.
 • Elektronik Teknisyeni: Elektrik proje okuması ile gerekli elektronik ölçü aletlerini kullanma gibi görevleri vardır.
 • Kazan Operatörü: Aranan nitelikler arasında tesisat, kazan işletmeciliği gibi konularda deneyimli olma gibi maddeler vardır.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

14 yorum

 1. endüstürü meslek lisesi kaynak çılık mezunuyom (Auto cad) (solit Works)ve gaz altı ve elektrik ark seltifikalarım var gülsan aş 1 yıl bakım atölyesin de çiştım gemont aş 1.5 yıl kumlama oparötörü olarak çıllıştım

 2. meslek lisesi elektrik mezunuyum 27 yasındayım 5 yıllık fabrıka deneyımım var ayreyeten boyacıyım 3 sene boyacı deneyımım var ayrıyeten boyacı seftırıkam var sızınle calışmaktan onur duyarımm ..

 3. meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum 14 yıllık elektrik arıza ve bakım montörlügü yaptım yaklaşık enson gelişim denizcilikte bakımcı olarak işten ayrıldım yaklaşık 8 gündür boştayım e sınıfı ehliyet piskoteknik ve src 2 src 4 belgelerim ve elektrik sertifikam vardır 0535 565 3767

 4. 3-4 ve 5 eksen cnc kullaniyorum talasli ve dik isleme cam cad programina hakim teknik resim ve olcu aletlerine sahibim metal ve kompzik isliyorum daha once ulker ve yazurlar aluminyumda calistm 18 sene insaatta tasorenlik ve yoneticik yaptim mekanik bolumundeki eksantrik ve hidrolik preslerde kalip sokup ve takim dugme operatorlerine teslim ederim.Kendimi gelistirmekte guvenim tamdir.

 5. 3-4 ve 5 eksen cnc kullaniyorum talasli ve dik isleme cam cad programina hakim teknik resim ve olcu aletlerine sahibim metal ve kompzik isliyorum daha once ulker ve yazurlar aluminyumda calistm 18 sene insaatta tasorenlik ve yoneticik yaptim mekanik bolumundeki eksantrik ve hidrolik preslerde kalip sokup ve takim dugme operatorlerine teslim ederim.Kendimi gelistirmekte guvenim tamdir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*