Has Alüminyum Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Has Alüminyum’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Has Alüminyum bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Has Alüminyum personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Uluslararası bir platformda çalışan Has Alüminyum, 1982 yılından bu yana hizmet vermektedir. Dinamik altyapısı ile sürekli ilerlemekte olup, yeni eleman gereksinimlerine yönelik Has Alüminyum iş ilanları vermektedir.

Eğer firmanın çalışanı olmak istiyorsanız, bunları takip etmeniz yeterlidir. Güncel ilanlar mevcut olup, Has Alüminyum iş başvurusu gerçekleştirilebilir. Eğer firmanın yetkililerinden olumlu dönüş almak istiyorsanız, bilgi ve kabiliyetleriniz başvurduğunuz pozisyon ile uygun olmalıdır. Has Alüminyum personel alımı yetkilileri değerlendirme ardından olumlu olması durumunda sizinle irtibat kurarak, mülakat için bilgi verecektir.

Buradan da olumlu cevap alırsanız, kısa süre içerisinde yeni meslek hayatınıza başlayabilirsiniz.

Has Alüminyum Personel Alımı ve İş İlanları

Has Alüminyum Personel Alımı Yapacak

Has Alüminyum yılın farklı dönemlerinde alım yapmaktadır. Bunun için başvurmak isteyen adaylar, kariyer sayfalarını takip etmelidir. Bunlardan bir tanesi olan Kariyer.net üzerinde, ilgilenen kişilerin değerlendirebileceği duyurular vardır.

Bunlar inceleme ve başvuru için açık olup, başvuru tarihi sona ermeden önce gerekli işlemler yapılmalıdır. Eğer kaçırırsanız, yeni ilanları beklemek zorunludur.

Has Alüminyum İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Has Alüminyum, Kariyer.net üzerinde iki ilana sahiptir. Bunlar açıklamaları ile beraber şöyledir;

  1. Genel Muhasebe Uzmanı: Üniversitelerin maliye, muhasebe, iktisat ve işletme gibi bölümlerinden mezun olma, muhasebede minimum 3 sene tecrübeli olma, tercihen logo programını kullanmış, deneyimli olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Kalıp Tasarım ve İmalat Mühendisi: Teknoloji ya da teknik öğretmenlik, mühendislik gibi bölümlerinden mezun olma, kumpas gibi boyutsal ölçüm aletlerini kullanabilme, kalıp tasarımı ile üretimine ilgi duyma gibi niteliklere sahiptir.

Her iki pozisyon da gerek iş tanımları, gerekse nitelikler bakımından geniş bir listeye sahiptir. Başvurmadan önce bunlara bakmanız, eğer uyum gösteriyor ve yeteneklerinize hitap ediyorsa müracaat etmeniz gerekir.

Böylece olumlu yanıt alma ihtimaliniz de yükselecektir.

Has Alüminyum İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Has Alüminyum, online sistemler üzerinden başvuru kabul etmektedir. Kariyer.net üzerindeki aktif ilanlar, bunun için kullanılabilir. Başvuru öncesinde hesabınız yoksa kayıt olmanız şarttır. Zira üyeliğiniz yoksa bu platform da kullanılamaz.

Bu şartı yerine getirmeniz ardından, başvurmak istediğiniz pozisyona şu şekilde müracaat edebilirsiniz;

  1. https://www.kariyer.net/ sitesine giriş yapın.
  2. Hesabınıza giriş yaparak, bilgilerinizi güncelleyin.
  3. Arama bölümünden Has Alüminyum firmasını araştırın.
  4. Çıkan pozisyonlardan hangisine başvurmak istiyorsanız, üzerine tıklayın.
  5. İncelemeyi tamamladıktan sonra, üstte yer alan başvur butonuna tıklayın.

Böylece tüm işlemler sonlanacaktır. Firmanın insan kaynakları departmanı, pozisyona başvurunuzu değerlendirdikten sonra olumlu sonuçlara varırsa, sizinle irtibat kuracaktır. Burada size sözlü görüşme, mülakat hakkında bilgilendirerek davet edecektir. Gitmeden önce resmi sitesine bakarak, haklarında ayrıntıları öğrenmeniz önerilir.

Has Alüminyum Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. iş arıyorum bir arkadaş tavsiyesi üzere sizlere ulaşmak istiyorum arkadaşım sizin orda çalışmış ismi aladtin kurnaz tel 05468942586

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*