Nobel İlaç Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Nobel İlaç 1964 yılından bu yana hizmet vermektedir. Faaliyetlerini sürekli ileri götüren Nobel İlaç personel alımı yaparak, kadrolarını sürekli geliştirmektedir. Günümüzde organizasyonu 20 ülkeye yayılmış olup, 2.500 çalışanı vardır. 50 ülkeye ihracat yapmakta olup, 3 ülkede 4 fabrikası bulunur.

Eğer siz de Nobel İlaç ailesine katılmak istiyorsanız, dönem dönem açılan ilanlara başvurabilirsiniz. Nobel İlaç iş başvurusu Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden yapılabilmekte olup, burada güncel ilanlar da vardır.

Bunları inceleyebilir, eğer bilgi ve yeteneklerinizle ilgili ilanları keşfederseniz müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sektör İlaç Sanayi
Kuruluş Yılı 1964
Çalışan Sayısı 2500
Web Sitesi https://www.nobel.com.tr/
Açık Pozisyon 15

Nobel İlaç Personel Alımı ve İş İlanları

Nobel İlaç Personel Alımı Yapacak

Nobel İlaç, Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden personel alımı yapmaktadır. Eğer söz konusu platformlar üzerindeki firmanın hesabını incelerseniz hepsini görebilir, iş tanımlarına ve istenen niteliklere ulaşabilirsiniz.

Başvuru işlemleri de burada yapılmakta olup, tamamlamanız ardından firma yetkilileri bir inceleme yapacaktır. Eğer uyumlu bulunursanız, çağrı almanız mümkündür.

Nobel İlaç İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Nobel İlaç hem Kariyer.net, hem de LinkedIn üzerinde çok sayıda ilan açmıştır. Bunlardan Kariyer.net üzerinde verilenlerden bir bölümü şöyledir;

  1. Depo Yöneticisi: Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olma, İngilizce bilme ve GMP konularında minimum 5 sene tecrübesi olma gibi nitelikler aranmaktadır. Kocaeli’nin, Gebze bölgesinde açılmıştır.
  2. Tıbbi Mümessil: ÜTE sertifikası olma, benzer pozisyonda tecrübeli, farklı illerde görevlendirilebilme, askerlik hizmetini tamamlama ve B sınıfı ehliyete sahip olma gibi nitelikler aranmaktadır. Plan kapsamında doktor ve eczanelere tanıtım yapma gibi iş tanımları vardır.
  3. Altyapı Mühendisi / Uzmanı: Kablosuz ve kablolu ağ yağısı, donanım, güvenlik ve iletişim gereksinimlerini projelendirme, sistem, güvenlik ve network ile alakalı talepleri karşılama gibi iş tanımlarına sahiptir.
  4. Ticari Pazarlama ve Operasyon Müdürü: E-ticaret tecrübesi olma, İngilizcesi ileri seviye olma, ikna kabiliyeti ve müzakere yeteneği bulunma gibi niteliklere sahiptir. Ticari pazarlama kapsamında olan ürünleri uzun, orta ve kısa vadede plan, stratejilerini geliştirme gibi tanımları vardır.
  5. İş Geliştirme Uzmanı (Uluslararası Pazarlar): İşletme, ekonomi, endüstri mühendisliği ya da benzer bölümlerden mezun olma, İngilizce bilme gibi nitelikler aranmaktadır. Müşteriler, ülke ve bölge için yıllık satış bütçelerini meydana getirme gibi nitelikler aranmaktadır.
Teknoloji Transfer Mühendisi Başvur Düzce(Merkez)
Kalite Güvence Uzman Yardımcısı Başvur Tekirdağ(Çerkezköy)
Mekanik Bakım Teknikeri Başvur Düzce(Merkez)
Analitik Arge Uzman Yardımcısı Başvur Düzce(Merkez)
Kalifikasyon Mühendisi Başvur Düzce(Merkez)
İdari İşler Amiri Başvur Tekirdağ(Çerkezköy)
Üretim Mühendisi Başvur Düzce(Merkez)
Proje Uzmanı Başvur Düzce(Merkez)
Teknik Dökümantasyon Uzmanı Başvur Kocaeli(Gebze)
Executive Assistant To General Manager Başvur İstanbul(Asya)(Ümraniye)
Business Process Improvement Expert Başvur İstanbul(Asya)(Ümraniye)
Tıbbi Satış Mümessili Başvur Adana, Ankara, İstanbul(Avr.), İzmir, Samsun, İstanbul(Asya)
Medikal Müdür Başvur İstanbul(Asya)
Süreç İyileştirme Uzmanı Başvur İstanbul(Asya)
Ticari Pazarlama ve Operasyon Müdürü Başvur İstanbul(Asya)

Firmaya ait diğer ilanları da görmek istiyorsanız, LinkedIn ve Kariyer.net platformlarını ziyaret edebilirsiniz.

Nobel İlaç İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nobel İlaç’a başvuru, Kariyer.net üzerinden şöyle yapılır;

  1. https://www.kariyer.net/ sekmesine girin ve hesabınızda oturum açın.
  2. Firmanın adını sorgulatarak, çıkan iş ilanlarını kontrol edin.
  3. İstediğiniz bir tanesine girerek, başvur butonu yardımıyla müracaat edin.

Eğer LinkedIn ile başvurmak istiyorsanız https://www.linkedin.com/jobs/nobel-i%CC%87la%C3%A7-jobs-worldwide?f_C=305020&trk=top-card_top-card-primary-button-top-card-primary-cta&position=1&pageNum=0 sekmesine girilir. Ardından da bir ilana tıklamanız ve sağ tarafta bulunan şirket web sitesinde başvur butonu üzerinden işlem yapmanız gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*