Eczacıbaşı Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Nejat Eczacıbaşı, 5 Ocak 1913 tarihinde İzmir’de doğmuştur. 6 Ekim 1993 tarihinde vefat eden iş adamı kimyacı ve sanayici olarak çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Eczacıbaşı, ilaç sanayisinin kurucu isimleri arasında yerini almaktadır.

1969 yılında kurulan Eczacıbaşı Holding günümüzde başarılı çalışmalarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Eczacıbaşı, farklı bölgelerde insan sağlığı adına en özel çalışmaları gerçekleştiriyor. 4 ülkede 13 fabrika ve 7 bini aşkın çalışanıyla hizmet veren Eczacıbaşı, 9 milyarlık ciro değerini koruyor.

Eczacıbaşı iş başvurusu

Eczacıbaşı İş İlanları

Eczacıbaşı, 6 markasıyla ve 6 ürün kategorisiyle çalışmalarını sürdürüyor. Günümüzün sağlık sektörünün önemli isimlerinden olan şirket yıl içerisinde personel alımı yapıyor. Pek çok insan, Eczacıbaşı ile birlikte çalışmak istiyor. Bunun için iş ilanlarını takip ediyor ve ilanlar doğrultusunda başvuru oluşturuyor. Yıl içinde çok sayıda insan başvuru bırakıyor. Şirket, bu başvurular arasında belirlediği özelliklere göre personel alımını gerçekleştiriyor. Çoğunlukla deneyim sahibi bireylere öncelik tanınıyor.

Nasıl Başvurulur?

Eczacıbaşı adı altında çalışmak istiyorsanız farklı yollarla iş başvurunuzu oluşturabilirsiniz. En kolay yol şirketin kendi sitesi üzerinden başvuru bırakmak olacaktır. Bunun için yapmanız gereken:

 1. Eczacıbaşı web sitesine girmek
 2. Sayfa üzerinde İnsan Kaynakları kısmına girmek
 3. Açılan ekranda Kariyer kısmına girmek
 4. Başvuru formunu doldurmak ve göndermek

Şirketin kendi web sitesi üzerinden başvurunuzu oluşturabileceğiniz gibi çeşitli kariyer siteleri üzerinden de iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Örneğin kariyer.net sitesi üzerinden Eczacıbaşı iş ilanlarına bakarak yayınlanmış güncel ilanları görebilirsiniz.Yapılan başvurular tamamlandıktan sonra yetkili ekip gelen başvuruları inceleyecek ve doğru pozisyon için doğru personel alımı yapacaktır. Gelen başvurular değerlendirilirken şirket tarafından belirlenmiş özellikler doğrultusunda değerlendirme yapılmaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Üretim uzmanı
 • Satış sorumlusu
 • Finans yöneticisi
 • Bakım onarım teknisyeni
 • Yazılım geliştirme uzmanı
 • Dijital pazarlama uzmanı

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Üretim uzmanı: Üretim planını oluşturur, iş akışını koordine eder. Üretim talebi doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirerek talebi karşılaşamaya yönelik personel, hammadde ve donanım teminini kontrol eder.
 • Satış sorumlusu: Şirkete ait ürünleri müşteriye tanıtmakla görevlidir. Müşterinin sorularına doğru cevap vermeli ve ürünü doğru tanıtarak ürün satışını sağlamalıdır.
 • Finans yöneticisi: Şirketin mali çalışmalarını analiz eder.
 • Bakım onarım teknisyeni: Şirkette cihazların bakım ve onarım işlemlerini kontrol eder.
 • Yazılım geliştirme uzmanı: Yazılım sistemlerinin devamlılığını sağlamak adına çalışmalar yapar.
 • Dijital pazarlama uzmanı: Hedef kitleye yönelik pazarlama tekniklerini geliştiren kişilerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum çalışma yaşı: 18

Çalışma saatleri: 08:00 – 17:30

Alım yapılacak şehirler: İstanbul

11 yorum

 1. sayın ezcazıbaşı aılesı sızınle 2004 yılında eczacubaşı askaymak bunyesınde calıştım tekrar sızınle calışmak ısterım 0535 297 00 47 ayrılma sebebım kartaldan gebze fab tasınması

 2. SLM DİYARBAKIR MERKEZ DE OTURMAKTAYIM VE İŞ ARIYORUM NE OLURSA NE İŞ OLURSA ÇALIŞA BİLİRİM HER İŞ TE DE TERCÜME LİYİM TELEFON NUMARAM 0535 446 35 70 BU NUMARADAN BANA ULAŞA BİLİRSİNİZ

 3. Slm balikesirden erkan sizlerle calismak icin mutluluk duyacagim yurtdislarinda mikser soforu olarak calisdim diger soforluk de yaparim acilen sizlerde is isdiyorum soforluk de olur saygilarimla mudurum 05376961863

 4. Merhaba ben tanju 25 yıllık agır vasıta şöförüyüm 8 yıldır çeşitli yerlerde baş şöför vede araç sevk görevlisi olarak çalıştım yurtdışı deneyimim var libya iran ırak azarbaycan türkmenistan gibi çeşitli yerlerde bulundum sizinlede yurtdışında çalışmak isterim.. tel:0 535 935 01 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*