GDZ Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

GDZ Elektrik Personel Alımı Yapacak

GDZ Elektrik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. GDZ Elektrik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve GDZ Elektrik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

GDZ Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Bilindiği üzere İzmir ve Manisa illerinin  elektrik dağıtımını üstlenen Şirketimiz GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş’nin,29 Mayıs 2013 tarihinde “Hisse Satış Sözleşmesi” imzalandı ve ELSAN-TÜMAŞ-KARAÇAY Ortak  Girişim Grubuna devri yapılarak özelleştirme süreci tamamlandı.

Şirketimiz sorumluluk alanı içerisinde yer alan İzmir ve Manisa illerinde toplam 47 ilçede yaklaşık 3 milyon aboneye geçmişten bu yana süregelen kaliteli, kesintisiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız devam edecektir.Bu doğrultuda yenilenme çalışmalarımızı bir çok alanda başlatmış bulunmaktayız.

Biz kaliteli ve kesintisiz güler yüzlü hizmetin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Hizmet alanlarımızda yenilenen yüzümüz ile sizlere daha kaliteli hizmet vermek ve sizlerin memnuniyetini yükseltmek arzusuyla gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda sizin fikir , öneri ve görüşlerinize de çok önem veriyoruz.

Çalışmalarımızın olumlu sonuçlarını da önümüzdeki günlerde yine sitemizden sizlerle paylaşmayı arzuluyoruz. Aydınlık bir İzmir ve Manisa İçin elele…

GDZ Elektrik İş İlanları

GDZ Elektrik iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

GDZ Elektrik İş Başvurusu Formu

GDZ Elektrik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda GDZ Elektrik iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*