Uno Ekmek Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İlk fabrikasını 1990 senesinde açan Uno Ekmek, günümüzde büyük bir yapıya kavuşmuştur. Bu kapsamda içerisinde çok sayıda personel vardır. Firma, ihtiyaçları kapsamında yeni ilanları da yayınlar.

Uno Ekmek İş İlanları

Uno Ekmek iş başvurusu yapmak istiyorsanız, çevrimiçi kariyer siteleri de her gün kontrol edilmelidir. Böylece firma tarafından açılan ilanlar kaçırılmadan görülebilir. Dolayısıyla,

 1. Kariyer.net,
 2. SecretCV.com,
 3. LinkedIn,
 4. Yenibiris.com,

Gibi siteler güncel olarak takip edilmelidir. Ayrıca firma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak da mülakatta yararlı olabilir. Dolayısıyla adaylar kendi sitesini de incelemelidir. Buraya girildikten sonra sol üst köşedeki menü işaretine gelindiğinde, kurumsal başlığı dâhilinde kariyer linki görülür. Sol menüye bakıldığında ise kariyer seçeneğinin altında kariyer fırsatları fark edilir. 

Buraya gelinip ekrandaki linke tıklandığında, Kariyer.net üzerine yönlendirme yapılır. Burada firmanın güncel tüm iş ilanları takip edilebilir. Burada aktif durumda iş ilanları vardır ve adaylar başvuru yapabilir.

Nasıl Başvurulur?

Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapmak oldukça kısadır. Burada öncelikle burada üyelik açılır. Aksi halde başvuruya başlanamaz. Müracaat esnasında CV yollanması nedeniyle ardından özgeçmiş hazırlanır. Burada yalnızca site tarafından size belirtilen alanları doldurma yeterlidir. 

Ancak Kariyer.net üzerine iş arayan ve işveren çok sayıda kişi kayıtlıdır. Dolayısıyla sizin de mevcut bir hesabınız varsa, onu kullanarak işlem yapmanız mümkündür. Ardından CV güncellenerek, başvuru yapılabilir. Bununla beraber ilk olarak nerede açıldığı, hangi niteliklerin istendiği gibi bilgilere bakılmalıdır.

Bunun ardından başvuru tamamlanabilir. Uno Ekmek yetkilileri gerekli değerlendirme ardından uygun gördüğü kişilerle irtibat kurar.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Uno Ekmek personeli olmak isteyenlerin, Kariyer.net üzerinde kaçırmadan değerlendirmesi gereken ilanlar vardır. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Ziraat Mühendisi
 2. Kalite Güvence Vardiya Yetkilisi
 3. Kalite Güvence Yetkilisi
 4. Grafik Tasarım Yönetmeni
 5. Teknik Bakım Elemanı
 6. Marketing Manager
 7. Maliyet Muhasebesi Uzmanı
 8. SAP Yazılım Yönetmeni
 9. Üretim Vardiya Yetkilisi
 10. İnsan Kaynakları Yönetmeni
 11. Teknik Bakım Yönetmeni
 12. Depo Sorumlusu

Adaylar tüm ilanlara bakarak, başvuru yapabilir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*