Evdiz Personel Alımı ve İş İlanları 2022

evdiz-personel-alımı

Evdiz personel alımı yapacak!

Evdiz iş başvurusu yaparak sizde Evdiz’ın gücünden güç alabilirsiniz. Evdiz personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Evdiz eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Evdiz insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1994 yılında Bursa’da 60 m2 küçük bir işyeri olarak faaliyet göstermeye başlayan    EVDİZ Alışveriş Merkezleribugün 50.000 m2 kapalı çalışma alanı, profesyonel ve geniş bir kadro ile sektörün önde gelen şirketleri arasında yerini almaktadır. İstanbul, Bursa, Silivri, Tekirdağ, Balıkesir ve Eskişehir’de olmak üzere toplam 9 şubemiz bulunmaktadır.

Beyaz eşyadan zücaciyeye; tekstilden mobilyaya; elektronikten halıya kadar 20.000 çeşit ürünle mağazacılık ve perakande sektöründe hizmet vermekteyiz.

Zincir mağazacılık anlayışında firmamız bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri bünyesinde barındırıp tüketicilere en uygun koşullarda sunmaktadır.


MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile ciro ve karlılıktaki verimini artırarak öncülüğünü ve İlk’leri sürdürmek, mağazacılık sektöründeki liderliğini koruyarak pazarı geliştirmektedir.

Türkiye’nin değişen dinamikleri doğrultusunda tüketicinin beklentilerine, ihtiyaçlarına en uygun ürün hizmetlerini doğru zamanda sunarak ve alışverişi keyifle yapmanızı sağlar.

Teknolojik gelişmelerin ve globalleşmenin dünyayı tek bir pazar haline dönüştürmesinin bilincinde olan EVDİZ Alışveriş Merkezleri, 13 yılı aşkın perakendecilik deneyimini kullanarak vizyonunu, mağazacılık sektörüne açılarak alanında önde gelen bir marka olmak üzerine kurmuştur.

AÇIK POZİSYONLAR:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Elemanı İstanbul(Avr.) Evdiz Alışveriş Merkezleri Gıda San. San. Ltd. Şti
Bilgi İşlem Elemanı İstanbul(Avr.) Evdiz Alışveriş Merkezleri Gıda San. San. Ltd. Şti
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Avr.) Evdiz Alışveriş Merkezleri Gıda San. San. Ltd. Şti

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*