EnerjiSA Personel Alımı ve İş İlanları 2021


EnerjiSA iş başvurusu

EnerjiSA 1996 yılında Sabancı Holding bünyesinde kurulmuştur. Kuruluş amacı elektrik dağıtımını daha sürdürülebilir, daha ulaşılabilir ve son teknolojiyi kullanarak yapmaktır. Şirket Türkiye’nin 14 ilinde 9,6 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Şirket güncel teknolojiyi de yakalayarak elektrikli araç şarj istasyonları kurmaktadır. EnerjiSA 10 binden fazla personel istihdam etmektedir. 12,3 milyar TL üzerinde ciroya sahiptir.

EnerjiSA İş İlanları

EnerjiSA, Sabancı Holding’e bağlı bir kuruluş olduğu için personeline sunduğu şartlar çok iyidir. EnerjiSA, tüm Sabancı Holding kuruluşları gibi personeline 12 aylık maaşa ek 4 kez de ikramiye ödemektedir. Ödenen maaş ve ikramiye ücretleri günümüz piyasasına göre çok iyi seviyelerdedir. Ayrıca personele servis, yemekhane, özel sağlık sigortası ve kaza sigortası gibi yan hak imkanları da sunulmaktadır.

EnerjiSA personellerinin günde 8 saatlik çalışma süresini doldurması gerekmektedir. Şirket esnek çalışma saatleri politikası uygulamaktadır. Yani personeller istedikleri zaman dilimleri arasında mesailerini tamamlama hakkına sahiptir. Sadece hafta içi çalışma olan şirkette hafta sonu tatil olarak uygulanmaktadır. Personellerin kıdemlerine göre yıllık izin süreleri değişmekte olup yeni giren personel için yıllık 15 gündür.

Nasıl Başvurulur?

EnerjiSA şirketine başvuru yapmak için çeşitli kariyer sitelerinden şirketin açık pozisyonları takip edilmelidir. Şirket, resmi web sitesinde açık pozisyonlarını maalesef paylaşmamaktadır. Aşağıdaki adımları izleyerek EnerjiSA ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

https://www.enerjisa.com.tr/tr/enerjisa-hakkinda/kariyer/enerjisada-kariyer

 1. Çeşitli kariyer ve iş arama sitelerinin arama bölümüne “EnerjiSA” yazarak arama yapınız.
 2. Karşınıza çıkan ilanlardan size uygun olana tıklayarak ilan açıklamasını inceleyiniz.
 3. İşe başvurmak istiyorsanız kariyer sitesinde bir profiliniz olmalıdır. Sitede profil ve öz geçmiş oluşturduktan sonra ilandaki “Başvur” butonuna tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

EnerjiSA Açık Pozisyonlar

 • Enerji Talep Yönetimi Uzmanı– İstanbul: Elde edilen enerji kullanımı büyük verilerinin incelenmesi, analiz edilmesi ve ileriye dönük talep tahminlerinin yapılmasından, bu taleplerin nasıl karşılanacağı yönünde çalışmalara destek vermekten sorumludur.
 • Regüle Kanal Geliştirme Uzmanı – Ankara:Elektrik perakende satış sektöründe regüle süreçlerin düzenlenmesi, takip edilmesi ve yorumlanmasından, fiziksel kanallarımız ile ilgili iletişim, iş süreçleri ve operasyonel gelişim takibinin yapılmasından ve arşiv, stok yönetimi ve satın alma süreç takibinin yapılmasından sorumludur.
 • Finans Uzmanı – İstanbul:Günlük, haftalık ve aylık nakit akış tahminlerini hazırlamak ve zamanında raporlama sağlamaktan ve gerçek nakit akış raporlarının hazırlanması, tüm hazine faaliyetlerinin kontrolünden sorumludur.
 • Satış Yetkilisi (Büyük Müşteriler) – Ankara:4 GWh – 20 GWh arasında bulunan mevcut müşteri portföyünün yönetim faaliyetlerinin yerine getirilmesi ve portföyde bulunan müşterilere aylık düzenli ziyaretlerin gerçekleştirilmesinden sorumludur.

23 yorum

 1. Sayın yetkili engelli raporum olmama rağmen işe giremedim.Ben Adana /CEYHANDA ikamet etmekteyim.%40 raporum var.H.sınıfı sakat ehliyetim var.Askerlik yapmadım.Şirketlerin engeli alımından yararlanmak istiyorum.Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Okuyan çocuklarım var.

 2. Merhabalar ben 33 yaşın da Adana da ikamet etmekteyim %40 engelli raporum var ticaret lisesi mezunuyum ve işsizim engelli personel kadronuzda çalışmak istiyorum.İkametim Yüreğir TEDAŞ a yakın tel:0538 977 70 04

 3. Merhaba bn baz istasyonlari isinde calismaktaym alt yapi enerji ve elektrik hatdi ve og hatdi calismasinda bulundm ayrica fiber optik ve super online islerinde calismakta olup is ariyorum zafer aycan irtibat 5077923414 yardimlarinizi bekliorum tesekkurler..

 4. zonguldak ilinin caycuma ilcesinde ikahmetgah etmekteyim.bülent ecevit üniversitesi 2 yıllık elektrik bölümü ve anadolu universitesi işletme fakültesi mezunuyum.enerjisa da calişmak istiyorum.05378910999

 5. 11 yıllık saha elemanı olarak tecrübem var istanbul Asya yakasında ikamet ediyorum. Şimdiyse saha operatörü olarak görev almayı isterim. Elektrik enerji üretim iletim dağıtım myo mezunuyum 33 yaşındayım 05435188392 teşekkurler

 6. merhabalar 27 yaşındayım meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum ankarada ikamet etmekteyim 6 yıldır elektrik projesi üzerine çalışmaktayım başkent elektriğinde kullandığı bpro edş agog programını iyi derecede kullana biliyorum enerjisada calısmaktan memnuniyet duyarım
  TEL:05304199782

 7. merhaba,elektrik meslek okulu mezunuyum,bu meslekte 13 yıllık tecrübeye sahibim,ağırlık olarak bina içi sayaç sökümü sayaç takımı,elektrik sertifikalarım mevcuttur,firmanız bünyesi altında çalışmak istiyorum.iyi çalışmalar cep,05445245649 pendik istanbul

 8. mersin çamlıyayladan dört sene çamlıyayla arızada beş sene şanlıurfa arızada çaliştım enerjisa dan haber bekliyorum altı ay old cep 05367764586

 9. ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTİRK MEZUNUYUM.SİLİFKEDE İKAMETKAH ETMEKTEYİM.
  EKART BELGEM VAR.E SINIFI BELGEM VAR.ENERJSA DA SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM. MEMNUNİYET DUYARIM. TEL:05372253070

 10. 21 yaşındayım selçuk üniversitesi ılgın meslek lisesinde okumaktayım Ankarada ikametkah etmekteyim bu sene sonunda mezun oluyorum ve sizlerle çalışmak istiyorum. TEL:05077266659

 11. 21 yaşındayım selçuk üniversitesi ılgın meslek yüksekokulun’da okumaktayım Ankarada ikametkah etmekteyim bu sene sonunda mezun oluyorum ve sizlerle çalışmak istiyorum. TEL:05077266659

 12. 23 yaşındayım İstanbul/Çekmeköy’de ikamet etmekteyim. Endüstri meslek lisesi elektrik elektronik bölümü pano tasarım dalından mezun oldum ön lisansımı ise biyomedikal cihaz teknolojisi olarak tamamladım çeşitli iş tecrübelerim var sizlerle çalışmak istiyorum.
  TEL:544 807 34 25

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*