Cerean Enerji Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Cerean Enerji’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Cerean Enerji bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Cerean Enerji personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2009 senesinden beri elektrik üreten Cerean enerji, birçok departman ve personel ile hizmet eder. Bu kapsamda herhangi bir ihtiyacı olursa, iş ilanları açar. Başvurmak isteyenler bunları inceleyerek işlem yapabilir.

cerean enerji iş başvurusu

Cerean Enerji İş İlanları

Fiba Holding şirketler grubuna bağlı olan Cerean Enerji iş ilanları online kanallar vasıtasıyla takip edilir. Bunun için Cerean Enerji’ye ek olarak Fiba Holding resmi sitesi de güncel olarak incelenmelidir. Böylece kurumlar hakkında ayrıntılı bilgi alınabilir.

Ayrıca internette bulunan LinkedIn, Kariyer.net, SecretCV.com ve Yenibiris.com gibi web siteleri de takip edilmelidir. Böylece yeni bir ilan çıktığında hemen haberiniz olabilir.

Nasıl Başvurulur? 

Enerji çağımızda en önemli gereksinimdir. Dolayısıyla geliştirmek, iyileştirmek üzere sürekli çalışmalar yapılır. Enerji sektöründe çok sayıda firma ve departman vardır. Söz konusu departmanlardan bazıları şöyle açıklanabilir;

 1. Hizmet
 2. Üretim / İmalat
 3. Teknik
 4. Satış
 5. Mühendislik
 6. Diğer

Her sektörde olduğu gibi, burada da birçok personel çalışır. Görev alınan alanlar farklılaşsa da, bazıları şöyledir;

 1. Yönetim
 2. Satış
 3. Bakım / Onarım
 4. Üretim / İmalat
 5. Mühendislik

Makale Yazarak Para KazanmakDepartmanların ve pozisyonların farklılaşması, aynı zamanda farklı niteliklerin istenebileceği anlamını taşır. Bunlardan biri de mezun olunan bölümdür. Bu kapsamda enerji sektöründe çalışanların, mezun oldukları bazı bölümler şöyledir;

 1. Endüstri Mühendisliği
 2. Elektrik (MYO)
 3. İşletme
 4. Elektrik / Elektronik Mühendisliği
 5. Makine Mühendisliği

Cerean Enerji yılın farklı dönemlerinde iş ilanı açabilir. Adaylar öncelikle her ilanın belirli bir kapanma tarihi bulunduğunu bilmelidir. Bu gün geldiğinde eğer firma yenileme yapmazsa, ilan kapanır. Dolayısıyla kaçırmamak için düzenli inceleme yapılmalıdır. 

Bir ilan verildikten sonra da tek yapılması gereken başvurudur. Bunun için ilk adım, ilgili sitede bir hesap oluşturmadır. İkinci adımda ise özgeçmiş hazırlanır. Üçüncü adıma gelindiğinde adaylar ilan sayfasını açarak, başvuru yapabilir.

Eğer üyeliğiniz varsa özgeçmiş güncelleme ardından hemen başvurmak yeterlidir. Başvurular firmaya iletildikten sonra, yetkililer inceleme ardından pozisyonla uyumlu gördükleri adaylar ile temas kurar.

Cerean Enerji Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*