Entek Enerji Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Fiili olarak üretime Aralık 1998 tarihinde başlayan Entek Elektrik, ülkemizde birçok kişiye elektrik ulaştırır.  Eğer firma kapsamında bir personel gereksinimi olursa, adayların başvurusu için gerekli duyurular verilir. 

Entek Enerji İş İlanları 

Entek Elektriğe personel olarak girmek için öncelikle iş ilanları takip edilmelidir. Bu bakımdan ayrıntılı bilgi için kendi sitesi kullanılabilir. Buraya girildiğinde üst menüde insan kaynakları linki kullanılır. Ardından iş ve staj başvuruları üzerine tıklanır. Ekran yüklendiğinde ise Entek kariyer sitesi seçilir. Sayfa yüklenince en altta bulunan mavi renkli iş ara butonu kullanılır ve açık pozisyonlar listelenir.

Günümüzde Kariyer.net, SecretCV.com, Yenibiris.com ve LinkedIn gibi kariyer siteleri yoğun olarak kullanılır. Dolayısıyla iş başvurusunda bulunmak isteyenler, bunları takip edebilir. Söz konusu sitelerden Kariyer.net üzerinde açık ilanlar vardır.

Ek olarak https://www.kockariyerim.com/is-ilanlari?job=0&type=46 sitesine girilerek pozisyonların takibi yapılabilir. Burada şirket bölümünden Entek Elektrik seçilirse, filtreleme ile hızlı şekilde sonuç alınabilir.

Nasıl Başvurulur?

Yukarıda verdiğimiz siteden başvuru yapmak için öncelikle ilan açılır. Ardından da başvur butonu kullanılır. Ardından giriş yapılarak müracaat işlemleri gerçekleştirilir. Entek Elektriğin yukarıda verdimiz sitesinden başvuru yapmak istiyorsanız, buraya giriş yapıldıktan sonra ilanın yan tarafındaki müracaat butonlarına tıklanır. 

Sonrasında diğer işlemler takip edilerek, kısa sürede başvuru yapılabilir. Eğer Kariyer.net üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, öncelikle burada bir üyelik hesabı olmalıdır. Bir üyelik oluşturulması ardından CV hazırlanarak, Entek Elektriğin Kariyer.net profili açılır. Buradaki ilanlar incelenerek, müracaat yapılır.

Eğer Kariyer.net üyesiyseniz, doğrudan kullanıcı adı ve şifreyle girme ardından başvuru yapılabilir. Ancak bazı bilgilerinizin artık eskimiş olması olasıdır. Bu durumda başvurudan istediğiniz sonuç alınamayabilir.  Dolayısıyla öncesinde CV’nin kontrolü önerilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde adayların başvurabileceği bazı ilanlar,

  1. Elektrik Teknisyeni
  2. Kıdemli İş Analisti
  3. Enerji Çözümleri Satış Operasyonları Uzmanı
  4. Kıdemli İşletme Mühendisi
  5. Enerji Çözümleri Satış Sonrası Mühendisi

Bu ilanlardan her biri farklı iş tanımlarına ve niteliklere sahiptir. Dolayısıyla başvuru öncesinde adaylar kontrol ederek, uyumlu olup olmadıklarına bakmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*