GFK Personel Alımı ve İş İlanları 2022

GFK personel alımı yapacak!

GFK iş başvurusu yaparak sizde GFK ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. GFK personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan GFK eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. GFK insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları

“BÜYÜK DÜŞÜNMEYE INANIYORUZ  BÖYLECE MÜŞTERILERIMIZE, YATIRIMCILARIMIZA VE TÜM GFK ÇALIŞANLARINA BÜYÜK BIR GELECEĞIN SÖZÜNÜ VEREBILIRIZ.”

Biz dünyanın en büyük pazar araştırma şirketlerinden biriyiz. Hergün 12.000’den fazla uzmanımız 100’den fazla ülkede insanların nasıl yaşadığını, düşündüğünü ve alışveriş yaptığını keşfediyor. En gelişmiş teknoloji ve akıllı metodolojileri kullanarak iş ortaklarımızın hayatlarındaki en önemli grubu, müşterilerini, anlamalarına yardımcı oluyoruz.

Dünyada lider pazar araştırma organizasyonlarından birine katılın. Ekibimizin bir üyesi olarak dünya çapında uzmanların bulunduğu ağlara katılacaksınız. Sektördeki en kaliteli ve parlak kişilerle birlikte çalışma imkanı yakalayacaksınız. Yeni bakış açıları ve ilham kaynakları kazanacaksınız.

Alanınız ister pazar araştırması, ister IT destek ya da finans yönetimi olsun, bizimle çalışmaktan zevk alacağınızdan şüphemiz yok.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*