Akenerji Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Akenerji’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Akenerji bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Akenerji personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ülkemizde otoprodüktör grubu statüsünde kurulmuş ilk elektrik üretim firması olan Akenerji, 29 yılın üzerindeki deneyimi ile hizmet vermektedir. Gün geçtikçe gücüne güç katan Akenerji personel alımı ile oluşan çalışan boşluklarını doldurmaktadır.

Firma güncel olarak çok sayıda ilan bulundurmaktadır. Bünyesine katılmak isteyenler, bunlar üzerine Akenerji iş başvurusu yaparak, süreci başlayabilir. Bu online olarak ilerlemekte olup, kariyer siteleri üzerinde hem Akenerji iş ilanları, hem de başvurusu gerçekleştirilebilir.

Bunun tamamlanması ardından, adayların sadece mülakat için bilgilendirilmek için beklemesi gerekir. Eğer başvurunuz pozisyon ile uyumluysa, firma sizinle iletişime geçer.

Sektör Enerji
Kuruluş Yılı 1989
Çalışan Sayısı 209
Web Sitesi https://www.akenerji.com.tr/
Açık Pozisyon 12

Akenerji Personel Alımı ve İş İlanları

Akenerji Personel Alımı Yapacak

Akenerji tarafından yılın farklı zamanların yapılan iş alımları, farklı pozisyonlara yöneliktir. Güncel olarak Kariyer.net üzerinde çok sayıda ilan mevcuttur. Bunları hem inceleyebilir, hem de başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer firma hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, resmi sitesi üzerinde kurumsal ve insan kaynakları sekmelerini inceleyerek, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Akenerji İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Akenerji büyük ve dinamik bir yapıya sahiptir. Bu bakımdan içerisinde alım yapılabilecek çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan bazıları, açıklamaları ile birlikte şöyledir;

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Santral Operatörü
Hatay
Başvur
Assistant Legal Counsel
İstanbul(Avr.)
Başvur
Su Şartlandırma Operatörü
Hatay
Başvur
Santral Operatörü
Çorum
Başvur
Santral Operatörü
Sakarya
Başvur
Mekanik Bakım Teknisyeni
Çorum
Başvur
Santral Operatörü
Adana
Başvur
Mekanik Bakım Teknisyeni
Sakarya
Başvur
Genel Başvuru
İstanbul(Avr.) +5 il daha
Başvur
Energy Trade – New Graduate
İstanbul(Avr.)
Başvur
  1. Kıdemli İşletme Mühendisi: Üniversitelerin elektrik-elektronik ya da elektrik mühendisliğinden mezun olma, elektrik devre şeması okuyabilme, OG ve AG elektrik bilgisi bulunma, santral işletimi ile ekipmanları üzerine bilgi sahibi olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Su Şartlandırma Operatörü: Tercihen Meslek Yüksekokullarının kimya bölümünden mezun olma, minimum 5 sene enerji sektöründe su şartlandırma tesisi tecrübesi bulunma, Microsoft Office programlarını kullanabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  3. Elektrik Mühendisi: Üniversitelerin elektrik – elektronik ya da elektrik bölümlerinden mezun olma, OG ve AG elektrik bilgisi bulunma, 154 / 380 kV şalt ekipmanları işletme, bakım tecrübesine sahip olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  4. Vardiya Amiri: Ekip çalışmasına uyumlu olma, tercihen elektrik piyasası yönetmelikleri ile uygulamaları hakkında tecrübeli olma, su şartlandırma ile üretim tesisleri işletmesi üzerine bilgi sahibi olma gibi nitelikler aranmaktadır.

Kariyer.net üzerinde başvuru yapılabilecek Akenerji ilanları bunlar ile sınırlı değildir. Eğer platformu ziyaret ederseniz tümünü görüntüleyebilir, yetenekleriniz ile uyumlu olanlara başvuru yapabilirsiniz.

Akenerji İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akenerji ön başvuru online sistemler üzerinden gerçekleştirilir. Bunun için Kariyer.net üzerindeki ilanlara başvurmanız yeterlidir. Eğer aşağıdaki işlemleri takip ederseniz, kısa sürede tamamlamanız mümkündür;

  1. https://www.kariyer.net/firma-profil/akenerji-elektrik-uretim-a-s-1559-233275 linkine girin.
  2. Sayfada alta inerek, tüm ilanları gör üzerine tıklayın.
  3. Başvurmak isteğiniz pozisyona tıklayarak inceleyin.
  4. Platforma giriş yaparak başvur butonuna tıklayın. Üye değilseniz bir hesap açmanız gerekir. Eğer başvurudan önce CV dosyanızı güncellerseniz, mülakat için davet alma ihtimalinizi arttırabilirsiniz.

Bundan sonra tek yapmanız gereken, Akenerji yetkililerinin sizinle başvurunuz hakkında iletişime geçmesini beklemedir.

Akenerji Benzer İş İlanları

2 yorum

  1. iyi günler herkese ben şuan boştayım .elektrik kaynakçısıyım.erzin ak enerji santralinde çalışmak istiyorum.yetkililerden yardım istiyorum .meslek lisesi mezunyum.motur bölümü.iş istiyorum.05442037700 beklyorum.

  2. Iyi günler ben şuanda hatay erzin çevrim santralinde taşeron firmada argon elekturot kaynakçısı olarak çalışmaktayım buradaki işimizin biteceğinden dolayı burdan sonrasını sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla dikkate almanızı rica ederim tlf05424067246

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*