İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MMK Metalurji Personel Alımı ve İş İlanları 2019

MMK Metalurji’de çalışmak isteyenlere müjde! MMK Metalurji iş ilanları, iş başvurusu, MMK Metalurji personel alımı haberleri yazımızda. 2018 MMK Metalurji iş ilanları, MMK iş başvuru formu, MMK açık pozisyonlar, başvuruda istenen belgeler, maaş bilgileri, çalışma şartları ve daha fazlası.

1932 yılında Rusya’da kurulan ve günümüze kadar gelen demir çelik fabrikaları arasında yer alan MMK Metalurji firmasında çalışmak isteyen personellerin merak ettiği soruları açıklamak istiyoruz. MMK Metalurji iş ilanları ve MMK Metalurji personel alımına dair bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

MMK Metalurji Personel Alımı ve İş İlanları

MMK Metalurji Personel Alımı Yapacak

Dünya’nın en önemli demir çelik fabrikaları arasında yer alan MMK Metalurji firmasının personel alımı yapacak olması ve hangi türden personele ihtiyacı oldukları hakkında bilgi verelim.

MMK Metalurji işçi alımı ve MMK Metalurji engelli personel alımına dair merak edilen soruları MMK Metalurji insan kaynakları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

MMK Metalurji İş İlanları

MMK Metalurji firmasının güncel iş ilanları listesine baktığımız zaman birçok alanda personel ihtiyacının bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Genel başvuru ve otomasyon teknisyeni olarak açılan bu iş ilanlarını sizlerde başvuru yaparak MMK Metalurji firmasının bünyesinde çalışma şansını yakalamış olursunuz.

Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun olması ve bu alanda en az 2 yıllık bir iş tecrübesinin bulunması gerekmektedir. Askerlik konusunda erteleme istemeyen firma askerliğini yapmış olan kişileri işe alacaktır. İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli de oturan adaylar arasında personel alımı yapacağını belirtmek istiyoruz.

Mmk Metalurji Açık Pozisyonlar

 • CNC Tezgah Operatörü
 • Otomasyon Teknisyeni
 • Finans Uzmanı
 • Genel Başvuru
 • Operatör

Bugüne kadar Türkiye’ye yapılmış en büyük yabancı yatırım olan MMK Metalurji San. Tic. ve Liman İşletmeciliği A.Ş.’ ninDörtyol (Hatay) veDilovası (Kocaeli) Sanayi Bölgelerinde faaliyet gösteren Üretim Tesisleri ve ayrıca İstanbul Satış Ofisi bünyesinde mevcut ve/veya ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere Genel Başvuruları kabul etmekteyiz.

MMK Ailesine katılmak istiyorsanız güncel özgeçmişinizle birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz lokasyon/pozisyonu ön yazınızda belirtmenizi önemle rica ederiz.

Başvurularınız, şirketimiz bünyesinde doğabilecek fırsatlarda değerlendirmeye alınmak üzere saklı tutulacak, niteliklerinizin aranılan pozisyonlara uygun olması halinde sizinle irtibata geçilecektir.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder, kariyer yolculuğunuzda başarılar dileriz.

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

MMK Metalurji Çalışma Şartları ve Maaşları

Çalışma şartları olarak ise firmanın vardiyalı bir şekilde ve yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak olan kişileri tercih edeceğini belirtmek istiyoruz. Maaş konusunda ise firmanın gizlilik politikası gereği herhangi bir açıklama yapmadığı belirtelim.

MMK Metalurji İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

MMK Metalurji iş başvuru formunu MMK Metalurji insan kaynakları bölümünden indirerek doldurabilirsiniz. Başvuru formunu düzgün bir şekilde doldurduktan sonra belirtilen mail adresine göndererek sizlerde MMK Metalurji firmasına başvuru yapma fırsatını bulacaksınız.

Aynı zamanda firmanın diğer iş ilanı sitelerine vermiş olduğu iş ilanları bölümü üzerinden de sizin için uygun olan pozisyona başvuru yapma şansınız bulunmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İş Başvurusunda İstenen Belgeler

 • Nufüs Cüzdanı Fotokopisi
 • Vesikalık Fotoğraf (En az 6)
 • CV(Özgeçmiş)
 • Sağlık Raporu(Tam teşekküllü)
 • Aile Durum Bildirim Formu (e-devlet)
 • İkametgah (e-devlet)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (e-devlet)
 • Adli Sicil Kaydı Belgesi (e-devlet)
 • Diploma Fotokopisi (Son mezun olduğu okul)
 • Askerlik Durumu Belgesi (e-devlet)
 • Sözleşme(İşveren tarafından verilecek)
 • Kan Grubu Kartı (Ehliyette yazıyorsa gerek yok)
 • Ehliyet Fotokopisi

MMK Metalurji İnsan Kaynakları

 • Dünya genelinde yürütmekte olduğu tüm faaliyetlerinde elde ettiği büyük başarıda “İnsan”ı en önemli “Değer” olarak görür ve tüm süreçlerinin merkezinde “İnsanı” ön planda tutar.
 • Büyük ve mutlu bir  “Aile” olarak birlikte çalışma prensibini ilke olarak benimsemiştir.
 • Çalışanların, bünyesinde bulunmaktan gurur duyacakları bir Şirket olmayı amaçlamıştır.
 • Sürdürülebilir başarının kaynağının çalışan memnuniyetini artırmak olduğuna olan inançla; sürekli gelişim, paylaşım, bilgi, beceri ve yetkinliklerinin iyileştirilmesine yönelik planlı, bilimsel ve stratejik çalışmalar yürütmeye odaklanmıştır.
 • Tüm iş süreçlerinde, adil, objektif, saygılı, duyarlı ve etik olmayı hedeflemiştir.

İşe Alım

MMK Metalurji İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörlüğü’nün açık pozisyonlar için ilk hedefi, MMK Metalurji vizyon, misyon ve değerlerine uygun adayı bulmaktır. Bu amaçla, tarafımıza, web sitemizden, insan kaynakları sitelerinden ya da doğrudan ulaşan iş başvuruları, işe alım uzmanlarımız tarafından ön değerlendirmeye tabi tutulur, uygun görülen adaylar işe alım sürecinin ilk aşaması için davet edilir.

Söz konusu ilk aşamada, adaya, uluslararası kabul görmüş bir “Kişilik Envanteri” ve “Yabancı Dil Testi” uygulanır. Yine işe alım uzmanlarımız tarafından “Yetkinlik Bazlı Mülakat” yöntemi ile işe alım sürecinin ilk aşaması neticelendirilir.

İlk aşamada olumlu değerlendirilen adaylar ilgili departmanın orta ve üst düzey yöneticileri ile görüşme yapmak üzere tekrar davet edilir. Tüm bu süreçlerin sonunda başarılı bulunan adaya iş teklifinde bulunulur.

5 Yorum

 1. ali adem Ataoğlu 4 Ocak 2015

  Endustiri meslek lisesi elektrik elektronik endustiriyel bakim ve onarim mezunuyum osmaniye organize de bakimci olarak calistim cevabinizi bekliyorum 05309097020

 2. sezer seker 15 Şubat 2015

  28 yasindayim isletme lisans mezunuyum sizin uygun buldugunuz bolumde sizinle calismak istiyorum b sinifi ehliyetim var 05379252593

 3. Hasan 28 Mart 2018

  Hasan Anıl Torna oprötörü yüm 15 yıllık deneyimim var Ekinciler yolbulan Baştugda çaĺışmış olduğum firmalar Telfon . 0542 518 93 57

 4. feyzullah boğa 16 Mayıs 2018

  Merhaba kolay gelsin sizinle çalışmak gurur verir birçok firma çalıştım tavanci paketleme kaynakve bakim bakim yardımcısı celik ve celik hasir çalıştım demontaj montaj işlerinde çalıştım firmalar toscelik termiksantarali metalat celik ilkteks makina opr toros gubrre montaj ve ımalat yardiciligi yaptim sizin hatay dörtyol mmk metrolojide çalışmak isterim cevabinizi bekliyorum saygılar 0531 356 4609

 5. feyzullah boğa 6 Ekim 2018

  Merhaba kolay gelsin dörtyol mmk çalışmak isterim isdeyimlerim kaynak bakim tavan vinci makina opr sizinle çalışmak isterim cevabinizi bekliyorum saygılar tl 0531 356 4609

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir