Koza Altın Personel Alımı ve İş İlanları 2021

koza-altın-isletmeleri

Koza Altın personel alımı yapacak!

Koza Altın iş başvurusu yaparak sizde Koza Altın’ın gücünden güç alabilirsiniz. Koza Altın personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Koza Altın eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Koza Altın insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Genel Bakış / İstihdam Politikası

Koza Altın İşletmeleri A.Ş.’nin istihdam politikası yöreyi kalkındırma önceliğiyle belirlenmiştir. Yeni personel alımlarında maden sahası yakınındaki köylerden başlayan bir süreç yürütülmektedir. Buna göre ihtiyaç duyulan personelin özellikleri belirlendikten sonra öncelikle madene sınır komşuluğu olan köylerden daha sonra ise diğer civar köylerden adaylar değerlendirilmektedir. Uygun adayın bulunamaması halinde sırasıyla bağlı olunan ilçe, il ve Türkiye’den adaylar incelenmektedir. Örneğin Çukuralan işletmemiz için Madene sınırı komşu olan Çukuralan, Nebiler, Gökçeağıl, Kaplan’dan adaylar, daha sonra Kıratlı, Kocaoba, Samanlık, Yenice, Çağlan, Mazılı, Kozak köylerinden adaylar değerlendirilir. Eğer bu köylerden istenen nitelikte aday bulanamaz ise Bergama ve Dikili’den aday taraması yapılmaktadır.

Bu politika doğrultusunda gerçekleşen istihdam neticesinde halen yöreden çalışan oranımız Çukuralan İşletmemiz için %87, Ovacık İşletmemiz için % 83, Kaymaz İşletmemiz için % 83, Mastra İşletmemiz için %82′dir. Geriye kalan %13-17′lik oran ise yöreden istihdamın mümkün olmadığı hallerde yöre dışından istihdam edilen, konusunda profesyonel çalışanlarımızın oluşturduğu gruptur.

Açık Pozisyonlar

Tarih            Pozisyon         Şehir/Ülke        Firma Adı

01.07.2014 Terapist Muğla Angel’s Peninsula
25.06.2014 Chef d Partie Muğla Koza Altın Şirketi
25.06.2014 Mutfak Komisi Muğla Angel’s Peninsula Otel
25.06.2014 Pastahane Şefi Asistanı Muğla Koza Altın Şirketi
25.06.2014 Cankurtaran Muğla Angel’s Peninsula
25.06.2014 Gıda Mühendisi Muğla Angel’s Peninsula
17.06.2014 Sağlık Memuru İzmir Koza Altın Şirketi
13.06.2014 Peynir Ustası İzmir ATP Koza Gıda Tarım ve
10.06.2014 Üretim Müdürü Türkiye ATP Koza Gıda Tarım

Başvurmak için tıklayın.

6 yorum

  1. iyi günler nevşehirde oturuyorum bekarım yaş 31 4 kişilik bir hanede kalıyorum korana nedeniyle calısdıgım iş yerinden cıkarılınca işsiz kaldım hanemde calışan kimsede yok işe cok ihtiyacım var nerde olursa olsun koza altın madeninizde calışmak istiyorum kısmette varsa tabi

    • İzmir Bergama da oturuyorum traktör tamircisiyim kalfalık belgem var aynı zamanda Aliağa da konkasör kırma eleme tesis operatör üyüm Koza altın madeninde çalışmak istiyorum evliyim 1 çocuğum var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*