Subor Personel Alımı ve İş İlanları 2023

subor-150x150

Subor personel alımı yapacak!

Subor iş başvurusu yaparak sizde Subor’ın gücünden güç alabilirsiniz. Subor personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Subor eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Subor insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Subor Boru San. Ve Tic. A.Ş., Cam elyaf Takviyeli Polyester (CTP) boru üretimi gerçekleştirerek, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satış yapmak amacıyla, 1996 yılında kurulmuştur. ‘Yapı Merkezi’ ve ‘Amiantit Grup’ ortaklığında olan Subor, bugün 4 metre çapa kadar üretim yaparak, dünyanın önde gelen CTP boru üreticisi konumundadır. İlk üretim tesisini, 1 üretim hattı ile Adapazarı’nda Nisan 1997′de faaliyete geçiren Subor, CTP boru üretimi ve ticareti alanında, Türkiye’de kurulmuş ilk teknolojik tesis olma özelliğine sahiptir. 2010 yılında Adapazarı tesisinde 3, Şanlıurfa tesisinde 1 üretim hattı ile yılda 1200 kilometre büyük çaplı CTP boru üretim kapasitesine sahip olan Subor, sahip olduğu üretim tesisleri ile birlikte Türkiye’nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşu’ndan biri konumundadır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşyerlerindeki İş Sağlığı ve Güvenliği Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip, ülkemizin ve bölgenin lider firması olan Subor, kuruluşundan günümüze kadar 4000 km’nin üzerinde CTP boru üretimi gerçekleştirmiştir. Subor, Kuzey Afrika, Balkanlar, Ortadoğu, Rusya ve Türki Cumhuriyetler’de 3 kıtada 30 ülkeye yıllardır başarıyla ihracat yapmaktadır. Flowtite Lisansı ile üretim yapan Subor, Adapazarı ve Şanlıurfa’daki 2 fabrikası ve mevcut 4 üretim hattı ile Türkiye ve Avrupa’da toplam kapasitede CTP boru üretiminde rakipsizdir.

Başvuru için tıklayınız.

1 Comment

  1. subor bence cok kalıteli ve kurumsal bi şirket sizinle çalışmak gelecege emin bakmak gibi olsa gerek saflarınızda olmak temennisiyle …tlf numaram 530 543 00 85

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*