Tank Palet Fabrikası Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tank Palet Fabrikası’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Tank Palet Fabrikası bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tank Palet Fabrikası personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tank Palet Fabrikası Personel Alımı ve İş İlanları

Tank Palet Fabrikası personel alımları kapsamında aktif ilanlar kurum tarafından belli zaman aralıklarında yayınlanmaktadır. İlan detaylarından bahsetmeden önce kurum hakkında tanıtıcı bilgiler vermekte yarar var: Tank Palet, Kara Kuvvetleri Komutanlığı kapsamında kullanılan paletli araçların tedarik edilmesi, üretilmesi ve yeniden kullanıma hazır hale gelmesi gibi pek çok alan için çalışmalar yapmaktadır.

Gelişimini her geçen gün zirveye taşıyan firma bünyesinde çalıştırılmak üzere uzman kişilere ihtiyaç duymaktadır. Bu amaçla kurum ihtiyaca göre yeni ilan sayfası açmaktadır. İlan sayfasında kurumun boş pozisyonları bulunmaktadır. Bu pozisyonları inceleyerek sizin için en uygun birimi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tank Palet Fabrikası Personel Alımı Yapacak

Tank Palet Fabrikası personel alımı yapacağını duyurmuştu. Çeşitli birimlerde çalıştırılmak üzere alanında uzman nitelikli kişilere kurum ihtiyaç duymaktadır. Bu amaçla kurum bünyesinde çalışacak ve kuruma hak ettiği değeri katacak kişilerin başvuruları beklenmektedir.

Kurum bünyesine dahil olmak için kişilerin eğitim gördükleri alana başvuru yapmaları gerekir. Başvurularda hem deneyimli hem de deneyimsiz kişiler değerlendirilecektir. Yeni mezun ya da çalımla hayatında henüz yeni olan kişiler için de kurum kariyer fırsatı oluşturmaktadır. Adaylar kendileri için sunulan bu fırsatı iyi değerlendirerek kurumun parçası olmaya hak kazanabilir.

Tank Palet Fabrikası İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Tank Palet Fabrikası iş başvurusu yapmak isteyen kişiler bulundukları pozisyona göre müracaatlarını yapabilirler. Adayların kurum yayınladığı ilan sayfasına göre memur, işçi ve diğer alanlarda başvurularını yapabilirler.

Kurum bünyesinde kendileri için uygun birimlerde görev almak isteyen adaylar fabrikada vardiya sisteminin uygulandığını ve aynı zamanda fazla mesai yapıldığını bilmeleri ve başvurularını ona göre yapmaları gerekir. Adaylar başvurularını kurum sitesi üzerinden kolaylıkla yapabilirler. Ayrıca sitemiz üzerinden de hem aktif ilanları inceleyebilir hem de başvurularınızı yapabilirsiniz.

Adayların başvuruları bittikten sonra insan kaynakları tarafından inceleme yapılır. İşe alım için en uygun adaylar insan kaynakları departmanı tarafından seçilir. Adaylarla görüşme yapılır. Adaylar içinde uygun görülenler işe alınır. İşe alınan kişilerden tamamlaması gereken bazı evraklar istenir. Evraklarını tamamlayan adaylarla sözleşme yapılır ve aday kurum bünyesine dahil edilir.

Tank Palet Fabrikası İş İlanları ve Pozisyonları

Tank Palet Fabrikası iş ilanları kapsamında adayların başvurabilecekleri pek çok pozisyon vardır. Bu pozisyonlardan bazılarını sıralayacak olursak;

 • Şoför
 • Güvenlik Görevlisi
 • Teknik Birim Personeli
 • Fabrika İşçisi
 • Oto Boyacı

14 Comments

 1. Ben tank şöförlüğü yaptım leopar tankı m152t obüs m110 obüs şöförlüğü yaptı. Asker de

 2. Emekli uzman çavuşum yaş 42 Tank sürücüsü,Motor kule ve optik malzemelerinin onarım ve bakım faaliyetlerini yaptım her türlü silah ve TSK bünyesinde bulunan araçları kullanırım .Aynı zamanda silahlı güvenlik sertifikam var şirketinizde uygun kadro ve görevlerde çalışmak istiyorum Arz ederim.İkemetgah Ankara

 3. Slm Tankpalet fabrikanızda müessesnizde himayeniz altında çalışmak istiyorum acil işe ihtiyacım var çok madur durumdayım.

 4. Bilgisayarlı cnc operatörüyüm. Fabrikanın optik bölümünde staj yaptım.isci olarak çalışmak istiyorum.

 5. Ben ağrılıyım fabrikada KAYNAKÇI olarak çalışmak isterim
  Gaz altı kaynağı
  Alüminyum kaynağı
  Arg. Elektrot kaynağı yapıyorum
  Burada tır depoları işi yapıyorum. Patos tamiri ve ramork işi yapıyorum
  Belgelerim var
  ustalık ve kalfalık
  Mesleki yeterlilik belgesi bulunmakta

 6. Sakarya 32 evlerde oturuyorum kaynakciyim belgelerim var bütün ekipmanları kullanıyorum ülkemize tecrübe birikimlerimle katkı sağlamak ve faydalı olmak istiyorum

  • Merhab;
   Otomotiv Boyacılığı Ve Yüzey boyama sertifikalarım var tırsan ve Doğuş MEİLLER şirketlerinde usta boyacı olarak çalıştım kendime güveniyorum sizinle çalışmak isterim

 7. sakaryada ikamet ediyorum ön lisans mezunuyum askerliğimi yedek astsubay olarak yaptım sizin için uygun olursa sizinle çalışmak isterim

 8. Askerliğim yaptım şöförlük yaparım askerde şöfördüm Sakarya veya Ankara her ikisinde olur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*