Tank Palet Fabrikası Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kara Kuvvetleri Komutanlığı tarafından kullanılmakta olan tüm paletli araçların, yenilenmesini, modernize edilmesini sağlamak sebebiyle yapılmakta olan imalat veya tedarik zincirini sağlamakta olan kurumdur. 1981 yılından bu yana yaşanan gelişmeler doğrultusunda bugünkü halini almıştır. Bünyesinde yaklaşık olarak 1200 kadar personel çalıştırdığı bilinmektedir.

Tank Palet Fabrikası Personel Alımı ve İş İlanları

Tank Palet Fabrikası İş İlanı

Ülkemizde imalat ve tedarik alanında hizmet vermekte olan Tank Palet Fabrikası sağlamakta olduğu hizmetler çerçevesinde personel ihtiyacı doğmaktadır. Tank palet fabrikası bünyesinde çalışmak isteyenler kurumun açmış olduğu ilanı detaylı olarak inceleyebilir kendisine uygun bir pozisyonun bulunması durumunda başvuru yapabilir. Kurumun zaman içerisinde güncellemekte olduğu ilan sayfasının da sürekli olarak takip edilmesi ile güncellenen boş pozisyonların tespit edilmesi mümkündür.

Kurum açmış olduğu ilanlarda deneyimli olarak başvuru yapmasını istediği kişiler olduğu gibi aynı zamanda her hangi bir deneyim gerektirmeyen kişilerin de başvurabilecekleri iş ilanının kendi resmi sitesi üzerinden duyurmaktadır.

Tank Palet Fabrikası Çalışma Şartları

Sakarya ilimizin Arifiye ilçesinde bulunan Tank Palet Fabrikasında çok sayıda işçi, memur ve çeşitli personeller çalışmaktadır. Fakat her birimde çalışan bu personellerin başında görevli subaylar bulunmaktadır.

Yaptığı açıklama ile fabrikada vardiyalı çalışma sisteminin uygulandığı ve zaman zaman fazla mesai uygulamasının da yapılabildiğini belirten Tank Palet Fabrikası yetkilileri, fazla mesai yapan personellerine maaşlarına ek olarak mesai ücreti ödendiğine de değindi.

Bütün çalışanlara en az 2.500 TL ve üzeri maaş imkânı sunulması konusunda garanti veren Tank Palet Fabrikası, ayrıca fazla mesai yaparak bu maaşlarını arttırma imkânı sunduğu çalışanlarına ve ailelerine çeşitli sosyal haklar da sunmaktadır.

Açık İş Pozisyonları

 • Güvenlik görevlisi
 • Teknik Birim Personeli
 • Şoför
 • Oto Boyacı
 • Fabrika İşçisi

Pozisyonlar Açıklamaları:

Güvenlik görevlisi: Tank Palet Fabrikası bünyesinde belirtilen yerin güvenliğini sağlamak

Teknik Birim Personeli: Uzmanlık alalına göre arıza, tamir ve bakım hizmeti vermek

Şoför; Kurum içerisinde bulunan araçları kullanmak

Oto Boyacı; Kurum içerisinde bulunan araçların boyama işleminin gerçekleştirilmesi

Fabrika İşçisi; Her hangi bir vasıf bulunmadan verilen işlerin tamamlanmasını sağlamak

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı:18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 08:30 – 17:30, Cumartesi – Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Sakarya, Ankara

Aranan Şartlar:

 • Başvuru sahibinin belirlenen bölümler için deneyimli olması
 • Başvuru sahibinin ferdi veya gurup anlayışı içerisinde çalışabilmesi
 • İletişim sorunu bulunmaması
 • Askerlikten muaf veya tamamlamış olması

*Sizler için hazırladığımız Tank Palet Fabrikası iş ilanları sayfasını gördünüz, bu sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir, gelecek yeni iş ilanlarını kaçırmamak için web sitemizi takip edebilirsiniz.

12 Comments

 1. Emekli uzman çavuşum yaş 42 Tank sürücüsü,Motor kule ve optik malzemelerinin onarım ve bakım faaliyetlerini yaptım her türlü silah ve TSK bünyesinde bulunan araçları kullanırım .Aynı zamanda silahlı güvenlik sertifikam var şirketinizde uygun kadro ve görevlerde çalışmak istiyorum Arz ederim.İkemetgah Ankara

 2. Slm Tankpalet fabrikanızda müessesnizde himayeniz altında çalışmak istiyorum acil işe ihtiyacım var çok madur durumdayım.

 3. Bilgisayarlı cnc operatörüyüm. Fabrikanın optik bölümünde staj yaptım.isci olarak çalışmak istiyorum.

 4. Ben ağrılıyım fabrikada KAYNAKÇI olarak çalışmak isterim
  Gaz altı kaynağı
  Alüminyum kaynağı
  Arg. Elektrot kaynağı yapıyorum
  Burada tır depoları işi yapıyorum. Patos tamiri ve ramork işi yapıyorum
  Belgelerim var
  ustalık ve kalfalık
  Mesleki yeterlilik belgesi bulunmakta

 5. Sakarya 32 evlerde oturuyorum kaynakciyim belgelerim var bütün ekipmanları kullanıyorum ülkemize tecrübe birikimlerimle katkı sağlamak ve faydalı olmak istiyorum

  • Merhab;
   Otomotiv Boyacılığı Ve Yüzey boyama sertifikalarım var tırsan ve Doğuş MEİLLER şirketlerinde usta boyacı olarak çalıştım kendime güveniyorum sizinle çalışmak isterim

 6. sakaryada ikamet ediyorum ön lisans mezunuyum askerliğimi yedek astsubay olarak yaptım sizin için uygun olursa sizinle çalışmak isterim

 7. Askerliğim yaptım şöförlük yaparım askerde şöfördüm Sakarya veya Ankara her ikisinde olur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*