Akbank Staj Başvurusu 2016

Akbank staj başvurusu başlıyor!

Akbank’ta staj imkanı için öğrenciler Akbank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Akbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Bankacılık sektöründe ülkemizde önde gelen firmalardan olan Akbank iş ve staj konusunda başvurulabilecek ve başvuran kişinin gelişmesine katkı sağlayacak önemli firmalardan birisidir.

Akbank’ta iş veya staj başvurusu yapacak adayların öncelikle özgeçmişleri incelenir. Uygun olan ve kriterleri yerine getiren adaylar iş başvurusu olumlu geçenler çağrılarak yüz yüze görüşme yapılır. Staj başvurusu yapacak adaylarda aranan özellikler iş başvurusu yapacak adaylara göre daha azdır. Akbank staj başvurusu konusunda birkaç genel kriter dışında önemli olan tek şey kişinin mülakattaki başarısıdır.

Akbank’ta Staj Yapanların Kazanımları

Akbank gibi köklü bir şirkette çalıştığınızı özgeçmişinize eklediğinizde sizlere iş ararken oldukça yardımcı olacaktır. Ayrıca büyük bir firmada çalışmanın disiplini sayesinde ileride çalışacağınız iş yerine kolayca uyum sağlamanız mümkün olacaktır. Bankacılıktaki teknolojiyi yakından takip eden Akbank staj başvurusu yaptığınız andan itibaren sizi bankacılıkta kullanacağı teknolojiyle tanıştıracaktır. Bu durumda sizi diğer firmalarda staj yapan personellerden bir seviye ileriye taşıyacaktır.

Staj yapacak kişi üniversitelerin bankacılık ile ilgili bir bölümünde öğrenim gören bir kişi olacağı için o kişinin özelliklerinden çok önemli olan o kişinin bu sektörde kendini geliştirmesini sağlayıp ileride aranılan niteliklerde bir personel olarak kendi bünyesinde çalıştırmaktır.

Böylece Akbank her zaman ihtiyacı kendi bünyesinde yetiştirmiş olduğu bir personelle çalışacaktır. Personel ise köklü bir firmada çalışmanın avantajını ve ayrıcalıklarından yararlanacaktır.

 

Aramalar: , , ,

 

More Posts in Personel Alımları

 
 

Paylaş 
 
 

78 Comments

 • Nagihan

  anbankta staj yapmak istiyorum.

 • melike

  Merhaba,ben GAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın kocaeli şubesinde gerekleştirmek istiyorum bilgilerinize arz ederim

 • yasemin

  ben bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum

 • özlem fatma tabak

  merhaba istanbul üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajımı bankanızın güneşli çarşı şubesi kocasinan şubesi güneşli şirievler yenibosna şubelerinde yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 • büşra karakoç

  merhaba ben arel üniversitesi 1.cı sinf ögrencisiyim yaz stajımı anadolu yakasında ümraniye taraflarında her hangi bir subenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 • Yaprak SARIÇAYIR

  Merhaba, AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ, EMYO 2. sınıf bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum. 30 iş günü olan yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim..

 • Erkan Terzi

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta MYO, İşletme Yönetimi 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Aydın da yaşadığım için AYDIN/İNCİRLİOVA şubenizde staj yapmak isterim.

 • Demet

  Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik kartal tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler.

 • Elif

  Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler.

 • özlem nizam

  Merhaba, Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İktisadi ve İdari Bİlimler Fakültesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz stajımı Antalya/Kemer’de yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • ersin ADIGÜZEL

  MERHABA,MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ MYO.1.SINIF FİNANSAL BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜM ÖĞRENCİSİYİM. D.BAKIR KULP İLÇESİNDE İKAMET EDİYORUM 36. İŞ GÜNÜ OLAN ZORUNLU STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

 • ersin ADIGÜZEL

  MERHABA,MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ MYO.1.SINIF FİNANSAL BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜM ÖĞRENCİSİYİM. D.BAKIR; DA İKAMET EDİYORUM 36. İŞ GÜNÜ OLAN ZORUNLU STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

 • EMİRE

  Merhaba.Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim. Zonguldak’ta ikamet etmekteyim. Bölümümde zorunlu staj yok. Kendimi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

 • Güler

  Merhabalar Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim zorunlu stajımı İzmir de bankanızda yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

 • SEVTAP

  Merhaba ben Uludağ Üniversitesi Maliye bölümü 3.sinif öğrencisiyim.Not ortalamam 2.79.İstanbul’da ikamet etmekteyim.Gereğinin ilgililer tarafindan yapılmasını arz ederim.

 • Leyla KARATAŞ

  merhaba adıyaman üni. bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın gaziantep şubelerinizden herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 • Şehriban ÖZOĞLU

  merhaba adıyaman üni. bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın adana şubelerinizden herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 • GİZEM ZEYREK

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • Burcu

  yi Günler
  Kırklareli üniversitesi Babaeski MYO da İşletme Yönetimi 2. sınıf ögrencisiym.Yaz dönemi zorunlu stajımı sizin gibi değerli bir bankanın İstanbul Avrupa yakasındaki Başakşehir(ikitelli şubesi),Bakırköy Şubeleri ,Bahçelievler(yayla durağı şubesi)şubelerinizden herhangi birinde yapmak isterim.Şimdiden teşekkür ederim

 • İLKER GÖK

  ÇUKUROVA ÜNİ.BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM 16 HAZİRAN-13 AGUSTOS TARİHLER ARASI ZORUNLU YAZ STAJIMI ADANA ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTERİM.

 • ömer sevinç

  BEN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YUKSEKOKULUNDA MENKUL KIYMETLER VE SERMSYE PİYASASI 1. SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI DENİZLİ SUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TEL:05433706108

 • Bahar Kılıçaslan

  Merhaba;
  Ben Selçuk Üniversitesi Doğanhisar Meslek Yüksek Okulu 1.sınıf Bankacılık ve Siğortacılık bölümü öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Ankara/etimesgut şubenizde yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

 • fatma erginoguz

  Merhaba ben yuzuncu yil universitesi ikdisadi ve idari bilimler fakultesi isletme 3.sinif ogrencisiyim. Yaz donemi zorunlu stajimi Van subelerinizden birinde yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 • Tuğba Özlü

  Merhaba,
  Ben KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajımı NİĞDE şubesinde yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

 • Elif Aydemir

  Merhaba ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz zorunlu staj için bankanızın Bartın şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • Gözde Yıldızçoban

  Merhaba ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz ki zorunlu stajımı Aydın ilinin Nazilli ilçesindeki şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • SEMRA AKTAŞ

  MERHABA;
  BEN SEMRA AKTAŞ.İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MYO. BANKACILIK VE SİĞORTACILIK BOLUMU 2. SINIF OGRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ BASVURUSU VE SONRASINDA TAM ZAMANLI CALIŞMAK İÇİN İSTNBUL VEYA BURSA DA MERKEZ SUBELERINIZDE ACIK POZISYONLARDA BANKA VE SIGORTA DALINDA STAJ VE TAM ZAMANLI CALISMAK İSTERİM.BİLGİ İÇİN TEL NO:05369862355
  İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 • ebru katfar

  MERHABA;
  MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ AHMETLİ MESLEK YÜKSEK OKULUNDA 2. SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJI İÇİN MANİSA MERKEZ DE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
  EBRU KATFAR

 • zehra

  merhaba;
  ben babaeski myo da bankacılık ve sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim
  yaz dönemi zorunlu stajımı cennet şubenizde yapmak istiyorum
  biz öğrencilere bu fırsatları sunduğunuz için teşekkürler 🙂

 • sibel seven

  Ben Marmara Üniversitesi isletme bölümü 3.sinif öğrencisiyim. Yaz doneminde stajimi kdz Ereğli subesinde yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim

 • MUSTAFA

  Merhaba ben Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Uşak şubelerinden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.

 • güler

  merhaba mersin ünversitesi bankacılık sigortacılk ön lisans mezunuyum aynı zaman da acık ögretımde ıktısat okumaktayım kendımı gelıştırmek adına bankanızda staj yapmak ıstıyorum saygılar

 • seda yagmur

  Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 • gökhan ışık

  Merhaba ben GÜMÜŞHANE ÜNiVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2. SINIF öğrencisiyim. Seneye 3. sınıf olacağım.Kendimi geliştirmek ve bankanızın deneyimlerinden yararlanmak için 2014 yaz döneminde Denizli de ki merkez şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • medine gilik

  Merhaba.aksaray üniversitesi işletme yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim.mersin tarsus şubelerinizden birinde staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 • pınar

  merhabalar ben konya selçuk üniversitesi 1.sınıf işletme örencisiyim stajımı kocaeli şubesinde gerçekleştirmek istiyorum. bilgilerinize sunar saygılar diliyorum

 • Tuğba ÇAKMAK

  Ben Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 3.sınıf İşletme öğrencisiyim .Yaz döneminde Muğla merkez şubenizde staj yapmak , o deneyinimi kazanmak çok istiyorum.
  İlginiz için teşekkür eder gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • SABRİYE

  MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 • MEHMET DAĞDEMİR

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim ak bank stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .ak bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

 • Ahmet Husrev ERDOĞAN

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans okuyorum denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 • şeyma aygün

  Merhaba ben Pamukkale Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman 2.sınıf öğrencisiyim.Muhasebe,Ekonomi ve Ticaret üzerine eğitim almaktayım. Şirketinizde çalışarak bu bilgileri pekiştireceğimi ve daha verimli kullanacağımı düşündüğüm için şirketinizde staj yapmak istiyorum. Eğer kabul edilirsem şirketinizde yer almak benim için büyük onur olacaktır.

 • merve

  Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • nur

  merhaba ben çankırı üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık okumaktaym stajimi van şubesinde gerçekleştirmek istiyorum.bilgilerinize sunar gereğini arz ederim

 • Bayram ALTUNTAŞ

  Merhaba. Ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. Esenler / İstanbulda ikamet ediyorum. Teşekkür ederim.

 • mevlüt ulu

  mrb lar ben mersin POZCU da ikamet etmekteyim 05.18.1988 MALATYA doğanşehir doğumluyum.
  ÖGG belgemi aldığım da ilk çalışma yaptığım yer AKDENİZ OLİMPİYAT ları dır.ayrıca verimli çalışmam sayesinde teşekür belgesine sahibim.
  daha sonra aynı şirketin ihale alması sonucu ilk 8 kişide çağıralanlar arasındayım ve 8 aydan bu yana MERSİN ATAŞ HAM PETROl sahasında AKDENİZ GÜVENLİK adına çalışmaktayım.
  Kendimi yeterli bulduğuma inanıyorum ve nasıl verimli başlangıç yaptıysam devamında da öyle olmasını istiyorum ayrıca istenilen yere başvuru yapmaya hazırım.Bankanız adına çalışmak istiyorum.
  ARZ EDERİM

 • Aydoğan EKEN

  Merhabalar. anadolu üniversitesi ingilizce iktisat 3. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi stajını kurumunuzda yapmak istiyorum.
  Gereginin yapılmasını arz ederim.

 • Gamze

  Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 • Mine GÜLKAYA

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 • Büşra

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel üniversitesi Gelendost Meslek Yüksek Okulu 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya merkezde bulunan şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 • Damla AYYILDIZ

  Merhaba;
  Karadeniz Teknik Üniversitesi 2. sınıf İşletme bölümü öğrencisiyim. 3.sınıfa geçişteki yaz stajımı bankanızın İstanbul ya da Zonguldak şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gerekli üyeliklerim ve sertifikalarım bulunmaktadır.
  Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.
  Teşekkürler.

 • mukaddes

  Merhaba;
  ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM.4. SINIFA GEÇİŞTEKİ YAZ STAJIMI ADANA-İMAMOĞLU-KOZAN ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI BİLDİRENİNİZE ARZ EDERİM. mukaddesgul@gmail.com

 • fatma didem

  merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • nesrin

  Merhaba
  Ben Sakarya Üniversitesi İİBF Uluslararası ilişkiler 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Ankara Sincan şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Rıdvan ASLAN

  Merhaba
  Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Gamze Açıkgöz

  Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Derya

  Saygılarımla;
  Anadolu Üni.İktisat 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara Etimesgut Şubenizde yaz stajı yapmama izin verirseniz.Minnetar olurum.Bilgilerinize arz ederim.

 • Havva NUR

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü okumaktayım 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim) bankacılık sektörüne ilk adımımı sizin bankanızdan adım atarak başlamak istiyorum yaz döneminde Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.MERSİN/Silifke şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Duygu Akkaya

  Kocaeli Üniversitesi endüstri mühendisliği 3.sinif öğrencisiyim. Bankanızda staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim. Teşekkürler.

 • Sevda Dilek Sepetci

  Merhaba, Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde deneyim kazanmak, bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek ve kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için İstanbul Anadolu Yakası Şubelerinizden herhangi birinde veya Sinop-Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Cihat Samet ŞANLI

  İstanbul YTÜ iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Cihat Samet ŞANLI

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • İlknur Gamze BALCI

  Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 • songul çelik

  Kocaeli üniversitesi kandıra meslek yüksekokulu 2′nci sınıf öğrencisiyim Alanımda kendimi geliştirmek için bankanızda deneyim kazanmak istiyorum Artvin ilinin Arhavi hopa borçka ilçesinde staj görmek istiyorum Gereginin yapılmasını arz ederim.

 • Nurşah Tutma

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • pınar

  istanbul beykent üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümünde okumaktayım 2.senem stajımı sizin bankanızda sultangazi şubenizde yapmak istiyorum

 • gökhan

  Ben Sdü Bankaclık ve sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrenciyim Yozgat ili Sarıkaya şubenizde stajer başvurumu kabul edilmedi bu her yerde mi alınmıyı yoksa kasıtlı bişey mi var 🙂

 • Sığır Sürüsü

  burasının Akbank staj kabul bürosu olmadığını herhalde algılamadınız sadece bilgilendirme amaçlı bir yer dilekçe yazmıyorsunuz neyi arz ediyorsunuz resmi olarak başvurursunuz ardından size dönüş yapılır olumlu yada olumsuz kriterlerinizin hangi yönünün eksik olduğu ya da hangi nedenle kabul edilmediğiniz tarafınıza yazılı ve/veya iletişim bilgileriniz aracılığıyla bilgilendirilirsiniz üniversite okuyorum diye geçinmeyin öncelikle neyi nerede ne şekilde yapacağınızı bilin

 • Melisa Öğütler

  Beykent üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 2. sınıf öğrencisiyim. bu sene yapacağım stajda sizin bankanızda güngören şubesinde görev almak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ayşe ÇİÇEK

  Merhaba ben İnönü Üniversitesi İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. 18-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Antalya’daki şubenizde staj yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • betül yüksekoğlu

  Merhaba ben Karabük Üniversitesi İİBF İktisat bölümü 2.sınıf(3.sınıfa geçtim)öğrencisiyim bankanızın İstanbul Yenibosna şubenizde 2 haftalık staj yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ayşegül Çandarlı

  merhaba,
  ben ODTÜ matematik 2. Sınıf öğrencisiyim. kendimi farklı alanlarda geliştirmek ve bankacılıgı gelecek kariyerim için öğrenmek adını yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. tercihim Ankara Şubeleri
  gereğinin yapılmasını arz ederim .

 • sALİH CAN BALABAN

  Halen AKDENİZ Ün.2.sınıf ingilizce öğretmenliği bölümünde okuyorum Muğla/Fethiye deki bankanızda staj yapmak istiyorum iyi derecede ingilizce biliyorum.

 • Gökhan

  MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum 3.sınıfım yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 • Bahar HAN

  Merhabalar ben Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi Maliye bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemimi en iyi şekilde değerlendirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum
  tercihen İzmir ama Bursa da da yapabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Nur YILMAZ

  Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. Stajımı Akbank’ta yapmamın kendimi geliştireceğini düşünüyorum. Teşekkürler.

 • Yaser Abdulsamed Aydın

  Merhabalar
  Uludağ Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.sınıfım .Bursa’da kış yada yaz dönemi stajımı sizin bankanızda yapmak isterim. İlgilenirseniz çok memnun olurum . Teşekkür ederim
  Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • zakir soydan

  merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık 2. öğrencisiyim. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adanada yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 • Damla öksüz

  Merhaba ben lise staji yapmak istiyorum muhasebeciyim açıköğretim okuyorum 1 senelik deneyimim var gereğinin yapılmasını arz ederim. Tesekkurler

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir