Akbank Staj Başvurusu 2017

Akbank staj başvurusu başlıyor!

Akbank’ta staj imkanı için öğrenciler Akbank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Akbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Bankacılık sektöründe ülkemizde önde gelen firmalardan olan Akbank iş ve staj konusunda başvurulabilecek ve başvuran kişinin gelişmesine katkı sağlayacak önemli firmalardan birisidir.

Akbank’ta iş veya staj başvurusu yapacak adayların öncelikle özgeçmişleri incelenir. Uygun olan ve kriterleri yerine getiren adaylar iş başvurusu olumlu geçenler çağrılarak yüz yüze görüşme yapılır. Staj başvurusu yapacak adaylarda aranan özellikler iş başvurusu yapacak adaylara göre daha azdır. Akbank staj başvurusu konusunda birkaç genel kriter dışında önemli olan tek şey kişinin mülakattaki başarısıdır.

Akbank’ta Staj Yapanların Kazanımları

Akbank gibi köklü bir şirkette çalıştığınızı özgeçmişinize eklediğinizde sizlere iş ararken oldukça yardımcı olacaktır. Ayrıca büyük bir firmada çalışmanın disiplini sayesinde ileride çalışacağınız iş yerine kolayca uyum sağlamanız mümkün olacaktır. Bankacılıktaki teknolojiyi yakından takip eden Akbank staj başvurusu yaptığınız andan itibaren sizi bankacılıkta kullanacağı teknolojiyle tanıştıracaktır. Bu durumda sizi diğer firmalarda staj yapan personellerden bir seviye ileriye taşıyacaktır.

Staj yapacak kişi üniversitelerin bankacılık ile ilgili bir bölümünde öğrenim gören bir kişi olacağı için o kişinin özelliklerinden çok önemli olan o kişinin bu sektörde kendini geliştirmesini sağlayıp ileride aranılan niteliklerde bir personel olarak kendi bünyesinde çalıştırmaktır.

Böylece Akbank her zaman ihtiyacı kendi bünyesinde yetiştirmiş olduğu bir personelle çalışacaktır. Personel ise köklü bir firmada çalışmanın avantajını ve ayrıcalıklarından yararlanacaktır.

 

Aramalar: , , ,

 

More Posts in Personel Alımları

 
 

Paylaş 
 
 

78 Comments

 • Yaser Abdulsamed Aydın

  Merhabalar
  Uludağ Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.sınıfım .Bursa’da kış yada yaz dönemi stajımı sizin bankanızda yapmak isterim. İlgilenirseniz çok memnun olurum . Teşekkür ederim
  Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • zakir soydan

  merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık 2. öğrencisiyim. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adanada yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 • Damla öksüz

  Merhaba ben lise staji yapmak istiyorum muhasebeciyim açıköğretim okuyorum 1 senelik deneyimim var gereğinin yapılmasını arz ederim. Tesekkurler

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir