Türkiye Finans Gişe Memuru Alımı 2021

1991 senesinde kurulan Türkiye Finans, stabil şekilde büyümesine devam etmektedir. Bu bağlamda müşterileri her yıl artmaktadır. Gişe memuru alımı ile banka yeni personeller almakta olup, senenin değişen zamanlarında ilan vermektedir. Bunlar belirli bir kapanma tarihlerine de sahiptir.

turkiye finans gise yetkilisi alimi

Dolayısıyla Türkiye Finans’lı olmak istiyorsanız,  periyodik olarak takip etmeniz şarttır. Bir ilan dolmuşsa ve kurum tarafından yenilenmezse, alım da gerçekleştirilmez. Tek çözümünüz, sonraki duyuruları beklemektir. Ancak aynı pozisyona tekrar ilan verilmesi de kesin değildir.

Türkiye Finans Kariyer.net üzerinde iş ilanları verdiği için, bu platformun güncel olarak takip edilmesi önerilir. Başvurular buradan yapılabilmekte olup, öncesinde adaylar aranan nitelikleri incelemelidir. Bunlar,

 1. Üniversitelerin dört yıllık eğitim – öğretim veren bölümlerinden mezun olma,
 2. Dinamik olma ve yoğun tempoda çalışabilme,
 3. Takım çalışması gerçekleştirebilme,
 4. Müşteri odaklı olma,
 5. İletişimi etkin ve güzel bir şekilde kurabilme gibidir ve banka tarafından istenen tüm niteliklere uyum gösterilmelidir.

Bu kapsamda yapacağınız bir başvurunun, olumlu sonuç alması daha olasıdır.

Türkiye Finans Gişe Memuru Alımı Yapacak

Türkiye Finans tarafından yılın farklı zamanlarında ilanlar verilmektedir. Bunlardan bir tanesi gişe memuru olup, gişe yetkilisi alımı bankanın ihtiyacına göre, farklı illerde verilebilmektedir. Vatandaşlar farklı illere göre de müracaat edebilir.

Ancak burada, yetkililere sınava ve mülakata çağrılma durumunda gidebileceğinizi, işe kabul edilirseniz ilgili şehre taşınabileceğinizi belirtmeniz gerekir. Bundan sonra tek bilmeniz gereken, başvurunun nasıl olduğudur. Bunun için ilk çözümhttps://www.turkiyefinanskariyer.com.tr/Sayfalar/basvur.aspx adresine giderek form doldurmadır. Burada,

 1. Başvuru amacı,
 2. Haftada kaç gün gelinebileceği,
 3. Kişisel bilgiler,
 4. Özgeçmiş bilgileri yer almaktadır.

Profesyonel bir form doldurmak için de https://kariyer.turkiyefinans.com.tr/ adresine girerek, giriş yapmanız gerekir. Şayet daha önceki tarihlerde üyelik almamışsanız, yeni üye butonuna tıklayarak işlem yapmanız mümkündür.

Eğer Kariyer.net üzerinden başvurmak istiyorsanız, şu işlemlerin takip edilmesi yeterlidir;

 1. kariyer.net platformunu açarak, hesabınıza giriş yapın.
 2. CV bilgilerinizi güncelleyerek, platformda bulunan Türkiye Finans hesabını açın.
 3. İlanları inceleyerek, başvurmak istediğinize tıklayın.
 4. Nitelikleri ve tüm bilgileri okuyarak, uygun olduğunuzu düşünürseniz başvur butonuna tıklayın.

Bunlardan sonra sadece ilgili yerleri doldurup, başvuruyu tamamla üzerine tıklamanız gerekir.

Türkiye Finans Gişe Memuru Sınavları Ne Zaman?

Gişe memuru olmak istiyorsanız, online başvuru ardından bankanın yetkilileri sizi olumlu bulursa sınava davet eder. Bunun için tarih ve saat size iletilir. Bu sınavlar İngilizce ve genel yetenek sınavı şeklinde olabilir.

Burada dikkat etmeniz gereken, adaylara belirli sayıda soruların ve sürenin verildiğidir. Tüm adayların hepsini zamanında bitirmesi gerektiğidir. Bundan sonra başarılı sonuç alınan adaylara, mülakat hakkında bilgi verilecektir.

Türkiye Finans Gişe Memuru Nasıl Olunur?

Türkiye Finans içerisinde gişe memuru olmak istiyorsanız, gişe memuru sınavı ardından görüşmeye katılmanız gerekir. Bunun nasıl ve nerede olacağı tarafınıza iletilecektir. Bu bilgiler doğrultusunda katıldıktan sonra geçerseniz, tarafınıza davet yollanacaktır. Gerekli prosedürler ardından, meslekteki hayatınız da başlar.

6 yorum

 1. Emine TOPALOĞLU iki yıllık Giresun üniversitesi pazarlama mezunuyum Anadolu Üniversitesi İktisat son sınıf okuyorum RİZE’de yasıyorum sizinle çalışmak istiyorum aile konumu olarak geniş çevreye sahibim.

 2. Fırat üniversitesi fen ve Teknoloji öğretmeniyim bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Mersin de yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum.anamur Bozyazi bolgesine acacagınız bir şubede ben cok verımlı olabılceği dusunuyorum..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*