Kale Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kale Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kale Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kale Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kale Holding Personel Alımı

1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile temelleri atılan Kale Grubu, Türkiye’de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi haline gelmiştir.

Zaman içerisinde makine ve parça imalatı, savunma, kimya, elektrik malzemeleri, enerji, bilişim, nakliye, turizm ve gıda sektörlerinde yatırımlar yaparak büyüyen Kale Grubu, bugün her biri kendi alanlarında lider 17 şirkete sahip, Çanakkale başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli lokasyonları ile İtalya ve Rusya’da fabrika ve marka yatırımları olan, beş bini aşkın çalışanı ile faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından biridir.

Kale Holding İş İlanları

Kale Grubu bugün Avrupa’nın 3., dünyanın 12. en büyük seramik karo üreticisi, Yapı Kimyasalları sektöründe üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye ve bölgesinin 1., Avrupa’da ise 5. şirketi durumundadır. Ayrıca %100 özel sermayeli bir Türk şirketi olarak havacılık ve savunma konusunda uluslararası alanda itibar kazanmış bir yapıya sahiptir. 100 ülkede, 400’ü aşkın noktada Kale markalı ürünler tüketicilerle buluşmaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 IT Veri Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 SAP ABAP Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.)
3 SAP Wm-Tm Modül Uzmanı İstanbul(Avr.)
4 IT Network ve Siber Güvenlik Uzmanı İstanbul(Avr.)
5 SAP SD Modül Uzmanı İstanbul(Avr.)
6 SAP Qm-Pm Modül Uzmanı İstanbul(Avr.)
7 SAP MM Modül Uzmanı İstanbul(Avr.)
8 SAP SD Modül Yöneticisi İstanbul(Avr.)

Kale Holding Personel Alımı

Kale Grubu, yarım asırdan bu yana sanayici kimliği ile topluma hizmet ederken kurucusu İbrahim Bodur’un ilke ve görüşleri doğrultusunda, başta eğitim ve sağlık olmak üzere kültür, sanat, bilim ve spor konularında topluma her zaman katkıda bulunmuş, bu katkılarını düzenli hale getirmek üzere Dr. İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı’nı kurmuştur.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünyada önde gelen kuruluşlar ile yarışmak, teknolojik gelişmelerde öncü olmak, müşteri beklentilerini aşan kalitede mal ve hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.

1 Comment

  1. izmir motor meslek mezunuyum 1988 doğumluym askerliğimi yaptım iş deneyimlerim komatsu servis sedef hyundai servis pınar süt operatör

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*