İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Personel Alımı Yapacak

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye Kömür İşletmeleri personel alımı

Firma Hakkında

1957 yılında kurulan Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu(TKİ) bir İktisadi Devlet Teşekkülü olup, çalışmalarını 1984 yılında yayımlanan “Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Ana Statüsü” hükümlerine göre sürdürülmektedir.

Türkiye Kömür İşletmeleri devletin genel enerji ve yakıt politikasına uygun olarak linyit, turp bitümlü şist, asfaltit gibi enerji hammaddelerini değerlendirmek, ülkenin ihtiyaçlarını karşılamak, yurt ekonomisine azami katkıda bulunmak, plan ve programlar tanzim etmek, takip etmek, uygulama stratejilerini tespit etmek ve gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu faaliyetleri kapsamında kadrosunda çok sayıda personel istihdam eden kurum, çok sayıda

Kadrosunda çalıştırdığı personellerine genellikle vardiyalı mesai uygulayan Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu, herhangi bir sebeple mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personellerine fazla mesai ücreti ödemektedir. İnternet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarında maaş miktarları konusuna değinmeyen kurumun, çalışanlarına 3.000 TL ve üzerinde maaşlar verdiği bilinmektedir.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu İş İlanları

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kömür kalitesini iyileştirme çalışmaları yaparak, kömür maliyetini en aza indirerek üretimi arttırma hedefiyle çalışan ve bu hedef doğrultusunda personel alımı yapacak olan kurum, resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınladı.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu İş Başvurusu Formu

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Personel alımlarını genellikle İşkur aracılığıyla yapan Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu, kadrosuna hangi pozisyonlarda personel alımı yapılacağını, personellerin çalışma ve başvuru şartlarını internet sitesi üzerinden açıklarken, başvuruları İşkur aracılığıyla kabul etmektedir. Kurumun bünyesinde çalışmak isteyen adayların ilgili İşkur bürolarına giderek iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Başvuru için tıklayın

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir