Eko Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

eko-guvenlik

Eko Güvenlik personel alımı yapacak!

Eko Güvenlik iş başvurusu yaparak sizde Eko Güvenlik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Eko Güvenlik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Eko Güvenlik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Eko Güvenlik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

EKO’DA KARİYER

Yıllık bütçe planı doğrultusunda açık pozisyonlara İnsan Kaynakları  Müdürlüğü’nün koordinasyonu tarafından istihdam sağlanır. Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırılmasının şirket içerisinden yapılması esastır. İşe alım süreci minimum 2 aşamalı mülakat yöntemi ile gerçekleştirilmekle birlikte belirli pozisyonlar için assesment uygulamaları devreye alınır.

Açık pozisyonlar için sistemde bulunan iş başvuru formunu doldurarak İnsan Kaynakları Müdürlüğümüze özgeçmişinizi ulaştırabilirsiniz yada hazır özgeçmişinizi hr@eko-group.com.tr adresinden bize mail yoluyla iletebilirsiniz.

İş Tanımı

Eko Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.; tesis ve konut güvenlik hizmetleri alanında müşterilerine hizmet sağlıyor.

Taksim’de bulunan plaza projesinde görevlendirilmek üzere;

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ aramaktayız.

Aranan Nitelikler

* Güvenlik kimliği sahibi,
* Sektörde tecrübesi bulunan,
* istanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
* 8 saatlik vardiya düzenine göre çalışacak,
* 20-40 yaş aralığında bulunan,
* Askerlikle ilişkisi bulunmayan,

Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

1 Comment

  1. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*