Sürat Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2020


Sürat Kargo Personel Alımı ve İş İlanları

Sürat kargo 2003 yılında özel bir işletme olarak kurulup 2015 yılında TMSF çatısı altına girmiştir. Kargo hizmetlerinde yönetim ve işleyişin müşteri odaklı kurulması, yenilikçi bir yaklaşım sergilemesi Sürat Kargo’yu rakiplerinin önüne geçirmiştir. Sunduğu en önemli hizmetlerden biri ise kargonuzu sadece Türkiye çapında değil, dünyada 220’den fazla ülkeye ulaştırabiliyor oluşudur.

Sürat Kargo 700’den fazla şubeye, 17 bölge müdürlüğüne, 24 aktarma merkezi ve 2000’den fazla mobil dağıtım alanına sahiptir. Bu büyük hizmet ağını 6000’den fazla personelle sürdürmektedir.

Sürat Kargo İş İlanları

Sürat Kargo “en değerli varlığımız çalışanlarımızdır” sloganıyla hareket etmektedir. İşe alım süreçlerini doğru işe doğru kişiyi yerleştirme düşüncesiyle yürütmektedirler. İşe başlaması planlanan her personel için işe alıştırma programı uygulanır. Bu programda personel, işleyişi daha sağlıklı ve verimli yürütmek adına eğitilir.

Sürat Kargo’da maaşların piyasadaki diğer rakiplere göre yüksek olduğu bilinmektedir. Çalışanlarına değer veren firmada birçok yan hak da mevcuttur. Servis ve yemek kartı tüm çalışanlara sağlanır. Prim ve kıyafet ise pozisyona bağlı olarak sağlanmaktadır. Çalışma saatleri ise hafta içi 08:00-17:30 olarak belirlenmiştir. Kargo dağıtım personelleri cumartesi günleri 08:00-14:00 arası yarım gün daha çalışmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Sürat Kargo web sitesinin insan kaynakları bölümünü incelediğimizde şirketin kendi bünyesinde bir iş ilanı paylaşmadığını görmekteyiz. Bunun yerine diğer kariyer siteleri tercih edilmiştir. Şu an çok sayıda açık pozisyonu olan Sürat Kargo’ya başvurmak için kariyer.net sitesindeki Sürat Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri sayfasına girmelisiniz. https://www.kariyer.net/firma-profil/surat-kargo-lojistik-ve-dagitim-hizmetleri-a-s-203766-234196

Sayfanın alt kısmında bulunan iş ilanlarını inceleyerek size uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

Sürat Kargo Açık Pozisyonlar

  • Muhasebe Sorumlusu – İstanbul: Tüm muhasebe süreçlerini yasal mevzuatlar çerçevesinde yürütmek, muhasebe kayıtlarının şirketin hesap planına ve ilgili kanun hükümlerine uygun tutulmasından sorumludur.
  • Filo Uzmanı – İstanbul: Şirket araç ihtiyacının tespit edilmesi, adet ve teknik özelliklerin üst yönetime bildirilmesi, filo araç sayısının optimizasyonu ve verimliliğinin takip edilmesi, araç ve sürücülerle ilgili yasal belge gerekliliklerinin giderilmesinden sorumludur.
  • Şube Müdürü – Türkiye Geneli: Şubenin günlük operasyonel işleyişini planlamak ve yürütülmesini sağlamak, şube ekibine liderlik etmek ve bölge müdürlüğünce belirtilen hedeflere ulaşılmasını sağlamaktan sorumludur.
  • Kurye – Türkiye Geneli: Kargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcıya ulaştırmak, kargoların müşteriden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak, şube içerisindeki operasyonel işlere dester vermekten sorumludur.

1 yorum

  1. merhaba ben Mehmet sizinle beraber çalışmak istiyorum daha önce kuryenet firmasında çalıştım gelen kartların dağıtımını yaptım yüzde elli engelli durumum var raporluyum epsilepsi nöroloji hastalıkları enkısa zamanda haber verirseniz sevinirim Alibeyköy Eyüp tarafında oturuyorum ilginize şimdiden teşekkür ediyorum cep 0539 820 41 62

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*