İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sürat Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sürat Kargo Personel Alımı Yapacak

Sürat Kargo’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sürat Kargo bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sürat Kargo personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yurtiçi ve Yurt dışı kargo taşımacılığı yapan Sürat Kargo her geçen gün büyüyen ve büyümeye devam edecek olan kargo firmaları arasında yer almaktadır.

Özellikle ithalat ve ihracat oranlarının giderek arttığı ülkemizde kargo taşımacılığı da giderek önem kazanmaktır. Sürat Kargo personel alımı ve Sürat Kargo işçi alımları hakkında merak edilen detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Sürat Kargo Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Sürat Kargo yaptığı işlerin kalitesinin personel memnuniyeti ile doğru orantılı olduğunu bildiğinden teknolojisine önem verirken, Sürat Kargo İnsan Kaynakları’na da gereken önemi unutmamaktadır. Çalışanlarının huzurlu ve memnuniyet duyacak bir şekilde çalışmasını önemseyen Sürat Kargo, çalışanlarına gelişerek üst noktalara tırmanma imkânı sunmaktadır.

Sürat Kargo çalışma saatleri hafta içi sabah 9.00 ile akşam 18.00, cumartesi günleri ise sabah 9.00 ile öğlen 15.00 arasındadır. Pazar günleri tatil olarak bırakılan Sürat Kargo güvenlik alımı İnsan Kaynakları ile görüşülebilir.

Çalışma şartları ve maaşları Sürat Kargo bünyesinde değişkenlik gösterdiğinden dolayı bu konuda en net bilgiyi verecek olan yerin Sürat Kargo olduğunu belirtelim. Özellikle kargo taşımacılığı bölümlerinde çalışan kişiler için cumartesi günleri yarım gün, Pazar günleri tatil olacak şekilde firma izin vermektedir.

Maaş olarak da aynı şekilde çalıştığınız pozisyona göre farklı farklı maaşları iş başvurusunda bulunduğunuz sırada firma yetkilisi sizlere belirtmektedir.

Sürat Kargo İş İlanları

Sürat Kargo iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kargo sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Sürat Kargo büyüyen şirketleri bünyesinde çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alımı yapacağı açıklandı. Birçok alanda faaliyet gösteren Sürat Kargo personel alımları güncel listesine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sürat Kargo personel alımı yapılacak şehirlerİstanbul, Antalya, Ankara, Trabzon, Kocaeli, Çanakkale, Bursa, Aksaray, Hatay, Afyon, Diyarbakır, Gaziantep, Kırklareli, Van, Tekirdağ, Nevşehir, İzmir, Amasya, Sivas, Tokat, Ordu, Muğla, Konya, Kayseri, Denizli, Mersin, Samsun ve 81 ilde istasyonları bulunmakta.

Sürat Kargo Açık Pozisyonlar

 • Bilgisayar Operatörü
 • Satış Analiz ve Raporlama Sorumlusu
 • Bütçe Uzmanı
 • Şube Yöneticisi
 • Bölge Satış Temsilcisi
 • Satış Müdürü
 • Şoför
 • Kurye

Bilgisayar Operatörü İşinin Tanımı

 • Şubenin gelen ve giden kargo operasyonunu yürütmek.
 • Şubenin telefon trafiğini yönetmek, gelen müşteri taleplerine gereken ilgi ve özeni göstermek, oluşan problemleri çözmek veya çözümüne destek olmak.
 • Kargo gönderimi için şubeye gelen müşterileri karşılayarak kargolarını teslim almak, gerekli durumlarda tahsilatı gerçekleştirmek ve kargonun gönderilmesini sağlamak.
 • Kargo teslim almak için şubeye gelen müşterileri karşılayarak teslimatını uygun şekilde gerçekleştirmek.

Bilgisayar Operatörü Aranan Nitelikler

Bölge Müdürlüğüne bağlı;

 • MS Office programlarına hakim
 • Kargo sektöründe kariyer hedefleyen
 • Gelişime ve yeniliğe açık
 • İletişim yeteneği gelişmiş
 • Ekip çalışmasına yatkın
 • Müşteri ve sonuç odaklı çalışabilecek
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

Bilgisayar operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz..

Sürat Kargo İş Başvurusu Formu

Sürat Kargo iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Sürat Kargo iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvurusu yapmak için Sürat Kargo insan kaynakları bölümünde bulunan Sürat Kargo iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Sürat Kargo engelli personel alımı konusunda da zaman zaman alım yapmaktadır. Bu güncel iş ilanlarına Sürat Kargo resmi sayfasında veya web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Bir yorum

 1. mehmet engin 30 Kasım 2014

  merhaba ben Mehmet sizinle beraber çalışmak istiyorum daha önce kuryenet firmasında çalıştım gelen kartların dağıtımını yaptım yüzde elli engelli durumum var raporluyum epsilepsi nöroloji hastalıkları enkısa zamanda haber verirseniz sevinirim Alibeyköy Eyüp tarafında oturuyorum ilginize şimdiden teşekkür ediyorum cep 0539 820 41 62

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir