Aras Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Aras Kargo, 2018 yılı için personel alımı yapacak. Aras Kargo iş ilanlarına başvurmak isteyen adaylar, Aras Kargo insan kaynakları birimlerine özgeçmişlerini iletebilecekler. Aras Kargo’da çalışmak istiyorsanız, siz de haberimizin devamındaki Aras Kargo iş başvurusu, Aras Kargo çalışma şartları, Aras Kargo çalışma saatleri ve daha bir çok bilgiye erişebilirsiniz.

Aras Kargo 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulmuş olan köklü bir ulaştırma firmasıdır. Aras Kargo Türkiye’nin en gelişmiş ulaştırma ağına sahiptir. Aras Kargo’nun şu günlerde 13 farklı şehirde bölge müdürlüğü, 29 tane transfer noktası ve 900 tane de normal kargo şubesi bulunmaktadır.

Aras Kargo bu yönüyle dev bir kadroya sahiptir. Bu noktalara belirli dönemlerde Aras Kargo personel alımı yapılmaktadır. Bu kadrolar için Aras Kargo iş ilanları yayınlanmaktadır.

Aras Kargo Personel Alımı

Aras Kargo Personel Alımı Yapacak

Aras Kargo insan kaynakları tarafından belirtilen kriterlerde personel alımı yapılacaktır. Eleman alımı yapılacak olan kadrolar Aras Kargo iş ilanı açıklamalarında belirtilmektedir.

Türkiye çapında yaklaşık 900 şubesi bulunan Aras Kargo, ihtiyaç duyduğu şehirlerde Aras Kargo iş başvuru formu doldurularak şubeden ya da internet üzerinden iş başvurusu almaktadır.

Aras Kargo İş İlanları

Aras Kargo iş ilanlarını internet üzerinden ya da ilan sayfalarından duyurmaktadır. Aras Kargo iş başvurusu yapmak için bulunulan ildeki ilan sayfasına bakılmalıdır. Bu noktada ihtiyaç duyulan şehirlerde Aras Kargo eleman alımı yapılacaktır.

Alınan personeller Aras Kargo’nun ihtiyaç duyduğu şubelerde istihdam edilecektir. Aras Kargo iş ilanları arasında farklı alanlarda alımlar gerçekleştirilecektir. Bu kadrolar arasında Aras Kargo güvenlik alımı da yapılacaktır.

Aras Kargo Çalışma Şartları ve Maaşları

Aras Kargo çalışma şartları bakımından birçok firmanın üzerinde imkanları personellerine sağlamaktadır. Aras Kargo çalışma şartları bulunulan mevkiye göre değişmektedir. Alım şartları doğrultusunda şubede ya da sahada çalışabilirsiniz.

Aras Kargo mesai saatleri ise sabah 08:30’da başlamaktadır. Akşam 18:00’de son bulmaktadır. Haftasonu ise Cumartesi günleri sabah 08:30-13:00 arasında mesai saatleri bulunmaktadır. Maaşlar ise asgari ücretten başlayarak yükselmektedir.

Aras Kargo İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aras Kargo iş başvurusu internet üzerinden insan kaynaklarına ulaşılarak yapılabilir veya bulunulan şehirde Aras Kargo şubelerine CV bırakılarak iş başvurusu gerçekleştirilebilir.

Bu anlamda Aras Kargo engelli person kadrosunda da yer açmaktadır. Engelli personel alımı da aynı prosedürler ile işler. Aras Kargo işçi alımı da yapılacaktır. İlgili başvuru kanalları üzerinden bu kadrolara iş başvurusu yapılabilir.

Başvuru için tıklayın.

İş Başvurusunda İstenen Belgeler

 • Nufüs Cüzdanı Fotokopisi
 • Vesikalık Fotoğraf (En az 6)
 • CV(Özgeçmiş)
 • Sağlık Raporu(Tam teşekküllü)
 • Aile Durum Bildirim Formu (e-devlet)
 • İkametgah (e-devlet)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (e-devlet)
 • Adli Sicil Kaydı Belgesi (e-devlet)
 • Diploma Fotokopisi (Son mezun olduğu okul)
 • Askerlik Durumu Belgesi (e-devlet)
 • Sözleşme(İşveren tarafından verilecek)
 • Kan Grubu Kartı (Ehliyette yazıyorsa gerek yok)
 • Ehliyet Fotokopisi

8 Comments

 1. fatih tekdemir 25 Mart 2014
 2. gamze 26 Mart 2014
 3. zahir tikma 11 Nisan 2014
 4. Erçin polat 10 Mayıs 2014
 5. zihni gulec 20 Mayıs 2014
 6. muhammet 27 Ocak 2015
 7. kahsum 29 Ocak 2015
 8. mahmut biliş 31 Ocak 2015

Leave a Reply