İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aras Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Aras Kargo Personel Alımı Yapacak

Aras Kargo’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Aras Kargo bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Aras Kargo personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Aras Kargo Personel Alımı

Firma Hakkında

Aras Kargo’nun  13 farklı şehirde bölge müdürlüğü, 29 tane transfer noktası ve 900 tane de normal kargo şubesi bulunmaktadır. Aras Kargo bu yönüyle dev bir kadroya sahiptir.

Bu noktalara belirli dönemlerde Aras Kargo personel alımı yapılmaktadır. Bu kadrolar için Aras Kargo iş ilanları yayınlanmaktadır.

Aras Kargo insan kaynakları tarafından belirtilen kriterlerde personel alımı yapılacaktır. Eleman alımı yapılacak olan kadrolar Aras Kargo iş ilanı açıklamalarında belirtilmektedir.

Türkiye çapında yaklaşık 900 şubesi bulunan Aras Kargo, ihtiyaç duyduğu şehirlerde Aras Kargo iş başvuru formu doldurularak şubeden ya da internet üzerinden iş başvurusu almaktadır.

Aras Kargo çalışma şartları bakımından birçok firmanın üzerinde imkanları personellerine sağlamaktadır. Aras Kargo çalışma şartları bulunulan mevkiye göre değişmektedir.

Alım şartları doğrultusunda şubede ya da sahada çalışabilirsiniz. Aras Kargo mesai saatleri ise sabah 08:30’da başlamaktadır. Akşam 18:00’de son bulmaktadır.

Haftasonu ise Cumartesi günleri sabah 08:30-13:00 arasında mesai saatleri bulunmaktadır. Maaşlar ise asgari ücretten başlayarak yükselmektedir.

Aras Kargo İş İlanları

Aras Kargo iş ilanlarını internet üzerinden ya da ilan sayfalarından duyurmaktadır. Aras Kargo iş başvurusu yapmak için bulunulan ildeki ilan sayfasına bakılmalıdır.

Bu noktada ihtiyaç duyulan şehirlerde Aras Kargo eleman alımı yapılacaktır. Alınan personeller Aras Kargo’nun ihtiyaç duyduğu şubelerde istihdam edilecektir.

Aras Kargo iş ilanları arasında farklı alanlarda alımlar gerçekleştirilecektir. Bu kadrolar arasında Aras Kargo güvenlik alımı da yapılacaktır.

 

Aras Kargo Açık Pozisyonlar

 • İş Zekası Uzmanı
 • Saha Destek Uzmanı
 • Bordro Uzmanı
 • İnsan Kaynakları Yöneticisi
 • Şube Yöneticisi
 • Yönetim Sistemleri Uzmanı
 • Dağıtım Personeli
 • Şube Personeli
 • Kurye
 • Forklit Sürücüsü
 • Temsilci

Aras Kargo İş Başvurusu

Aras Kargo iş başvurusu internet üzerinden insan kaynaklarına ulaşılarak yapılabilir veya bulunulan şehirde Aras Kargo şubelerine CV bırakılarak iş başvurusu gerçekleştirilebilir.

Bu anlamda Aras Kargo engelli personel kadrosunda da yer açmaktadır. Engelli personel alımı da aynı prosedürler ile işler.

Aras Kargo işçi alımı da yapılacaktır. İlgili başvuru kanalları üzerinden bu kadrolara iş başvurusu yapılabilir.

Başvuru için tıklayın.

İşe alım sürecimizdeki ana amacımız, organizasyonumuzun vizyon, misyon, strateji ve değerlerimizle uyumlu, işin gerektirdiği yetkinliklere sahip, doğru kişileri doğru işe yerleştirmektir. Bu süreçteki ana kaynağımız çalışanlarımızdır.

İşe alım sürecimiz  «fırsat eşitliği» esasına dayanmakta ve  aynı standartlar çerçevesinde objektif bir değerlendirme süreci izlenmektedir.

8 Yorum

 1. fatih tekdemir 25 Mart 2014

  Ben silivride ikamet ediyorum B+A2 ehliyetim var silahli özel guvenlik sertifikam ve bilgisayar sertifikam da mevcut iletişim numaram 0546 610 37 38

 2. gamze 26 Mart 2014

  sızınle calısmak ısterım mutlaka

 3. zahir tikma 11 Nisan 2014

  ben vanda ikamet etmekteyim sizinle çalışmak istiyorum

 4. Erçin polat 10 Mayıs 2014

  İzmir Bornova atatürk mah oturmaktayim şoför da eğitim elamani olarak calismak istiyorum

 5. zihni gulec 20 Mayıs 2014

  Dsinifi ehliyetim var soforluk isi ariyorum beylikduzu istanbulda oturuyorum

 6. muhammet 27 Ocak 2015

  E SINIFI EHLIYETIM VAR İSTANBUL SULTANBEYLI DE IKAMET EDİYOR VE SİZİN LE CALISMAK İSTİYORUM

 7. kahsum 29 Ocak 2015

  E sınıfı elyetim var sizlerle çalışmak istiyorum 05348486606 diyarbakır

 8. mahmut biliş 31 Ocak 2015

  istabul esenlerde oturuyorum sizinle çalışmak istiyorum 05333165826

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir