Barsan Global Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

barsan-global-lojistik-personel-alimi

Barsan Global Lojistik personel alımı yapacak!

Barsan Global Lojistik iş başvurusu yaparak sizde Barsan Global Lojistik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Barsan Global Lojistik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Barsan Global Lojistik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Barsan Global Lojistik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

BGL 1982 yılında Gümrük Müşavirliği olarak kurulduğu günlerde birçok kişinin hayal dahi edemeyeceği hizmetleri gerçekleştirip, müşterilerine sundu. Kısa bir zaman dilimi içerisinde de global şirketlerin hemen hemen tamamının Türkiye’de bulunan şirketleri BGL’yi tercih etti.

Bu özelliği sayesinde 7 yıl içinde Türkiye’nin en büyük gümrük firması haline gelen BGL, gümrükleme operasyonlarındaki başarısını daha da ileriye taşıyarak 1990 yılında entegre lojistik hizmeti vermek üzere kara, deniz, hava ve depo yatırımlarına başladı. Lojistiğin tüm zincirindeki halkalarda BGL’nin felsefesinin altında yatan hız ve güvenirlilik anlayışı çerçevesinde 1995 yılına kadar Türkiye’deki tüm ticari noktalarda depo yatırımlarını bitirdi.

1995’ten itibaren globalleşme hedefi doğrultusunda hizmet çıtasını her daim yükselten BGL yurt dışı yatırımlarına başladı. Müşteri portföyünün neredeyse tamamını büyük otomotiv firmaları ve yan sanayi grupları oluşturmaktadır.

BGL’nin temel felsefesinin altında yatan sürat ve güvenilirlik anlayışı diğer sektör kuruluşlarının da ilgisini çekmiş ve BGL ile uzun ömürlü işbirliğine başlamışlardır.

Türkiye’nin toplam ticaretinin %10’luk bir kısmında pay sahibi olan BGL’nin geldiği nokta, yurt dışında ticari açıdan önemli 50 lokasyonda devam eden yatırımlarını da 2012 senesi sonunda tamamlamış olarak mevcut ve potansiyel müşterilerinin hizmetine sunacaktır.

Açık Pozisyonlar:

POZİSYON ADI                                     ŞEHİR
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE LOJİSTİK OPERASYON ELEMANI
Bilgisayar Operatörü                                   Bursa
Mali İşler Elemanı                                       İstanbul(Avr.)
Depo Operatörü                                           Manisa
Bilgisayar Operatörü                                   Manisa
Sigorta Elemanı ( Kağıthane )                   İstanbul(Avr.)
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE LOJİSTİK OPERASYON ELEMANI İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
Endüstri Mühendisi                                     Manisa
Lojistik Pazarlama Elemanı (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ
Gümrük Müşaviri                                         İstanbul(Avr.)
Forklift Operatörü ( SANCAKTEPE )       İstanbul(Asya)
DEPO YÜKLEME ELEMANI                     İstanbul(Asya)
DEPO SEVKİYAT ELEMANI                     İstanbul(Asya)
Genel Başvuru                                               ** Tüm Türkiye
Gümrük Operasyonları Elemanı                İstanbul(Avr.)

Barsan Lojistik iş ilanlarına başvurmak için tıklayınız.

3 yorum

  1. Kendini geliştirmeyi hedef alan bir insanın hem kendine hem firmasına faydalı olacağını düşünüyorum. Hep daha iyisi neden bizim olmasın? Sizden edinebileceğim güzel tecrübelerim olduğuna inanıyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*