Horoz Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Horoz Lojistik Personel Alımı

Horoz Lojistik 1942 yılında kurulduğu için günümü kadar sayısız hizmette bulunan firmalardan biridir. Horoz Lojistik personel alımı ile kurulduğu ilk günden beri kadrosunu sürekli genişleterek hizmetlerine devam etmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine kara, hava, deniz taşımacılığı ile depolama ve proje alanlarında hizmet veren firmanın mevcut 50’ye yakın işyeri bulunmaktadır.

Horoz Lojistik eleman alımı bu işyerlerinde görev almak isteyen adayların başvurularını iletmesi sonucunda gerçekleştirilmektedir. 2000’den bu yana Fransız ortağı bulunan şirket, Renault Trucks’ın İstanbul ana Bayisi olan Horoz Taşıt servis grup şirketlerinden biridir. Bu nedenle personel kadrosu oldukça geniş olmasından kaynaklı sık sık Horoz Lojistik işçi alımı yapılmaktadır.

Horoz Lojistik Personel Alımı

Horoz Lojistik Çalışma Şartları

Firmanın İnsan Kaynakları politikası adil bir şekilde düzenlenmekte ve idari personeller dahil olmak üzere tüm çalışanlara eşit bir şekilde davranılmaktadır. Horoz Lojistik çalışma şartları yasa ve yönetmeliklere uyumlu olarak düzenlenmektedir. Çalışanlar için güvenli, sağlıklı ve saygılı bir iş ortamı yaratman firmanın prensipleri arasında yer almaktadır.

Hedef ise çalışan bireylerin gelişimini desteklemek ve firmanın personelleriyle birlikte büyümesini sağlamaktır. Bu nedenle yıllık belirli bir düzeyde Horoz Lojistik engelli alımı ve normal personel alımı yaptıktan sonra tüm çalışanlarını gerek eğitim, gerekse de yarışma-ödül sistemiyle geliştirmektedir.

Hedefler ve yetkinlere dayalı Performans Yönetim Sistemi uygulamasında firma, iş hedefleri ile gerçekleşen performansı sayısal veriler ışığında değerlendirme ve çalışanları buna göre ödüllendirmektedir.

Horoz Lojistik İş İlanları

STRATA iş değerleme metoduyla faktörler doğrultusunda tüm başvurular eşit bir şekilde değerlendirilsin istiyorsanız Horoz Lojistik iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. şirket bünyesine yapılan her başvuru ilgili pozisyona göre değerlendirilmekte ve sonuca göre bant içerisinde konumlandırma yapılmaktadır.

Horoz Lojistik başvuru için firmanın kendi web sitesindeki “Açık Pozisyonlar” sayfasını kullanabilirsiniz. Şirketin ihtiyacı olduğu tüm eleman ilanları bu sayfada ve paralelinde iş ilanları ile ilgili web sitelerinde yayınlanmaktadır.

Horoz Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yılda 12 net maaş ödemesi gibi iyi düzeyde bir gelir elde etmek ve evlilik sürecinde düğün hediyesi, her yıl Ramazan ayı için paket hediyesi,  grup etkinlikleri gibi sosyal haklar kazanmak istiyorsanız Horoz Lojistik iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için güncel ilanların yayınlandığı kariyer sitelerini kullanabilir ya da aşağıdaki linkten şirketin açık pozisyonları arasından seçim yaparak “Başvur” butonu aracılığıyla müracaatınızı iletebilirsiniz.

https://www.horoz.com.tr/tr/Acik-Pozisyonlar

Horoz Lojistik iş başvuru formu için www.horoz.com.tr adresindeki “İş Başvurusu” sayfası altında bulunmaktadır. Form gönderirken “Pozisyon” kısmından, hangi bölümde çalışmak istediğinizi işaretlemeyi unutmayınız. İsterseniz Mars Lojistik, Ulusoy Lojistik ve Ekol Lojistik iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

Horoz Lojistik İnsan Kaynakları

“Horoz’da çalışmak, Horoz ailesinin değerli bir ferdi olmaktır.”

Horoz Holding ve Grup Şirketlerinde İnsan Kaynakları politikası, çalışma yasa ve düzenlemelere uyumlu, adil, çalışanları için sağlıklı, güvenli, saygılı bir iş ortamı yaratabilmek, çalışanlarının gelişimini destekleyerek şirketin çalışanları ile birlikte büyümesini sağlamaktır.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Kurum kültürümüze uyum sağlayarak katma değer yaratacak adaylara ulaşabilmek için; kariyer portallerini, yazılı basın ilanlarını ve kurum içi duyuruları, onaylı danışmanlık firmaları ve İŞKUR desteğini alıyoruz. Dileyen herkes bu pozisyonlara başvurmakta serbesttir.

Amacımız, her yıl başında yapılan bütçe çalışmaları doğrultusunda belirlenen boş kadrolara söz konusu iş ve pozisyonlar için gerekli olan bilgi, beceri, nitelik ve yetkinliklere sahip adayları bünyemize katmaktır.

İşe alım esnasında ve kurum içinde, çalışanlar arasında dil, din, ırk, cinsiyet, fiziksel engel gibi nedenlerle ayrımcılık yapılması kabul edilemez.

Başvuruda bulunan uygun adaylarla ilk görüşme insan kaynakları işe alım ekibi veya bölgelerde ilgili bölge yöneticisi tarafından gerçekleştirilir. İlgili pozisyonun tanımlanan nitelik ve yetkinliklerine göre kişilik envanteri, yabancı dil sınavı ve yetkinlik bazlı mülakat yapılır. Uygun bulunan adaylar devam görüşmeleri için ilgili bölüm yöneticilerine yönlendirilir.

Tüm seçme ve yerleştirme süreçlerinden uygunluk onayı alan adaya İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılır.

Leave a Reply