İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Horoz Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Horoz Lojistik Personel Alımı Yapacak

Horoz Lojistik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Horoz Lojistik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Horoz Lojistik personel alımı ilanlarından dilediğine

Firma Hakkında

Kargo ve taşımacılık alanında hizmet veren Horoz Lojistik bu alanda eleman alımı yapacağını duyurdu. Büyük nakliye araçları ve kargo araçları ile Türkiye’nin birçok bölgesine yük taşımacılığı hizmeti veren Horoz Lojistik alım yapacağını duyurdu.

İstihdam katkısı yapmak ve bünyesindeki eleman açığını kapatmak için ilan yayınlayan Horoz Lojistik hem teknik anlamda hem de uzun yol şoförü ihtiyacını karşılayabileceği alanlarda alım yapacak.

Horoz Lojistik deneyimli uzun yol şoförü alımı yapacağını duyurdu. Horoz Lojistik tarafından yapılacak olan personel alımlarına başvurmak için ilgili şartları taşımanız ve deneyimli olmanız gerekmektedir. Hem firma bünyesinde hem de şoför kadrosunda yer alabilmek için şartları yerine getirmeli ve başvurmalısınız.

Horoz Lojistik çalışma şartları bakımından oldukça rahattır. Ayrıca iş ilanlarında belirttiği şartlar; uzun yol şoförlüğü yapmış olmak, teknik bilgilere sahip olmak, gerekli ehliyet sınıfı belgelerine sahip olmak, güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak vb. şekildedir. Firma bünyesinde çalışacak personeller ortalama 2200TL maaş almaktadır.

Horoz Lojistik İş İlanları

Horoz Lojistik ile ilgili iş ilanları resmi web sayfası üzerinden verilmektedir. Aynı zamanda Horoz Lojistik bünyesinde çalışacak personellerin firmanın yayınlamış olduğu ilandaki şartları tam olarak taşıması gerekir.

Yapılacak kısmi mülakat ile hakkınızdaki araştırma sonucunda başarılı grafik çizdiğiniz takdirde kariyerinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

  • Genel Başvuru
  • Depo Elemanı
  • Engelli Personel
  • Satış Destek Uzmanı
  • Proje Geliştirme Şefi
  • Satış Yönetmeni

Horoz Lojistik İş Başvurusu Formu

Horoz Lojistik bünyesinde yapılacak alımlara başvurabilmek için yapılması gerekenler firma bünyesinde çalışmak içi gerekli şartları taşıyor olmaktır.

İlgili ilanlara resmi web sayfası, kariyer sayfası ve İŞKUR resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kargo ve yük taşımacılığı kategorisinde ilgili ilanları görmeniz mümkündür.

İş Başvuru için tıklayın.

“Horoz’da çalışmak, Horoz ailesinin değerli bir ferdi olmaktır.”

Horoz Holding ve Grup Şirketlerinde İnsan Kaynakları politikası, çalışma yasa ve düzenlemelere uyumlu, adil, çalışanları için sağlıklı, güvenli, saygılı bir iş ortamı yaratabilmek, çalışanlarının gelişimini destekleyerek şirketin çalışanları ile birlikte büyümesini sağlamaktır.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Kurum kültürümüze uyum sağlayarak katma değer yaratacak adaylara ulaşabilmek için; kariyer portallerini, yazılı basın ilanlarını ve kurum içi duyuruları, onaylı danışmanlık firmaları ve İŞKUR desteğini alıyoruz. Dileyen herkes bu pozisyonlara başvurmakta serbesttir.

Amacımız, her yıl başında yapılan bütçe çalışmaları doğrultusunda belirlenen boş kadrolara söz konusu iş ve pozisyonlar için gerekli olan bilgi, beceri, nitelik ve yetkinliklere sahip adayları bünyemize katmaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir