İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Horoz Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Horoz Lojistik Personel Alımı Yapacak

Horoz Lojistik’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Horoz Lojistik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Horoz Lojistik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kargo ve taşımacılık alanında hizmet veren Horoz Lojistik bu alanda eleman alımı yapacağını duyurdu. Büyük nakliye araçları ve kargo araçları ile Türkiye’nin birçok bölgesine yük taşımacılığı hizmeti veren Horoz Lojistik alım yapacağını duyurdu.

İstihdam katkısı yapmak ve bünyesindeki eleman açığını kapatmak için ilan yayınlayan Horoz Lojistik hem teknik anlamda hem de uzun yol şoförü ihtiyacını karşılayabileceği alanlarda alım yapacak.

Horoz Lojistik Personel Alımı

Firma Hakkında

Horoz Lojistik 1942 yılında kurulduğu için günümü kadar sayısız hizmette bulunan firmalardan biridir. Horoz Lojistik personel alımı ile kurulduğu ilk günden beri kadrosunu sürekli genişleterek hizmetlerine devam etmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine kara, hava, deniz taşımacılığı ile depolama ve proje alanlarında hizmet veren firmanın mevcut 50’ye yakın işyeri bulunmaktadır.

Horoz Lojistik eleman alımı bu işyerlerinde görev almak isteyen adayların başvurularını iletmesi sonucunda gerçekleştirilmektedir. 2000’den bu yana Fransız ortağı bulunan şirket, Renault Trucks’ın İstanbul ana Bayisi olan Horoz Taşıt servis grup şirketlerinden biridir. Bu nedenle personel kadrosu oldukça geniş olmasından kaynaklı sık sık Horoz Lojistik işçi alımı yapılmaktadır.

Horoz Lojistik çalışma şartları bakımından oldukça rahattır. Ayrıca iş ilanlarında belirttiği şartlar; uzun yol şoförlüğü yapmış olmak, teknik bilgilere sahip olmak, gerekli ehliyet sınıfı belgelerine sahip olmak, güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak vb. şekildedir. Firma bünyesinde çalışacak personeller ortalama 2000 TL maaş almaktadır.

Horoz Lojistik İş İlanları

Horoz Lojistik iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Horoz Lojistik deneyimli uzun yol şoförü alımı yapacağını duyurdu. Horoz Lojistik tarafından yapılacak olan personel alımlarına başvurmak için ilgili şartları taşımanız ve deneyimli olmanız gerekmektedir. Hem firma bünyesinde hem de şoför kadrosunda yer alabilmek için şartları yerine getirmeli ve başvurmalısınız.

Horoz Lojistik ile ilgili iş ilanları resmi web sayfası üzerinden verilmektedir. Aynı zamanda Horoz Lojistik bünyesinde çalışacak personellerin firmanın yayınlamış olduğu ilandaki şartları tam olarak taşıması gerekir.

Yapılacak kısmi mülakat ile hakkınızdaki araştırma sonucunda başarılı grafik çizdiğiniz takdirde kariyerinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

 • Genel Başvuru
 • Depo Elemanı
 • Engelli Personel
 • Satış Destek Uzmanı
 • Proje Geliştirme Şefi
 • Satış Yönetmeni

GENEL NİTELİKLER

Bu ilan Horoz Lojistik  ‘Genel Başvuru’  ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacak ve açık olan/olabilecek muhtemel pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.

 • En az lise mezunu olmak,
 • MS Office programlarını kullanabiliyor olmak,
 • Askerlikle ilişiği olmamak (Erkek adaylar için),
 • Tercihen lojistik sektöründe deneyimli olmak,
 • Aktif araç kullanabilen,

İŞ TANIMI

Şirketimize başvurmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz pozisyonu, çalışabileceğiniz il / illeri belirterek bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Horoz Lojistik İş Başvurusu Formu

Horoz Lojistik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Horoz Lojistik iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Horoz Lojistik bünyesinde yapılacak alımlara başvurabilmek için yapılması gerekenler firma bünyesinde çalışmak içi gerekli şartları taşıyor olmaktır. İlgili ilanlara resmi web sayfası, kariyer sayfası ve İŞKUR resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kargo ve yük taşımacılığı kategorisinde ilgili ilanları görmeniz mümkündür.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir