MNG Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2023

MNG Kargo’da çalışmak isteyen adaylara müjde. MNG Kargo bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve MNG Kargo personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

MNG Kargo, ülkemizin en önde gelen kargo ve dağıtım şirketlerinin başında gelmektedir. 2003 yılında MNG Holding iştiraki olarak kurulmuş olan MNG Kargo, an itibariyle Türkiye’nin her ili için kargo ve dağıtım hizmeti vermektedir.

871 şubesi, 26 aktarma merkezi, 8000’i aşkın personeli, 2400 üzerinde kara taşıtı ve 6 kargo uçağı ile hizmetlerine devam etmekte olan MNG Kargo, ülkemizdeki kargoculuk alanında lider firmaların başında gelmektedir. Türkiye’nin her köşesine direkt ve doğrudan hizmet vermesi ile tanınan firma, sosyal medya üzerinde de oldukça aktif olması ile alanında büyük bir atılım gerçekleştirmektedir.

MNG Kargo iş başvurusu

MNG Kargo İş İlanları

Türkiye’de hizmet vermekte olan en köklü kargo ve dağıtım markalarından birisi olan MNG Kargo, günümüzde fazla sayıda personelle alanında çalışmalarına devam etmektedir.

An itibariyle Türkiye bazında ülke genelinde 8000’den fazla personelle çalışmakta olan MNG Kargo, günden güne giderek büyümekte ve sürekli olarak da çeşitli pozisyonlar için alımlar yapmaktadır.

Giderek büyümekte olan ve kargo filosuna da çeşitli eklemeler yapan firma, birçok farklı iş alanında da genç ve parlak bir gelecek vaat eden elemanlarla çalışmak istemektedir.

Kargo Elemanı
Son Başvuru Tarihi
14 Temmuz 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Kargo Elemanı
Son Başvuru Tarihi
07 Temmuz 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Kargo Elemanı
Son Başvuru Tarihi
07 Temmuz 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Şube Müdürü
Son Başvuru Tarihi
24 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Antalya(Merkez)
Şube Müdürü
Son Başvuru Tarihi
21 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Rize(Çayeli)
Şube Müdürü
Son Başvuru Tarihi
29 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Sakarya(Pamu…
Şube Müdürü
Son Başvuru Tarihi
21 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Rize(Merkez)
Şube Müdürü
Son Başvuru Tarihi
30 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Sakarya(Sapa…
Şube Müdürü
Son Başvuru Tarihi
27 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir
Şube Müdürü
Son Başvuru Tarihi
30 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Şube Müdürü: Türkiye genelindeki çeşitli kargo şubelerinin genel olarak denetim ve yürütme faaliyetlerinden sorumlu olan bireylerdir.
  • Muhasebe Uzmanı: Muhasebe alanında eğitim ve ihtisas yapmış olan bu tip bireyler, bahsi geçen şirkette gerçekleşen tüm finansal işlemlerin kaydını tutmakla yükümlüdür.
  • Bölge Satış Yöneticisi: Bölgesel bazda perakende ürün, mal ve çeşitli hizmetleri müşterilere sunmakla sorumlu olan kişilere verilen unvandır. Bu kişiler, potansiyel satıcılarla iletişim kurar ve mesleki profesyonellerle çalışarak çeşitli ürün ve hizmetleri genel müşteri kitlesine sunmak adına çeşitli faaliyetler sergiler.

Nasıl Başvurulur?

MNG Kargo firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyenler ilk olarak MNG Kargo resmi web sitesindeki işe alım bölümünü takip etmelidir. Mevzu bahis adaylar, MNG Kargo bünyesinde düzenli bir şekilde yayınlanan açık iş ilanlarını bağlantı aracılığıyla takip edebilir ve daha sonra bu alandaki çeşitli eleman alım sitelerine göz atılabilirler.

Çeşitli eleman arama sitelerinden firma adı aratılarak söz konusu marka bünyesindeki çeşitli açık iş pozisyonlara göz atabilirler. Ayrıca firma internet web sitesi üzerindeki iş alım formu da doldurulabilir ve yetkili personelin incelemesi adına firmaya gönderilebilir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 18 Yaş.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Türkiye Geneli.

Benzer İş İlanları

9 Comments

  1. merhaba ben Mehmet sizinle beraber çalışmak istiyorum daha önce kuryenet firmasında çalıştım gelen kartların dağıtımını yaptım yüzde elli engelli durumum var raporluyum epsilepsi nöroloji hastalıkları yardımcı olursanız sevinirim en kısa zaman haber verirseniz sevinirim ilginize şimdiden teşekkür ediyorum cep 0539 820 41 62

  2. merhaba ben 1995 ten beri şoförüm nakliye,özel şirketler.de çalıştım istanbulu çok iyi bilirim sizlerle çalışmak isterim . saygılarımla,cep-0533 547 36 32 saygılarımla

  3. Merhaba 01.071987 adana yüreğir doğumluyum istanbul sulangazide ikamet etmekteyim my lojistikte çalıştım 3 yıl sicilim temiz sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla 05443521657

  4. Merhaba 01.071987 adana yüreğir doğumluyum istanbul sulangazide ikamet etmekteyim my lojistikte çalıştım 3 yıl sicilim temiz sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla

  5. Merhaba, 25-12-1985 mehmet konya ereğli doğumluyum ve konya ereğli ikamet etmekteyim.BELLONA MOBİLYA ŞİRKETİNDE 4YIL SERVİSÇİLİK YAPTIM -E- sınıfı ehliyetim var ve uzun süredir araç kullanıyorum uzun yol şöförlüğümde var .küçük, büyük hertürlü araç kullanabilirim.Psikonektik ve SRC-4 SRC-2 belgelerim bulunmaktadır.Askerliğimi yaptım.Adli sicilip temiz olup.konya ereğlide söför olarak çalışmak istiyorum.sizinle çalışmaktan onur duyarım.saygılarımla.

  6. merhabalar konya ereğliden mehmet 1985 dogumluyum 4 yıl bellona mobilya şirketinde çalıştım uzun yol şöförlüğüm var E sınıfı ehliyet src4 src2 psikoteknik vardır ereğlide ikametgah etmekteyim

  7. 17 agustos 1999 da kargo tech bayrampaşa şubesınde işe başladım kargo tech ve tnt ortaklıgındada kurye olarak görev yaptım daha sonrada ceva lojistikte 2014 kadar dagtım elemanı olarak calıştım 15 senelik bir deneyimim var bildigim bölgeler topkapı bayrampaşa eyüp gaziosmanpaşa sultangazi sultancifligi habibler arnavutköy kücükköy daha bi cok mahalle şu anda calışmıyorum tel 0535 271 74 75 şimdiden teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*