MNG Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2021

MNG Kargo’da çalışmak isteyen adaylara müjde. MNG Kargo bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve MNG Kargo personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

MNG Kargo, ülkemizin en önde gelen kargo ve dağıtım şirketlerinin başında gelmektedir. 2003 yılında MNG Holding iştiraki olarak kurulmuş olan MNG Kargo, an itibariyle Türkiye’nin her ili için kargo ve dağıtım hizmeti vermektedir.

871 şubesi, 26 aktarma merkezi, 8000’i aşkın personeli, 2400 üzerinde kara taşıtı ve 6 kargo uçağı ile hizmetlerine devam etmekte olan MNG Kargo, ülkemizdeki kargoculuk alanında lider firmaların başında gelmektedir. Türkiye’nin her köşesine direkt ve doğrudan hizmet vermesi ile tanınan firma, sosyal medya üzerinde de oldukça aktif olması ile alanında büyük bir atılım gerçekleştirmektedir.

MNG Kargo iş başvurusu

MNG Kargo İş İlanları

Türkiye’de hizmet vermekte olan en köklü kargo ve dağıtım markalarından birisi olan MNG Kargo, günümüzde fazla sayıda personelle alanında çalışmalarına devam etmektedir. An itibariyle Türkiye bazında ülke genelinde 8000’den fazla personelle çalışmakta olan MNG Kargo, günden güne giderek büyümekte ve sürekli olarak da çeşitli pozisyonlar için alımlar yapmaktadır. Giderek büyümekte olan ve kargo filosuna da çeşitli eklemeler yapan firma, birçok farklı iş alanında da genç ve parlak bir gelecek vaat eden elemanlarla çalışmak istemektedir.

Kariyer.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Şube Müdürü (Afyon) Afyon
2 Orta Katman Sistem Yöneticisi İstanbul (Tümü)
3 Şube Müdürü (İzmir) İzmir
4 Kamu Cevap Sorumlusu İstanbul (Tümü)
5 Bütçe ve Finansal Raporlama Yöneticisi İstanbul (Tümü)
6 Part Time Proje Uzmanı İstanbul(Avr.)
7 İnsan Kaynakları Uzmanı – İzmir İzmir
8 Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.)
9 Değişiklik Mühendisi İstanbul(Avr.)
10 Şube Müdürü ( Kütahya / Gediz ) Kütahya
11 Bölge Satış Yöneticisi ( Antalya ) Antalya
12 Şube Müdürü ( Milas ) Muğla
13 Müşteri Deneyimi Uzman İş Analisti İstanbul (Tümü)
14 ETL ve İş Zekası Uzmanı İstanbul (Tümü)
15 İnsan Kaynakları Yöneticisi – Bursa Bursa
16 İç İletişim Yöneticisi İstanbul(Avr.)
17 Bölge Satış Yöneticisi ( İstanbul ) İstanbul(Avr.)

Eleman.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Saha Operasyon Elemanı (Kurye) – Şişli İstanbul Avrupa
2 Gece Sürücüsü – İstanbul İstanbul Avrupa
3 Yükleme-Boşaltma Elemanı / İstanbul Anadolu Yakası İstanbul Anadolu
4 Sürücü – İstanbul İstanbul Avrupa
5 Araçlı Operasyon Elemanı- Tokat Tokat
6 Sürücü – Tokat Tokat
7 Müşteri Hizmetleri Sorumlusu – Turgutlu Manisa
8 Araçlı Operasyon Elemanı (Kurye) – Çanakkale / Çan Çanakkale
9 Saha Operasyon Elemanı (Kurye) – Çeşme İzmir
10 Araçlı Operasyon Elemanı – Urla İzmir
11 Araçlı Operasyon Elemanı- Çeşme İzmir
12 Sürücü – Çeşme İzmir
13 Saha Operasyon Elemanı (Kurye) – Urla İzmir
14 Sürücü – Urla İzmir
15 Saha Operasyon Elemanı (Kurye) – Alaçatı İzmir
16 Araçlı Operasyon Elemanı- Alaçatı İzmir
17 Saha Operasyon Elemanı (Kurye) – Seferihisar İzmir
18 Müşteri Hizmetleri Sorumlusu – Seferihisar İzmir
19 Sürücü – Alaçatı İzmir
20 Araçlı Operasyon Elemanı-Milas Muğla
21 Sistem Bakım Onarım Şefi İstanbul Anadolu
22 Mekanik Ve Elektrik-Elektronik Teknisyeni / Anadolu Yakası İstanbul Anadolu
23 Elektrik / Elektronik Teknisyeni / Teknikeri-İstanbul Anadol İstanbul Anadolu
24 Saha Operasyon Elemanı (Kurye) – Kütahya Kütahya
25 Yükleme-Boşaltma Elemanı / Esenyurt İstanbul Avrupa
26 Yükleme -Boşaltma Elemanı / İstanbul İstanbul Avrupa
27 Müşteri Hizmetleri Sorumlusu – Mersin / Silifke Mersin
28 Girişimci Kurye-Bursa Bursa
29 Şube Müdürü – Milas Muğla
30 Müşteri Hizmetleri Sorumlusu – Kahramanmaraş Kahramanmaraş

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Şube Müdürü: Türkiye genelindeki çeşitli kargo şubelerinin genel olarak denetim ve yürütme faaliyetlerinden sorumlu olan bireylerdir.
  • Muhasebe Uzmanı: Muhasebe alanında eğitim ve ihtisas yapmış olan bu tip bireyler, bahsi geçen şirkette gerçekleşen tüm finansal işlemlerin kaydını tutmakla yükümlüdür.
  • Bölge Satış Yöneticisi: Bölgesel bazda perakende ürün, mal ve çeşitli hizmetleri müşterilere sunmakla sorumlu olan kişilere verilen unvandır. Bu kişiler, potansiyel satıcılarla iletişim kurar ve mesleki profesyonellerle çalışarak çeşitli ürün ve hizmetleri genel müşteri kitlesine sunmak adına çeşitli faaliyetler sergiler.

Nasıl Başvurulur?

MNG Kargo firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyenler ilk olarak MNG Kargo resmi web sitesindeki işe alım bölümünü takip etmelidir. Mevzu bahis adaylar, MNG Kargo bünyesinde düzenli bir şekilde yayınlanan açık iş ilanlarını bağlantı aracılığıyla takip edebilir ve daha sonra bu alandaki çeşitli eleman alım sitelerine göz atılabilirler.

Çeşitli eleman arama sitelerinden firma adı aratılarak söz konusu marka bünyesindeki çeşitli açık iş pozisyonlara göz atabilirler. Ayrıca firma internet web sitesi üzerindeki iş alım formu da doldurulabilir ve yetkili personelin incelemesi adına firmaya gönderilebilir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 18 Yaş.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Türkiye Geneli.

Benzer İş İlanları

9 yorum

  1. merhaba ben Mehmet sizinle beraber çalışmak istiyorum daha önce kuryenet firmasında çalıştım gelen kartların dağıtımını yaptım yüzde elli engelli durumum var raporluyum epsilepsi nöroloji hastalıkları yardımcı olursanız sevinirim en kısa zaman haber verirseniz sevinirim ilginize şimdiden teşekkür ediyorum cep 0539 820 41 62

  2. merhaba ben 1995 ten beri şoförüm nakliye,özel şirketler.de çalıştım istanbulu çok iyi bilirim sizlerle çalışmak isterim . saygılarımla,cep-0533 547 36 32 saygılarımla

  3. Merhaba 01.071987 adana yüreğir doğumluyum istanbul sulangazide ikamet etmekteyim my lojistikte çalıştım 3 yıl sicilim temiz sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla 05443521657

  4. Merhaba, 25-12-1985 mehmet konya ereğli doğumluyum ve konya ereğli ikamet etmekteyim.BELLONA MOBİLYA ŞİRKETİNDE 4YIL SERVİSÇİLİK YAPTIM -E- sınıfı ehliyetim var ve uzun süredir araç kullanıyorum uzun yol şöförlüğümde var .küçük, büyük hertürlü araç kullanabilirim.Psikonektik ve SRC-4 SRC-2 belgelerim bulunmaktadır.Askerliğimi yaptım.Adli sicilip temiz olup.konya ereğlide söför olarak çalışmak istiyorum.sizinle çalışmaktan onur duyarım.saygılarımla.

  5. merhabalar konya ereğliden mehmet 1985 dogumluyum 4 yıl bellona mobilya şirketinde çalıştım uzun yol şöförlüğüm var E sınıfı ehliyet src4 src2 psikoteknik vardır ereğlide ikametgah etmekteyim

  6. 17 agustos 1999 da kargo tech bayrampaşa şubesınde işe başladım kargo tech ve tnt ortaklıgındada kurye olarak görev yaptım daha sonrada ceva lojistikte 2014 kadar dagtım elemanı olarak calıştım 15 senelik bir deneyimim var bildigim bölgeler topkapı bayrampaşa eyüp gaziosmanpaşa sultangazi sultancifligi habibler arnavutköy kücükköy daha bi cok mahalle şu anda calışmıyorum tel 0535 271 74 75 şimdiden teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*