Merden Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

merden-lojistik-personel-alimi

Merden Lojistik personel alımı yapacak!

Merden Lojistik iş başvurusu yaparak sizde Merden Lojistik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Merden Lojistik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Merden Lojistik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Merden Lojistik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Lojistik sektöründe biriktirdiğimiz iş deneyimi ve sahip olduğumuz zengin altyapıyla 2009 yılında kurduğumuz Merden Lojistik; müşteri memnuniyetinin sağlanmasının en zor pazarlarından olan taşımacılık sektöründe emin adımlarla ilerliyor.

Daima en yüksek standartlarda yürüttüğümüz tüm projelerimizde, koşulsuz müşteri memnuniyetini gözetiyor ve bunu sağlamanın en önemli yolunun çalışanlarımızın eğitim ve donanımından geçtiğine inanıyoruz. Bu değerlerle Merden Lojistik olarak sürekli gelişim gösteriyor, sektörümüzle ilgili küresel tüm yenilikleri takip ediyor ve proaktif düşünme özelliğimizle eylem ve sonuçları öngörerek olası krizleri önleyebiliyoruz.

2011 yılında aldığımız UTIKAD ve FIATA üyeliklerimiz ve kısa zamanda yakaladığımız başarı grafiği sayesinde Mersin’deki merkezimiz dışında Kayseri’de faaliyete geçirdiğimiz şubemizle beraber Türkiye istihdamına da katkı sağlıyor ve her geçen gün çalışan sayımızı daha da artırmayı hedefliyoruz.

Merden Lojistik; Denizyolu Taşımacılığı, Karayolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Transit yük hizmetleri ve Proje Kargo Taşımacılığı gibi lojistik sektöründe verdiği tüm servislerle müşterilerine etkin çözümler sunarken sektöre kattığı yeniliklerle de fark yaratıyor.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonŞehir/ÜlkeFirma Adı
SekreterMersinMERDEN LOJİSTİK DENİZCİLİK NAKLİYAT GÜMRÜKLEME VE
Bölge Satış SorumlusuKayseri, MersinMERLED ELEKTRONIK LTD. ŞTİ
SATIŞ & PAZARLAMA SORUMLUSUKayseri, MersinMERDEN LOJİSTİK DENİZCİLİK LTD. ŞTİ.

Başvuru için tıklayınız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*