Marelli Mako Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Marelli Mako’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Marelli Mako bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Marelli Mako personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Marelli Mako Personel Alımı ve İş İlanları

Başlıklar

Marelli Mako Personel Alımı

İnsan Kaynaklarının en etkin ve verimli biçimde kullanılması ve iş süreçlerinin şirket hedefleri doğrultusunda yönetilmesi amacıyla sistemler geliştirmek; çalışanlara profesyonel bir iş ortamı yaratmak.

Başarı için önce İNSAN yaklaşımı ile;

İhtiyaç duyulan insan Kaynaklarının seçimini, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, şirket değerlerini benimseyip yaşatacak kişiler arasından, eşit fırsat ilkesi gözeterek yapmak,

  • Kariyer Geliştirme fırsatları yaratmak,
  • Çalışanlar arasında adalet ve fırsat eşitliği sağlamak,
  • Çalşanların sürekli gelişimine imkan sağlamak,
  • Çalışanların memnuniyetini ve başarılarını arttırmak,
  • Çalışanların beklentileri ile kurum beklentilerini dengelemek,
  • İş Sağlığı & Güvenliği ve Çevre Yasal gerekliliklerine uymaktır.

Marelli Mako İş İlanları

Magneti Marelli Mako A.Ş. Seçme Yerleştirme Süreci içerisinde amacımız, şirket kültürüne uyum sağlayabilecek, teknik ve davranışsal açıdan yetkin İnsan Kaynağı’nı şirketimiz bünyesine dahil edebilmektir. Şirketimizin insan kaynağı ihtiyacının karşılanma süreci, yetkinliği uygun olan adaylar arasından, fırsat eşitliği gözetilerek yürütülür. Açık pozisyonlarımızın kapatılması amacıyla beyaz yaka kadrolar için; şirket içi rotasyon, Magneti Marelli Portalına gelen başvurular, şirket web sitesi ve kariyer web sitesi üzerinden gelen başvurular değerlendirilir. Mavi yaka kadrolarımız için de iç aday havuzumuzun yanı sıra, dışarıdan başvuru yapan adaylarımızda değerlendirmeye alınır.

Tüm pozisyonlarımız için aranan teknik yetkinliklerin ölçülebilmesi amacıyla, pozisyonlara özel teknik sınavlar uygulanır. Beyaz yaka kadrolarımız için bunların yanı sıra, Yabancı dil sınavları, kişilik envanteri, temsil sistemleri vb. testler, Seçme-Yerleştirme Süreci’nin önemli araçlarıdır. Yetkinlik Bazlı – Davranış Odaklı Mülakat, Yabancı Dil Sınavları ve Assesment Center Uygulamalarının sonuçları, pozisyon gereklilikleriyle uygun olan adaylarımıza ücret teklifi yapılır ve işe alım süreci başlar.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Mekanik Analiz Mühendisi
Bursa
Başvur
Test Mühendisi
Bursa
Başvur
Bilgi Sistem Uzmanı
Bursa
Başvur
Kalıp Geliştirme Mühendisi
Bursa
Başvur
Optik Mühendisi
Bursa
Başvur
Quality Engineer
Bursa
Başvur
Electronic Quality Engineer
Bursa
Başvur
Elektronik Tasarım Mühendisi
Bursa
Başvur
Isıl Analiz Mühendisi
Bursa
Başvur
Satış Müşteri Temsilcisi
Bursa
Başvur

http://www.mako.com.tr/tr/m-37/Acik_Pozisyonlar

Marelli Mako Staj

Her yıl Nisan Ayı içerisinde, Şirket Web Sitesi’nde, Stajyer Yerleştirme Süreci’nin başladığına dair duyuru adaylarımızla paylaşılır ve Web Sitemizde yer alan, “Staj Başvuru” kısmından, Kurumumuzda staj yapmak isteyen adaylarımız başvurularını yapabilirler. Birimlerdeki ihtiyaçlar doğrultusunda, yaz dönemi ve kış dönemi üniversite ve meslek lisesi stajyer adayları değerlendirilir ve yerleştirmeler yapılır. Öğrencilerin birimlere yönlendirilmesi konusunda, eğitim aldıkları bölüm ve staj programları gözönünde bulundurulur.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*