Nuh Çimento Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Nuh Çimento İş Başvurusu

Nuh Çimento firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Nuh Çimento yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Nuh Çimento iş ilanları mevcuttur.

nuh cimento personel alımı

Nuh Çimento Personel Alımı

Nuh çimento, 1973 ile 1985 yılları arasında toplam 12 yıl boyunca Ankara sanayi odası (ASO) yönetim başkanlığında bulunan Muharrem Eskiyapan firmanın ortaklarından biriydi. Nuh çimento 1966 yılından beri bu sektörde faaliyet göstermektedir. Yönetim kurulu başkanlığında Tevfik Bilgin bulunuyor.

Tesis açılışı 1969 yılında yapılmıştır. İskele inşaatına 1971 yılında başlanmıştır. Gelişmelerden ve firmanın aldığı büyük başarılardan dolayı 1990 yılında kapasite arttırımı yapılmıştır. Günlük kapasite 120 tona çıkartılmıştır.

2001 yılında ise gelişen teknoloji ile yeni donanımların entegrasyonu yapılmaya başlanmıştır. 2010 yılında ise modernizasyon çalışmaları yapılmıştır. Daha sonra yeniliğe adım atarak, atık ısıdan elektrik üretimleri başlatılmıştır. Nuh çimento her gün daha fazla başarıya imza atarak bu sektörde ilerlemektedir.

Nuh Çimento Çalışma Şartları

Büyük bir firma olan Nuh çimento müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışanları için de bir çok imkan sunmaktadır. Dil, din, ırk ayrımı yapılmaksızın çalışanlar için büyük fırsatlar verilir. Bunun yanı sıra çalışma saatleri de belirlenmiştir. Bu saatlere için her çalışan için uygun ücret ödenmektedir.

Çalışma saatlerinin yanı sıra ek olarak çalışmalar için mesai ücretleri verilmektedir. Ayrıca tatil günlerinde çalışan kişiler için de belirlenen saatlik tutarda para maaşa yansıtılır. Güncel çalışan sayısı 530lardadır.

Yaş ortalaması genel olarak 36’dır. Kişi başına verilen eğitim saati ise yıllık 16 saattir. Çalışanların eğitim durumları ise lise ve üniversite ağırlıklıdır. Firmada çalışan kişilerin %33’ü üniversite mezunuyken %43’ü lise mezunudur.

Nuh Çimento İş İlanları

Nuh çimento da görev almak, sunulan kaliteli hizmete dahil olmak istiyorsanız site üzerinde verilen ilanları inceleyebilirsiniz.

Nuh Çimento İş Başvuruları Nasıl Yapılır?

Her firmada olduğu gibi Nuh çimento da iş başvuruları için danışmanlık bölümlerine sahiptir. Başvurmak istediğiniz pozisyona göre sizden istenen belgeler değişmektedir. Özellikle yüksek pozisyonlar da lise veya üniversite diploması istenir.

Kişiler iş başvurusu için firmanın bulunduğu yere giderek, form doldurmaktadır. Eğer ilk aşamayı geçerseniz belgeler istenir. İş başvurularına en fazla 10 iş günü içerisinde dönüş yapılmaktadır. Olumlu ve olumsuz cevaplar başvuranlara iletilir.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*