Kopaş Kozmetik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kopaş Kozmetik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Kopaş Kozmetik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kopaş Kozmetik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kopaş Kozmetik Personel Alımı ve İş İlanları

Kopaş Kozmetik Personel Alımı

1974 yılında kurulan Kopaş, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri alanında lider markaları ile, insan sağlığına ve çevreye duyarlı olarak ürettiği 1300’den fazla ürün çeşidi ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasında tüketici ile buluşmaktadır. Ürünlerimiz, Ar-Ge ve üretim aşamalarında uygulanan kapsamlı testler ve analizler ile uluslararası standartlarda ve etik değerlere uygun üretilmektedir. Bu nedenle, markalarımız tüketicilerin güven duyduğu markaların başında gelmektedir.

Odak noktamız olan kalite, yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst düzeydedir. İnsana, topluma ve doğaya saygılı, her yaştan, her kesimden tüketiciye hitap eden ürünlerimiz ile sektördeki yeniliklerin ve gelişmelerin öncüsü olarak, müşteri memnuniyetimizi de en üst noktaya taşımayı amaçlayarak başarımızı devam ettiriyoruz.

Kopaş Kozmetik İş İlanları

Başvurunuzun İnsan Kaynakları Departmanı’na ulaşması ile birlikte seçme/yerleştirme sürecimize adım atmış olacaksınız. Başvurunuz incelenecek ve mevcut boş pozisyonlar çerçevesinde değerlendirilecektir. Eğer başvurunuz, pozisyonun gerektirdiği yeterliliklerle örtüşüyorsa, görüşmeye davet edilirsiniz. Gönderdiğiniz özgeçmiş bilgileri, başvuru veri tabanında bir yıl boyunca saklanıp değerlendirmeye açık tutulur. Kopaş’ta işe alma süreci, yıllık kadro planlarının oluşturulması ile başlar. Yıl içinde oluşabilecek kadro ihtiyaçları; terfiler, atamalar ve organizasyonel değişiklikler de göz önüne alınarak belirlenmektedir. Personel temininde şirket başvuru veritabanı, internet siteleri ve danışmanlık şirketleri araç olarak kullanılır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Brand Manager (Make-Up / Max Factor)
İstanbul(Avr.)
Başvur
Assistant Brand Manager / Dalin
İstanbul(Avr.)
Başvur
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Finans Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Maliyet Muhasebesi Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Medikal Kanal Bölge Sorumlusu
Antalya +2 il daha
Başvur
Purchasing Specialist
İstanbul(Avr.)
Başvur

Kopaş Kozmetik Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*