Mitaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Mitaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Mitaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mitaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Madeni İnşaat İşleri Türk Anonim Şirketi 1955 yılında Ankara’da kuruldu. Kurulduğu günden beri büyüyerek bugünlere gelmiş bir şirket olarak faaliyet gösterdiği her sektörde yapıcı, güvenli ve çevre dostu teknolojilerle hizmetler sunarak yaşam kalitesini yükseltmeye hizmet etmektedir.

Şirket enerji, aydınlatma, telekomünikasyon, kimya ve bilişim alanlarında küresel düzeyde etkinlik göstermektedir. Ürünlerini 5 kıtada 135’ten fazla kıtaya ihraç etmektedir. Üretim fabrikaları Ankara, İzmir ve İzmit’te yer almaktadır. Bünyesinde yüzlerce çalışanı istihdam etmektedir.

Mitaş Personel Alımı ve İş İlanları

 

Sektör Enerji
Kuruluş Yılı 1955
Çalışan Sayısı 2400
Web Sitesi https://www.mitasenergy.com/tr
Açık Pozisyon 13

Mitaş İş İlanları

Mitaş iş ilanlarını kendi resmi sayfasından veya iş ilanları veren web sayfalarından takip edebilirsiniz. İşe alım faaliyetleri ve ilanlar şirketin insan kaynakları tarafından yürütülmektedir. Detaylı bir şekilde hazırlanmış başvuru formunda açık pozisyonlara başvuru yapılabilir. İyi bir kariyer için Mitaş iş ilanları başvuru yapacak adaylar için bir fırsattır.

Karşılıklı faydayı gözeterek tek taraflı bir beklenti içinde olmadan çalışanlarının kariyerine katkı yapan bir şirkettir. Karşılıklı verimli çalışma faaliyetlerini sürdürebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş etiğine sahip bir firma olarak her zaman çalışanlarının hakkını gözeten, çalışma haklarına saygılı olan ve imkanlarını genişleten bir firmadır.

Nasıl Başvurulur?

İş ilanları ve alımları ile ilgili her türlü bilgiyi ve başvuru şartları ile insan kaynakları ilgilenmektedir. İlanda belirtilen açık pozisyonlarda alımlar yapılmaktadır. Açık pozisyonlar dışında genel başvurular da yapılmaktadır. İşe alımlarda aranan koşullar her iş pozisyonu için farklı kriterlerde olmaktadır. Şirket adına faydalı olan, kişisel becerilerini potansiyel olarak yansıtan, ekip çalışmasına uyumlu olan, ve şirketin hedeflerini gerçekleştirmesine katma değer sağlayan adaylar aranmaktadır.

İş başvurusu yapacak adayların detaylı biligi için insan kaynakları birimi ile iletişime geçmeleri tavsiye edilir.

Çalışılabilecek Pozisyonları

 • Sistem yazılım uzmanı
 • Proje Yöneticisi
 • Bütçe ve Raporlama Uzmanı
 • SAP Pp/Qm/Pm Uzmanı
 • SAP Sd/Mm/Wm Uzmanı

Pozisyon Açıklamaları:

 • Sistem Yazılım Uzmanı: Çalıştığı kurumun taleplerine göre araştırma ve geliştirme çalışmaları yaparak yazılım programları tasarlar.
 • Proje Yöneticisi: Bir projenin en başından sonuna kadar tüm süreçleri yöneten kişidir.
 • Bütçe ve Raporlama Uzmanı: Çalıştığı kurumun bütçesini geliştirme, uygulama ve denetleme işlerinden sorumludur.
 • SAP Uzmanı: Çalıştığı şirketin belli bir bölümü ya da belli bir sürecini bilgisayar ortamındaki durumunu takip eder.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: İş pozisyonlarına göre değişiklik göstermekte olup her iş için farklı uygulamalar söz konusudur.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, İzmir, İzmit.

14 Comments

 1. 25 yıl gazaltı kanak tecrübem var.günün her saati çalışmaya son derece musaittim beni mitaşa alırsanız size söz veriyorum çok memnun kalacaksınız.teşekkürler

 2. Merhaba benmusa Yıldırım 35 yaşındayım evliyim işsizim sincan sizinle çalışmak isterim 10 yıl fabrikada çalıştım şuan işsizim

 3. Mrb 2 yıllık civata somun san işinde deneyimim var.sizinle çalışmak isterim 05395965830

 4. Merhaba 10 yıldır forklift operatörlük tecrübem var sertifikam var 05534426651 ulaşabilirsiniz saygılarımla.

 5. Merhaba 20 yıldır boyacyım sizinle çalışmak istiyorum işe ihtiyacım var ilgilenirseniz çok sevinirim sayfılarımla

 6. İşe çok ihtiyacım var kaliteciyim sizinle çalışmak istiyorum meslek lisesi torna Tesviye mezunuyum 05456642821

 7. merabalar ben lise mezunuyum, 32 yaşındayım 9 senelik evliyim. özel güvenlik sertifikam var, b sınıfı ehliyetim var 2 çocuğum var 3.sü yolda allahın izniyle maaşım asgeri ücretti hep, hiç yukarısı olmadı çocuklarım için sizden iş istiyorum ne iş olursa yaparım. tl:05425836100

 8. M.R.U Kimya Meslek Lisesinin ögrencisiyim firmanızda uygun pozisyonda stajımı yapmak istiyorum Gereginin yapılmasını arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*