Mitaş Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Madeni İnşaat İşleri Türk Anonim Şirketi 1955 yılında Ankara’da kuruldu. Kurulduğu günden beri büyüyerek bugünlere gelmiş bir şirket olarak faaliyet gösterdiği her sektörde yapıcı, güvenli ve çevre dostu teknolojilerle hizmetler sunarak yaşam kalitesini yükseltmeye hizmet etmektedir.

Şirket enerji, aydınlatma, telekomünikasyon, kimya ve bilişim alanlarında küresel düzeyde etkinlik göstermektedir. Ürünlerini 5 kıtada 135’ten fazla kıtaya ihraç etmektedir. Üretim fabrikaları Ankara, İzmir ve İzmit’te yer almaktadır. Bünyesinde yüzlerce çalışanı istihdam etmektedir.

mitaş iş başvurusu

Mitaş İş İlanları

Mitaş iş ilanlarını kendi resmi sayfasından veya iş ilanları veren web sayfalarından takip edebilirsiniz. İşe alım faaliyetleri ve ilanlar şirketin insan kaynakları tarafından yürütülmektedir. Detaylı bir şekilde hazırlanmış başvuru formunda açık pozisyonlara başvuru yapılabilir. İyi bir kariyer için Mitaş iş ilanları başvuru yapacak adaylar için bir fırsattır.

Karşılıklı faydayı gözeterek tek taraflı bir beklenti içinde olmadan çalışanlarının kariyerine katkı yapan bir şirkettir. Karşılıklı verimli çalışma faaliyetlerini sürdürebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş etiğine sahip bir firma olarak her zaman çalışanlarının hakkını gözeten, çalışma haklarına saygılı olan ve imkanlarını genişleten bir firmadır.

Nasıl Başvurulur?

İş ilanları ve alımları ile ilgili her türlü bilgiyi ve başvuru şartları ile insan kaynakları ilgilenmektedir. İlanda belirtilen açık pozisyonlarda alımlar yapılmaktadır. Açık pozisyonlar dışında genel başvurular da yapılmaktadır. İşe alımlarda aranan koşullar her iş pozisyonu için farklı kriterlerde olmaktadır. Şirket adına faydalı olan, kişisel becerilerini potansiyel olarak yansıtan, ekip çalışmasına uyumlu olan, ve şirketin hedeflerini gerçekleştirmesine katma değer sağlayan adaylar aranmaktadır.

İş başvurusu yapacak adayların detaylı biligi için insan kaynakları birimi ile iletişime geçmeleri tavsiye edilir.

Çalışılabilecek Pozisyonları

  • Sistem yazılım uzmanı
  • Proje Yöneticisi
  • Bütçe ve Raporlama Uzmanı
  • SAP Pp/Qm/Pm Uzmanı
  • SAP Sd/Mm/Wm Uzmanı

Pozisyon Açıklamaları:

  • Sistem Yazılım Uzmanı: Çalıştığı kurumun taleplerine göre araştırma ve geliştirme çalışmaları yaparak yazılım programları tasarlar.
  • Proje Yöneticisi: Bir projenin en başından sonuna kadar tüm süreçleri yöneten kişidir.
  • Bütçe ve Raporlama Uzmanı: Çalıştığı kurumun bütçesini geliştirme, uygulama ve denetleme işlerinden sorumludur.
  • SAP Uzmanı: Çalıştığı şirketin belli bir bölümü ya da belli bir sürecini bilgisayar ortamındaki durumunu takip eder.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: İş pozisyonlarına göre değişiklik göstermekte olup her iş için farklı uygulamalar söz konusudur.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, İzmir, İzmit.

12 yorum

  1. merabalar ben lise mezunuyum, 32 yaşındayım 9 senelik evliyim. özel güvenlik sertifikam var, b sınıfı ehliyetim var 2 çocuğum var 3.sü yolda allahın izniyle maaşım asgeri ücretti hep, hiç yukarısı olmadı çocuklarım için sizden iş istiyorum ne iş olursa yaparım. tl:05425836100

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*