Sarp Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Sarp Lojistik’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Sarp Lojistik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sarp Lojistik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2004 senesinden bu yana hizmet veren Sarp Havacılık Lojistik yurtiçi ve yurtdışı hizmetler vermektedir. Sunduğu hizmetleri sürekli geliştirmekte olup, Sarp Havacılık Lojistik iş ilanları açarak hem yeni pozisyonları doldurmakta, hem de büyüme hızını desteklemektedir.

Eğer firma tarafından açılan ilanları kontrol etmek ve başvurmak istiyorsanız öncelikle güncel olarak takip etmeniz gerektiği bilinmelidir. Zira ilanın tarihi geçmişse başvuru için tek çözümünüz sonraki süreçleri beklemedir. Ayrıca bünyesinde farklı pozisyonlar olduğu için ilerleyen tarihlerde alınacak personeller farklı olabilir ve bunlar size hitap etmeyebilir.

Bu nedenle Sarp Havacılık personel alımı ilanlarını büyük bir ciddiyet ile takip etmek gerekir. Güncel olarak bu ilanlar mevcut olup, Sarp Havacılık iş başvurusu kabul etmektedir. Bunları kullanarak müracaat edebilirsiniz.

Sarp Havacılık Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları

Sarp Havacılık Lojistik Personel Alımı Yapacak

Sarp Havacılık Lojistik sadece Türkiye içerisinde değil Hollanda, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya ve daha birçok ülkeye yönelik de hizmet sunmaktadır. Kariyerinize uluslararası bir firma ile yön vermek istiyorsanız, Sarp Havacılık Lojistik güncel iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Sarp Havacılık Lojistik İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Sarp Havacılık Lojistik iş ilanlarını, tüm firmalarda olduğu gibi gereksinimleri ölçüsünde açar. Bu bakımdan Kariyer.net üzerinde şu ilanlar görülmektedir;

Genel Başvuru
Son Başvuru Tarihi
14 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Eskişehir(Me…
Operasyon Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Gebze)
Yönetici Asistanı
Son Başvuru Tarihi
07 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Eskişehir(Me…
Satış ve İş Geliştirme Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
03 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Bölge Operasyon Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
11 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Eskişehir(Me…
Genel Muhasebe Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Eskişehir(Me…
Depo İşçisi
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Eskişehir(Me…
Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
17 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Eskişehir
Reachtruck Operatörü
Son Başvuru Tarihi
04 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Eskişehir(Me…
  1. Yazılım Geliştirme Uzmanı: Bilgisayar ve elektrik-elektronik mühendisliği, matematik ya da bilgisayar programcılığı gibi bölümlerden mezun olma, web tabanlı uygulama geliştirme üzerine tecrübeli olma, SQL bilgisine sahip olma, yoğun iş temposuna ayak uydurabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Satın Alma Yetkilisi: Microsoft Office ve ERP programlarını aktif kullanabilme, müzakere becerileri gelişmiş olma, iletişime açık bulunma, stres yönetimi yapabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  3. Vardiya Lideri: Lojistik depo yönetimi hakkında tecrübeli olma, tercihi olarak SAP üzerine bilgili olma, Microsoft Office uygulamalarına hâkim olma, iletişimi güçlü olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  4. Vardiya Şefi: Ekip yönetiminde tecrübeli olma, analitik ve hedef odaklı olma, inisiyatif alabilme, Microsoft Office programlarını kullanabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  5. Elektrik Elektronik Bakım Elemanı: Liselerin Mekatronik, elektronik ya da elektrik bölümlerinden mezun olma, minimum 3 sene deneyimli olma, tercihen mesleki yeterlilik belgesi bulunma gibi nitelikler aranmaktadır.

Firmanın diğer ilanlarına ulaşmak, bunların ayrıntılarını görebilmek için Kariyer.net üzerindeki profili ziyaret edilmelidir.

Sarp Havacılık Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sarp Havacılık Lojistik için iş başvurusu kolay bir şekilde yapılabilir. Bunun için aşağıdaki maddeleri takip ederseniz, bir çözüm bulabilirsiniz;

  1. https://www.kariyer.net/firma-profil/sarp-havacilik-lojistik-turizm-san-tic-a-s-43916-125611 adresine giriş yapın
  2. Platformdaki kullanıcı bilgilerinizi girerek oturum açın.
  3. Firmanın açtığı ilanları inceleyerek, ilginizi çekene tıklayın.
  4. Yeni pencerede açıldıktan sonra detaylarını okuyarak, başvur üzerinde tıklayın.

Böylece başvuru işlemleri başarılı biçimde sonlandırılır.

Sarp Lojistik Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*